Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Szermac napisał:

Mogłem chyba jednak najpierw zrobić runa używając wszystkich broni, bo teraz NG+ na hardzie, na tak średnio ulepszonych tych spluwach jest momentami ciężko i kończyny jak gąbki, a chce trofiki za zabójstwa. Kusi co walke przełączyć na przekokszonego plasma cuttera :D

Przechodzenie pierwszy raz na 1 broń, to trochę lipa, wszystkie bronie są ciekawe, szkoda tracić tej experiens dla trofików...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

DS1 był najbliżej horroru, dwójka trochę mniej rezała łeb tą stacją, ale miała momenty. Jak będą chcieli zrobić dalej remake to będą musieli się postarać bo samą unitologią i sektą już tak nie zrobią wrażenia.

No nie zrobią bo wepchnęli to wszytsko do jedynki co mi tak średnio pasuje szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza

Ja upgrade'uje 4 bronie, ale nosze piątą - strzelbę, i tą broń będę na pewno nosił jako główną w 2 przejściu, pięknie rozbiera. Też macie tak że mało używacie alternatywnych funkcji broni? Tak gorąco jest że człowiek nie może nadążyć by operować kinezą, stazą i bronią,

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rtooj napisał:

Ja upgrade'uje 4 bronie, ale nosze piątą - strzelbę, i tą broń będę na pewno nosił jako główną w 2 przejściu, pięknie rozbiera. Też macie tak że mało używacie alternatywnych funkcji broni? Tak gorąco jest że człowiek nie może nadążyć by operować kinezą, stazą i bronią,

W Plasma Cutterze używam :D

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie sporo korzystam z alt fire, shotgun ma zajebiste to przyciąganie, wtedy tylko walnąć czerwonym kanistrem. Pułapki spoko na killroomy, miotacza ta ściana też zatrzymuje mobki. A najbardziej lubię rykoszetujące Piły z rozpruwacza. Teraz i na Ng+ bawię się wszystkim, później będzie grane tylko cutterem. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał:

Ja właśnie sporo korzystam z alt fire, shotgun ma zajebiste to przyciąganie, wtedy tylko walnąć czerwonym kanistrem. Pułapki spoko na killroomy, miotacza ta ściana też zatrzymuje mobki. A najbardziej lubię rykoszetujące Piły z rozpruwacza. 

Tak, w pile to w sumie alternative lepsze niż standardowe strzelanie :D. Ogólnie wszystkie bronie mi się podobają, każda jest inna, naprawdę spora różnorodność. 

Odnośnik do komentarza

Miałem wczoraj bug'a, podczas załadowania gry nie było Isaaca, stwierdziłem że niezły żarcik, ponownie załadowałem grę, nadal go nie ma. No to się trochę spociłem i załadowałem z ciekawości stan gry z przed godziny, Isaaca nie ma. Na szczęście reset konsoli pomógł.

A minigra z piłką fajna, szkoda że dopiero jak po wielu próbach ją wygrałem to zauważyłem że za świecące obręcze są podwójne punkty.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rtooj napisał:

to zauważyłem że za świecące obręcze są podwójne punkty.

było przed odpaleniem w opisie tego sportu :D 
Mi wczoraj kamera nie oddaliła się od savepointu, po tapnięciu w kontynuuj, restart gry nie pomógł, dopiero ręczne wczytanie.
I jeden necromorph zrespił się w kolumnie xD dobrze, że to nie było jakieś pomieszczenie z kwarantanną.

 

Odnośnik do komentarza

Rozdział 10 dopiero skończyłem :obama:

 

Rozumiem że na impossible można oszukiwać i jak wiem że zginę to wystarczy wczytać save z menu? 

 

btw dobry tip jak ktoś nie wie, jak mamy niepełny bądź pusty magazynek w jakiejś broni, to apgrejd pojemności wtedy nam to uzupełnia za free. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...