Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Postaci mi nie kasowało, aczkolwiek ja wchodzę do Online przez singla. Jakoś tak wygodniej.

Czy się szybko expi? I tak, i nie. Misje są raczej krótkie, szybkie i przyjemne, ale jak chcesz grać w ekipie to dużo czasu Ci schodzi na dobrym połączeniu się. Ale ogólnie, no nie wiem, pograłem łącznie z jakąś godzinę, z czego pewnie z 20-25 minut to problemy z połączeniem się itp, a mam prawie 7 lvl. Jest chyba ok. 

Odnośnik do komentarza

Z tymi połączeniami to jest masakra, pogralem chwile z homerem, potem mnie wywaliło i połączyłem się z pawciokratosem, potem jak wysyłałem zaproszenia to nikt się nie mógł połączyć :\ 

 

Ale jedno jest pewne, jak już ogarną te serwery to będzie za(pipi)iście.

 

Eh, znowu jakieś bugi, nie można do nikogo dołączyć no i nie dość że "zjadło" mi mój wózek to jeszcze nie mogę się prawie wcale rozpędzić :\ Nawet ciężko teraz policji uciec.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Też macie taką gównianą grafikę online? Bo na intrze i wcześniej jak grałem to jest poziom Deadly Premonition i nieziemski pop up.

 

Poza tym, że jest dużo mniej aut na ulicach to wygląda tak samo jak singiel. Dwa razy mi się zdarzyło, ze draw distance zmniejszył się o jakieś 80% i cale miasto było puste. Naprawiło się to po zrobieniu jednej misji.

 

Pograłem z jakieś 2 godziny dzisiaj (xbox) i wszystko działa u mnie w miarę sprawnie. Nie podoba mi się tylko, że jak zapraszam randomów do misji to trzeba czekać pięć minut żeby ktokolwiek dołączył, a sama akcja trwa dwie minuty.. Nie wiem czy to tak kiepsko działa, czy nikt nie chce ze mną grać. Mam 8lv, a na mapie ze mną biegają 20-25 to w sumie możliwe, że nie chce im się robić tych początkowych misji (które są losowe chyba, tak mi się wydaje).

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

No nie sądziłem, że na takim etapie Rockstar odpier.doli mi taką kaszanę.

 

A o dziwo, godzinę temu postać normalnie była i mogłem grać. A tu wchodzę i pokazuje puste pola, chciałem dołączyć do wojnara, łudziłem się nadzieją, że może bug, może coś, a tu info, że najpierw trzeba ukończyć tutorial, ofc scenek NIE DA się pomijać, żadnych, nigdy. Totalny idiotyzm. Tak że daję sobie spokój i spróbuję za jakiś czas o ile gry wcześniej nie sprzedam póki na czasie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...