Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie w multi to kur.wy i debile.

Kur.wy bo robią wszystko, żeby Ci uprzykrzyć życie, jakby nie mieli nic innego. Specjalnie zabrałem samochód, żeby zarobić kasę. Ale jakiś ch.uj gdy tylko wyjechałem z LSC zaje.bał mnie i ukradł wóz.

Debile bo nie myślą w multi. Jadę, walizka koło mnie, typ wystarczy wysiąść i wziąć. Ale kur.wa nie, siedzi, i sam musiałem wyjść i mnie zaje.bali. 

Bez ekipy to ci.pa i ch.uj. 

Odnośnik do komentarza

Ludzie w multi to kur.wy i debile.

Kur.wy bo robią wszystko, żeby Ci uprzykrzyć życie, jakby nie mieli nic innego. Specjalnie zabrałem samochód, żeby zarobić kasę. Ale jakiś ch.uj gdy tylko wyjechałem z LSC zaje.bał mnie i ukradł wóz.

Debile bo nie myślą w multi. Jadę, walizka koło mnie, typ wystarczy wysiąść i wziąć. Ale kur.wa nie, siedzi, i sam musiałem wyjść i mnie zaje.bali. 

Bez ekipy to ci.pa i ch.uj. 

 

To 1 to było pewne, że tak będzie, dla mnie muszą w końcu dodać tryb pasywny także jak jedziesz autem. Mnie raz typ skampil w ammunation podkladając sticky bomby pod wejście -_

 

Ja zauwazyłem, że jak ktoś jedzie z Tobą na pasażerze, to w większości przypadków idzie się odlać, po herbatę, albo je i totalnie nic nie robi przez większość misji :D Dlatego czasem lepiej zamknąc samochód i nie wpuszczać obcych :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ludzie w multi to kur.wy i debile.

 

dlatego gram tylko z ekipą / sam na swoim lobby i nie użeram się z debilami. kiedy za pierwszym razem w końcu połączyło mnie z onlinem i mogłem swobodnie zwiedzać, po dosłownie niecałych dwóch minutach jakiś debil postanowił przyozdobić mną swój zderzak i maskę.

 

btw te 500 patoli to dużo. w mikropłatności coś koło 9 dolców. w grze za to można kupić najlepszą chatę albo dobrą furę tak że gest niczego sobie. to, że jakoś postarają się przeprosić za problemy było pewne. tyle hajsu to spoko. do tej pory uzbierałem jakieś 600K więc drugie tyle przeznaczę na zabawki.

Odnośnik do komentarza

No jeszcze miałem parę sytuacji. Np. jak już kończyłem zabawę, bodajże wyszedłem z trybu bo typek zamiast podjechać pod most gdzie policja go nie znajdzie to stoi na środku wzgórza i myśli, że nikt go nie zobaczy. Wyszedłem, pojawiam się w aucie i widzę podjeżdża typek, wysiada, mi się zapaliła lampka, wysiadłem i co? Od razu seria do mnie, dobrze, że miałem włączony tryb pasywny. 

W ogóle to imo do TDM/DM powinno dobierać według rang, bo kurde, mam 10 poziom i nie mam szans z typami na 25lvl, bo oni mają już karabiny gdzie zdejmowali mnie normalnie w sekundę-dwie, gdzie ja nie zdążyłem się nawet wychylić i wycelować. :D

Powinni to imo jakoś lepiej rozwiązać, ale jak na razie nie miałem problemu dzisiaj z rozgrywką. Nie wywaliło mnie ani razu, nie było błędów itp.

Tylko jak mieliśmy akcję 8x8 w pogoni za walizką to + policja klatki spadały do jakiś 15. xD

W ogóle zauważyłem, że w multi chyba lekko spadają nawet jak się jeździ samemu we free roamie, w singlu nie zauważyłem spadku klatek przez lekko ponad 60h. 

Odnośnik do komentarza

Takie porypane akcje są spoko, ale jak ktoś tylko czeka, żeby ci z cichacza strzelić w łeb (jeszcze rozumiem nagrodę, kiedy ktoś na ciebie nałoży) to lameriada.

 

Raz wykonując misję z dostarczeniem Tytana wybrałem po tym łażenie i stał tuż obok mnie. Z kolei w misji Martina podwędziłem na końcu helikopter z działkiem i rakietami, ale po misji mi go zabrało. ;(

Grając fale miałem miniguna z 9999 amunicji, ale po wyjściu na miasto mi go zabrało, chociaż wojskowy MG, którego też tam zdobyłem pozostał w ekwipunku, dafuq.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Ten MG jest od 50, albo 60 poziomu, a ja mam 42. Po wyjściu w singla i powrocie rzecz jasna kasuje arsenał, ale miniguna zabrało podczas sesji.

 

Wczoraj miałem jakiś specjalny zrzut [?], dotarłem jako pierwszy, rozwaliłem skrzynkę, zainkasowałem 2000 RP, $5000 i miniguna, po czym ktoś mnie wykopał. Oczywiście się nie zapisało.

Odnośnik do komentarza

Jakie wy misje wykonujecie? Są jakieś solo akcje jak np ten pierwszy wyścig z lamarem czy wszystko z ekipą?

Dziś udało się pograć i nawet brałem udział z wojnarem i druciakiem(tera patrzę, że to suteq) tylko gdy po jakiejś akcji wracam do trybu solo to przy następnym zaproszeniu wyskakiwało już, ze "nie dało rady się połączyć". Więc musiałem się przełączyć na majkela i z powrotem na tryb on line. dwa razy taki zonk dzisiaj.

 

aha. co to są te punkty JP? 

Odnośnik do komentarza

To wtedy w tym wyścigu? :D Dobra jazda była.

 

JP to Job Points. W tym momencie nie mają żadnego zastosowania. Podobno w przyszlości jak dodadzą napady to dzięki temu będzie się kupowało jakieś ulepszenia żeby łatwiej misje zrobić. Dlatego trzeba będzie dłużej grać z ekipą w jednej sesji żeby tego nafarmić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...