Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dodajcie mnie do znajomych: Emtebe. Mam dopiero 10 lvl, ale chętnie bym pomógł przy jakiś misjach albo przy falach. Jestem w crew PSX Extreme, ale coś jak mnie łączy to trafiam na "obcych" graczy zamiast na członków ekipy. Dlatego jakby co, to dodawajcie mnie do znajomych i wysyłajcie zaproszenia.

Odnośnik do komentarza

Nie róbcie sajgonu we free roamie innym graczom. Wczoraj zrobiłem dym helikopterem i przez 3 dni mam metkę "bad sport" i mogę grać tylko z innymi "bad sportami" xD Nie mogę dołączyć do żadnych znajomych ani oni do mnie, latam w grach z innymi debilami w białych czapkach z napisem DUNCE. Nie można ich zdjąć XD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja wybieram sobie jakis dobry, często uczęszczany punkt na mapie, np LSC, chowam się na jakims daszku nieopodal i po kolei zdejmuję podjeżdżających frajerów auto-aimem :D Dostałem już kilka maili, w których grożono mi smiercią :D

 

edit: no co? każdy bawi się jak lubi :P

Edytowane przez ornit
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

a ja nie czaje zabawy ganiania sie po miescie i zabijania.

Dobrze ze zrobili te kary, niech sie tam chlopaki strzelaja, ja wole w kooperacji normalnie pograc z kumplem, pozaliczac misjie, do deatchmatchu takze macie tryby, wiec po co uprzykrzac innym zabawe ?

Odnośnik do komentarza

Jak nie chcesz dostać tego czasowego pseudo-bana to nie powinieneś rozwalać samochodów innych graczy i wychodzić w trakcie misji/wyścigu itp. Graczy możesz zabijać bezkarnie. Poza tym free roam jest spoko jak się z kimś gadasz bo z randomami to faktycznie sprowadza się do ubijania innych graczy tylko

 

e: easye a ja się z Tobą nie zgodzę i uważam, że ten bad sport to debilizm. Można sobie spokojnie założyć sesję zamkniętą i nie narażać się na ataki. W publicznych sesjach powinien być rozpizd. Restrykcje są niepotrzebne bo śmierć nie przynosi praktycznie żadnych konsekwencji, gdyby traciło się np. expa przy deadzie to wtedy takie ograniczenia byłyby na miejscu

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...