Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Ok po kupnie apartamentu za 400k i Cheetaha zostalo mi tylko 2kk w banku i zastanawiam sie co brac, czolg czy Buzzarda.

 

Wie ktos moze czy wlasny buzzard ma namierzanie na pojazdy graczy ? Bo taki randomowy z lotniska potrafi namierzyc tylko pojazdy NPC co jest bez sensu moim zdaniem.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ale jak to na hita? Ja wielokrotnie miałem akcje, że podchodziłem do łepka i normalnie się trzaskaliśmy po mordzie, z unikami itp.

 

Jemu chodzi o moment w ktorym wyciagniesz bron palna, wtedy masz inna animacje uderzenia ktora od razu zabija.

 

 

@Wojnar

 

Wlaczylem multi i tez nie mam poki co kasy na koncie bankowym.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Change log z najnowszego patcha:

 

Fixes numerous issues that were causing vehicle loss and/or loss of vehicle mods

Fixes an issue where the incorrect car is replaced when choosing to replace a car in a full garage

Fixes an exploit allowing players to sell the same vehicle multiple times

Fixes an issue that caused personal vehicles to be duplicated

Fixes an issue where some players were unable to pay utility bills on an owned apartment or house

Fixes an issue where players were not getting Crew invites in-game

Fixes an issue where the starting point for the tutorial race was not appearing

Fixes issues with joining Jobs from within a player-owned garage

Fixes issues with players getting stuck while using playlists

Fixes additional issues causing black screens, long load times, and players getting stuck in the sky cam

Adds details in the UI to clarify that characters created while Rockstar cloud is unavailable are temporary (non-saved)

Adds changes to the character creator to make better-looking default characters with the “random” option

Players now only lose a maximum of 500 GTA$ upon death in Freemode

 

Nie piszą nic o obiecanych 500.000...pozostaje tylko zanucić Kazika "Wałęsa dawaj moje 100 milionów";)

Odnośnik do komentarza

@Najtmer

 

Zniszczylem ci samochod ze masz taki bóldups over 9000 ?

 

We free roamie nikt nie gra fair, kazdy kombinuje i dlatego jest taki ekscytujacy. Poza tym za kazde zniszczone auto place z wlasnej kabzy jesli jest ubezpieczone, kupa zabawy w trybie dowolnej rozgrywki (kazdy bawi sie jak chce).

 

 

PS. Jak chcesz aby ci ktos skilla pokazal to chyba zla gre wybrales, tutaj 99% ludzi gra na auto-aimie. Wiec ciezej jest trafic kogos bomba niz zastrzelic.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Haha, aż mi się przypomniała akcja wczoraj jak razem z myszą siedzieliśmy na pace ciężarówki i strzelaliśmy do ludzi i nagle przypadkowo mu je.błem no i umarł :D

 

Serio, troche to przegięcie jak wystarczy wyekwipować jakąkolwiek broń i uderzyć kogoś = instant kill.

Bitwa na pięści ... to było coś :O Ciężarówka pędząca na złamanie karku po mieście, a na pace tylko my i kupa piasku :O

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście jeśli mam ochotę we free roamie być (pipi)em to mnie ktoś kampiący na dachu ze stickami pod LSC cieszy, bo jest łatwym celem. Natomiast jak np właśnie wydałem 5k dolarów na przemalowanie auta dla Simeona i chciałbym je dowieźć do doków, żeby zarobiić trochę kasy to już takie fajne nie jest ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...