Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak mi po pokojach buszowałeś;p

 

No to nie wiem co jest, ja przed tą chatą miałem garaż za ok. 25k, kupiłem Gallardo, a pożniej tą chatę za 89(?) i trofik zaskoczył, hmm oby nie bug i następna zmiana pomogła bo lekka hcujnia jak ktoś w platynę celuje.

 

E: W sensie urody Vacca z supersportów, bo ogólnie ze wszystkich aut to Corvette (sportowe) wygląda niesamowicie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A ja uzbierałem swój pierwszy milion i dobiłem lvl 70. Dawać jeszcze moje $500 000 R*.

Dalej siedzę w garażu na 6 bryk (za 80 patyków chyba) z czego mam tam tylko tego darmowego GTR'a. xD

 

Wcześniej w wyścigi mało co grywałem, a teraz nie idzie grać jak są włączone przerobione bryki. Ludzie mają już odpicowane na maksa silniki, a ja nawet tego kupić nie mogę, bo wygrać trzeba ze 20 razy.

Odnośnik do komentarza

Dlatego celuj w te z nieprzerobionymi lub niższe/dziwne klasy (suvy xD, muscle na deszczu XDD, można się ścigać i dobrze bawić) do tego mało przeciwników(1-2) i jeśli lubisz się ścigać, a nie robisz tego bo musisz to te 20 wpadnie w 2,3 dni.

 

Nie wiem ile w tych najdroższych furach części i dopakowanie kosztują, ale tuning Vacci wyniósł mnie pewnie drugie tyle co początkowy koszt. Silnik 3000, turboładowanie, idealnie idzie jak po szynie;p

Odnośnik do komentarza

Nie kumam też dysproporcji podziału kasy, np misja z kradnięciem helikoptera merryweather z dachu w doku, wbijam tam, zabijam z drugim graczem mniej więcej równo, kradnę heli, dolatuje pierwszy, za kilka minut dolatuje on - ja dostaje 4500 on 9000 Oo miejmy nadzieję, że jak uporają się ostatecznie ze stabilnością gry zaczna dodawać nowy content, przede wszystim napady. Misji to jest cała masa, można podejrzeć na socialu, nie liczyłem dokładnie ale z setka myśle spokojnie.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Nie kumam też dysproporcji podziału kasy, np misja z kradnięciem helikoptera merryweather z dachu w doku, wbijam tam, zabijam z drugim graczem mniej więcej równo, kradnę heli, dolatuje pierwszy, za kilka minut dolatuje on - ja dostaje 4500 on 9000 Oo miejmy nadzieję, że jak uporają się ostatecznie ze stabilnością gry zaczna dodawać nowy content, przede wszystim napady. Misji to jest cała masa, można podejrzeć na socialu, nie liczyłem dokładnie ale z setka myśle spokojnie.

 

Ja miałem lepszą akcję, gram z dwoma typami, jeden pada jeszcze zanim się wejdzie na dach, a drugiego załatwiają wkrótce na górze. Cisnę kasując najemników, odlatuję i w pojedynkę ledwo co rozwalam trzy śmigłowce słysząc w trakcie non stop jak mnie namierzają rakiety i muszę robić uniki. Dolatuję do Lestera, a tu się okazuje, że muszę przyprowadzić drugi helikopter. Jeden z typów wyszedł z gry, ja jadę i biorę drugi sprzęt, przylatuje i ten typ co obserwował dostał 9000, a ja 4500. xD

 

To jest chyba spowodowane tym, kto zainicjował misję. Powinni jednak coś zrobić z tym wracaniem po pierdoły, gdy już kompani nie żyją. W wodzie raz leżały dwie paczki narkotyków, ale tylko jedną możesz zabrać, dowozisz do Trevora i musisz płynąć po drugą.

 

R* dało dupy i zamiast za misje dawać masę kasy i RP to spaprało wyścigi. One powinny działać wyłącznie na zasadzie obstawiania kasy (im więcej włożysz i dasz okrążeń, tym więcej możesz wygrać i pokaźniejsze RP dostać). A ten więzienny owal wywalić w pizdu.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Znudził mi się online. Nie mam żadnej motywacji. To nie wymaga żadnego skilla, prędzej czy później każdy grający dojdzie do tego samego poziomu i każdy będzie jeździł tymi samymi samochodami, miał wszystkie mieszkania i garaże wykupione jak wszystko inne w grze wymagającej farmienia. Mimo to bawiłem się dobrze i gra zapewniła mi wiele godzin radosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...