Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

mam 148 lvl i potrafię :P

 

przycięli znowu w paru aspektach. zamiast zając się funkcjonalnością to wykastrowali możliwości.

 

btw uważajcie jeśli będzie kończyć misję prowadząc cudzy pojazd. kumpla po misji loadowało w nieskończoność, wyszedł do dasha, odpalił ponownie i wyskoczył mu komunikat o samouczku. już myślał, że go wyzerowało (4 raz). u mnie podobnie było. jechałem furą kumpla, on odprowadził tira. zajechaliśmy na miejsce. on miał 5 sekund loadinga, ja po 5 minutach musiałem zrestartować grę.

Odnośnik do komentarza

To, że przytemperowali przestępczy rekord to jedno (moze i dobrze).. ale czemu zredukowali drastycznie wygrane w innych wyścigach?

Nadal system zaproszeń jest (pipi)owy jak barszcz - te podziały związane z ekipamy i fakt, że tylko host może zapraszać ludzi.

 

Dodatkowo coś chyba znowu z(pipi)ali, bo dzisiaj na 4 podejścia do misji (2 rózne misje) 3 razy wyskoczyło niepowodzenie z komunikatem, że skończyły się życia.. mimo, że w grze wciąż byli żywi gracze.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Zmiany w wyścigach są jak dla mnie logiczne i tak to powinno wygladać od początku, tu cały changelog

 

 

The Bad Sport penalty for destroying personal vehicles has been reduced significantly.

Players will no longer receive a Bad Sport penalty when they are in a non-moving tank and other players crash a vehicle into them.
The GTA$ and RP rewards for Races, Deathmatches and Parachuting are now based on the average time they take to complete.
Players now receive GTA$ and RP rewards when failing a cooperative Job or being a member of the losing team during a Versus Mission, depending on how long the Job / Mission lasts.
Players now receive a bonus GTA$ multiplier for Missions when played at the higher difficulty levels (Normal = 1.25, Hard = 1.5).
In Team Deathmatch, all players on a team now receive the same GTA$ and RP rewards, with the winning team getting roughly 4-5x what the losing team receives.
Removed some instances of debris in specific Races, including the cardboard from the 'Down the Drain' Race.
Deliveries from Pegasus have been reduced from $1,000 to $200.
The cost of removing a wanted level by calling Lester has now been scaled based on the amount of stars you have - at a cost of $200 per star.
Restricted cars and vehicles that have been added to player garages through exploits have been removed. This includes tanks, helicopters and police vehicles.
The following vehicles have been added to the southernsanandreassuperautos.com website in-game: BF Dune Buggy, Canis Bodhi, Karin Rebel, Maibatsu Sanchez 2, Vapid Sadler, Vapid Sandking SWB.
To eliminate any remaining vehicle loss issues, an additional automatic cloud save will occur when purchasing a vehicle or vehicle modification

 

Mi się podoba, że R* przyjęło model Valve - proba delikatnego zmieniana rzeczy, na ktore najbardziej narzekaja gracze, jak nie wypali to za miesiac bedzie kolejny title update i znowu cos przetunuja.

Odnośnik do komentarza

Race Laps Length Players Payout Winning Time RP

Dipping In 2 4.07 13 $8,750 5:35 3650
Grass Route ptp 3.26 11 $4,380 2:21 2250
Route 68 ptp 3.81 15 $4,380 2:18 2250
Power Trip ptp 2.53 15 $4,380 2:07 1875

 

Dla mnie git. Ale hejt jest fantastyczny na sieci :D Nagle ludzie, którzy jednym/dwoma wyścigami zarobili na Addery itd będą musieli pograć więcej i o zgrozo może nawet odpalić inne zajęcia w grze :o Wielka szkoda, że tak ta gra nie wygladała od początku. Wtedy kupno drogiego apartamentu czy Addera oznaczałoby, że ktoś poświęcił dużo czasu tej grze i się wyróżnia, teraz Ci co jeżdżą Adderami z levelem 150 to od razu są szufladkowani jako mistrzowie Nascar i grinderzy, bo kupno dowolnego auta czy apartamentu oznaczało X * Criminal Records/Down the Drain. Mam wrażenie, że 3/4 community online nie gra w tą gre, bo jest naprawde dobra, tylko, żeby wbić platynę za 100 level, kupić jak najszybciej wszystko co się da, ewentualnie mieć 2.5x wyższy level niż wynosi przeciętna w danej sesji. Widać mimo wszystko, ze premiera online powinna być nie 2 tygodnie po singlu, ale przynajmniej 2 miesiące.

 

 

Two person race on criminal records with 2 laps. No boost in XP (OK that's cool). $250 for winning. f*ck YOU ROCKSTAR. One of my favorite rims is $22k at LSC. How am I supposed to be able to afford anything nice in the game

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już wbiłem setkę więc nie mam po co służej grać, chyba tylko żeby męczyć innych graczy jeżdżeniem po LS na motorze i strzelaniu do każdego napotkanego ze snajperki. Nie usmiecha mi się tracić 20 minut na misję i 3k expa + 12k golda. no fucking way, zwłaszcza, że żadnego acziwmenta więcej za to nie dostanę :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak sobie zaglądam do tego tematu od czasu do czasu i mam niezłą beke, bo tylko jedna osoba ma niezły ból dupy o to że 90% ludzi glitchowało xD

 

Bartg, ale teraz tak na poważnie, w każdym poście musisz napisać coś na ten temat, wystarczyło raz, góra dwa razy ale to już się ciągnie od czasu premiery, nie za długo?

Graj sobie jak chcesz i daj innym grać jak chcą. Przecież nie jeździsz z nimi w kółko.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

widocznie to, że mają apartamenty i wypasione garaże.

do około 40-45 lvl grałem w miarę normalnie. później zacząłem boostować ze względów bezpieczeństwa. były cyrki ze znikaniem profili bądź ich zerowaniem (kumplowi 3 razy się przytrafiło) więc im wyższy level miałem, tym szybciej chciałem skończyć dla świętego spokoju. teraz mam prawie 149 i nadal gram z ekipą dla rozrywki.

w misjach nie ginę, Adderem gardzę :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...