Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znów spotkałem nieśmiertelnego kolesia. Tak nagle się ku*wa jakaś plaga pojawiła?

 

EDIT: Forum na stronie Rockstar grzmi. Niektórzy mają nawet level podniesiony do 300. Strach teraz grać. Osobiście wysłałem do Rockstar prośbę o usunięcie tych 100 mln z mojego konta.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

takie tricki jeszcze bardziej dowodzą słabości R* jeżeli chodzi o multi. w IV olałem ale jakie były cyrki i glitche można było poczytać i pooglądać. odrzucało po prostu. na własnej skórze przekonałem się w MP3. na premierę ok, wciągało, świetnie się grało, lvl boostałem tylko do ~25, później grałem normalnie i rewelacja. grałem z ekipą, kosiliśmy wszystkich. 2 x uzi po tuningu + dobra strategia i znajomość mapy dawały wygrane w 3 meczach na 5 mniej więcej. ale że było za dobrze to z każdym dodatkiem i patchem pojawiały się coraz to lepsze akcje. nieśmiertelni gracze, heady przez tekstury, lagi, teleporty, absurdalny damage niektórych broni... później tylko wbijaliśmy achivy i olewaliśmy bo nie szło grać normalnie.

V zapowiadali jako rewolucję i najlepsze multi ever. jakaś rewolucja może i owszem była bo podejście do multi i koncept online mieli świetny. gorzej jak zwykle z wykonaniem. jak dla mnie największym błędem była próba wprowadzenia mikropłatności. chcieli zrobić skok na prawdziwą kasę i zarabiać na niecierpliwych to teraz mają za swoje. absolutnie nie bronię cheaterów bo mnie też osobiście wkurzają nieśmiertelni czy latający ale gdyby online był dopracowany i zabezpieczony to by nie było takich sytuacji. są misje które wymagają umiejętności, trwają kilkanaście minut i zużywa się tonę amunicji. w zamian za wykonanie dostajemy parę groszy i garść exp. z takim podejściem nie dziwię się, że ludzie zaczęli kombinować by to obejść. ja rozumiem, że chcieli przyciągnąć graczy na dłużej, że trzeba grać by coś osiągnąć. ok, rozumiem, szanuję, popieram. niestety w sytuacji kiedy za czasami naprawdę spory wysiłek dostajemy ochłapy to każdy ma prawo się wnerwić i kombinować.

chcieli doić z graczy prawdziwą kasę kosztem nagród w grze to niestety mają za swoje. tak jak kocham R* tak nie mogę wybacz im tych podstawowych błędów. za czystą ingerencję w kod źródłowy powinni ścinać głowy. sęk w tym, że sporo tricków oferuje sama gra. skoro kiedyś można było klonować i sprzedawać auta, a były ze 3 metody co najmniej, bo gra na to pozwalała to czemu nie. ale oczywiście ból dupy bo niektórzy za szybko się bogacili.

 

a dziwne akcje z kasą zdarzały się już krótko po premierze. pamiętam jak jakiś typ dostał xxx milionów w trakcie gry, którą nagrywał do swojej recenzji z jakiegoś tam portalu. jeśli dobrze pamiętam to na forum chyba też była o tym mowa i lekka beka z odpowiedzi R* na mail tego redaktora.

Odnośnik do komentarza

Ja się dziwie najbardziej, że dali takie dramatyczne niezbalansowanie nagród za misje i expa, do cen wszystkiego w grze (pamiętamy dobrze zapowiedzi, że w online wszystko będzie tańsze) - nie dziwie się, że przy sprzedanych 30+ milionach jest tylu cziterów, bo wystarczy że wzięło się za takie akcje 1% graczy i już mamy potężną ilość oszustów. Po tym jak obniżyli nagrody za wyścigi, jednocześnie nie ruszająć nic misji dopiero ruszyła lawina oszustw i coś mi się wydaje, że nic jej nie zatrzyma, bo jak zawsze w takim wypadku twórcy gry są kilka kroków za graczami, bo Ci zawsze znajdą jakiś glitch, o którym testerom nigdy nawet się nie śniło ;)

Odnośnik do komentarza

no właśnie o to chodzi i między innymi o tym pisałem w tym nieco długim poście wyżej. wystarczy porównać zarobki/koszty z singla i multi. na singlu sporo się zarabia a koszt np tuningu auta jest banalnie śmieszny. w multi gdzie za głupie turbo trzeba zapłacić nawet 50k zarabia się średnio parę tysi na misję. owszem są takie za 10-15k ale dopiero później na wyższych levelach. totalnie dali ciała z balansem nagród do wydatków. oczywiście celowa zagrywka jako wabik na mikropłatności ale sami sobie winni. zresztą to taka zabawa "w dozorcę" - zamykają jedne drzwi to ludzie kombinują przy innych. najpierw było boostowanie RP w wyścigach i kasy na klonowaniu aut, zlikwidowali to więc ludzie wyszukali bardziej drastyczne metody.

 

na ppe przed chwilą czytałem newsa o tym. była nawet wzmianka o resecie serwerów, że niby niektórzy gracze o to wnoszą. no mega lol na sam koniec roku. wyobrażacie sobie reset wszystkiego i zaczynanie od podstaw? czyste samobójstwo. w tym momencie sam bym olał granie. nie mówiąc już o kumplu, któremu dzięki problemom z serwerami na początku skasowało postać, 3 razy.

Odnośnik do komentarza

LOL, jak można w ogóle robić reset ludziom, którzy od samego początku wkładają swój czas w online? Od razu się odechciewa grać jak coś takiego czytam :confused:.

 

Pograłem dzisiaj chwilę i nawet przyjemnie było, choć drących ryja 12-latków zdecydowanie za dużo. Drących ryja dorosłych też. No i typki, które przegrywają na strzelnicy, więc od razu rage-quit. Czyli standardowo coś, co mnie od online od zawsze odpycha i dalej będzie odpychać.  No i myślałem, że padnę jak zobaczyłem ceny ulepszeń samochodów w garażu. Te 0,5 mln jakie dostałem od R* to jakieś grosze, masakra jak teraz ktoś od zera by miał zaczynać. To, że gierka jeszcze leży na półce to tylko zasługa przemiodnego singla i aktualnego questa ukończenia gry na 100%.

 

Są jeszcze jakieś łatwe sposoby na boostowanie levelu? Chciałbym dobić trochę wyżej coby trofea pozbierać za online, ale nie wiem, czy da się to zrobić w sensownym czasie. Szkoda, że olałem online na początku kiedy można było trzaskać te wyścigi jeden za drugim :(.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

było parę tricków ale z tego co zauważyłem to w ciągu 1-2 dni zniknęły. wyścigi wciąż dają sporo expa, trudniejsze misje na wyższym lvl też dają radę. polecam "odśmiecanie". na hardzie buzzardem zajmuje z 5 minut a daje 15k $ + 5k RP. do tego można wbijać platyny przy okazji, zawsze trochę wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Komentarz Rockstar w sprawie brudnych pieniędzy. Będzie łatka i kasowanie otrzymanej kasy.

 

In regards to reports of hacking and cheating in Grand Theft Auto Online, we are working on a fix that will remove any GTA$ gained through these blatant exploits, as well as prevent this from happening in the future. We'll also be taking appropriate measures very soon to punish anyone that we've discovered manipulating GTA Online in this manner (as we've stated previously, players who have received large sums of GTA$ but not engaged in any game manipulating through exploits can rest assured knowing they have nothing to fear).

If you have been gifted a large sum of money or collected a large bounty and would like to have the money removed from your account immediately, you can submit a request to Rockstar Support to have your balance properly adjusted. Otherwise, the money you've been gifted will be removed once our upcoming fix is in place.

Furthermore, if you encounter someone that is taking advantage of exploits in your GTA Online session, you can alert us directly by using the in-game reporting functionality. In the Pause menu, under the Online tab, select Players and scroll to the offending player. From there, select Report and choose Exploits from the violation options. We appreciate the community's support and understanding as we work to address these issues and apologize for all inconvenience caused.

Thanks,
Rockstar Games

 

Colin, nie mogę się do końca zgodzić z tą słabością Rockstar do online. Byli słabi, ale w czasach GTA IV. Spójrzmy np. na Battlfielda 4 i bugi w tej grze. DICE natomiast to doświadczone studio w kwestii online. GTA Online miało problemy, ale głównie na początku i były one spowodowane niewydolnością serwerów. Ile ważyły łatki do GTA Online? 50Mb, czyli grę zakłócały jakieś drobnostki. Inne gry otrzymują kilka GB. Świadczy to o tym, że GTA Online w dniu premiery było tytułem kompletnym i zakończonym. O BF tego powiedzieć nie można. Cheaty? Były, są i będą w wielu grach. Weźmy też pod uwagę, jak wielkim projektem jest GTA Online. Gra oferuje tyle zawartości, że ośmieliłbym się powiedzieć, że w GTA V single to dodatek do gry właściwej.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Lukas_AT gra kompletna, gdzie w wersji 1.08 (?) mamy nieśmiertelnych graczy ? :D I co chwila ktoś dostaje kilkaset milionów lewej kasy ? Taaa gra kompletna, serwery serwerami, ale ilość bugów i exploitów jakie gracze znaleźli z każdym patchem spokojnie przerasta Battlefielda. Weź pod uwage, ze to wszystko nie byly bugi na zasadzie ktoś zapadł się pod mape, kogoś wyrzuciło z gry, albo stracił kupione auto, tylko wykorzystywanie bugów, żeby autentycznie psuć gre dla innych graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...