Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam często go widziałem. na 10 prób ze 4-5 razy stał. doczytałem w opisie update'a że to małe zadośćuczynienie dla tych, którzy mieli ten samochód w garażu po (płatnym tuningu) a którym zniknął. po którejś aktualizacji załatali między innymi wprowadzanie policyjnych wozów do garażu i Rat oberwał chyba rykoszetem. dlatego samo auto jak i tuningi za free żeby ludki mogli sobie na nowo go zrobić.

 

mały tip - dobroć z Ratem potrwa do następnej aktualizacji więc jeżeli ktoś chce to niech sobie zrobi zawczasu zanim znowu będzie płatny.

Odnośnik do komentarza

zajmuje to pewnie tyle samo. R* moglby pojsc na reke i dac mozliwosc customizacji telefonu, tak zeby mozmna bylo dane funkcje sobie ustawic w jakims menu skrotow, jak lester-job, merryweather- transport smiglowcem, itd. i najwazniejsze co mnie do (pipi)icy zawsze doprowadza- mozliwosc odzyskiwania aut od Mors Mutual Insurance po kilka na raz a nie pojedynczo.

Odnośnik do komentarza

4 marca pojawi się "biznesowy" dodatek.

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52200/GTA-Online-The-Business-Update-Coming-Next-Week-Tuesday

 

dostaniemy 3 nowe luksusowe wozy, 2 bronie, samolot oraz zestaw ubrań. póki co nic nie wiadomo o cenie ale dodatek prawdopodobnie będzie darmowy jak poprzednie.

z czasem mają się też ukazać informacje na temat przyszłych dodatków, w tym napadów.

 

jeżeli ktoś jeszcze nie wykupił wszystkiego z walentynkowego dodatku to ma czas do 2 marca. ponadto z nowym updatem zniknie darmowy rat-loader oraz darmowe tuningi do niego więc jeżeli ktoś chce mieć to auto w garażu niech się spieszy.

Odnośnik do komentarza

Roosevelt to element, nazwijmy to, sezonowego dlc. wypuścili z okazji walentynek więc ograniczony termin ważności. nowy dodatek to już nieco większy kaliber więc podejrzewam, że te auta i reszta będą już zawsze dostępne.

grubsze dlc ponoć ma być ale póki co bardziej skupiają się na łataniu dziur i usuwaniu wszystkich możliwych trików zamiast zabrać się do roboty nad porządnym dodatkiem by gracze chcieli grać a nie szukać furtek. beka bo po każdej aktualizacji, parę godzin, dzień lub dwa i już są filmiki na YT z nowymi trikami.

dodatkowy garaż, chociaż garaż, to już teraz praktycznie mus. 10 miejsc parkingowych to zdecydowanie za mało. teraz bez problemu bym 20 zapełnił.

Odnośnik do komentarza
Turismo: 500k - full speed, 4.5 bars acceleration, 2 bars braking, 4 bars traction

Alpha: 150k - full speed, 4 bars acc, 1.75 brake, 3.8 traction - sports

Jester: 240k - Same as the Alpha

 

Vestra Airplane: 950k

 

Gameplay/Vehicle Changes

 

- Update added cars selling for normal value before old patch.

- SP2MP Glitch still working. (Lag Switch)

- Cars stolen off of the streets then customized now sell for normal value. (It was 10k before if the car wasn't bought off of the websites.

- Slipstream on/off option added to races

- Five new "classical" horns added at LSC

- New Gestures - Air thrust, Dock, Knuckle crunch

- Green and Purple tire smoke now available at LSC

- Mechanic is still gone, R.I.P

- Hard mode now gives 1.5x more RP and CASH

- New website found: www.visitthealamasea.com

- New GTA Online logo when switching characters.

- Clean Karin Rebel can now be stored.

 

Improvements/Fixes:

 

- NOS Glitch Patched (?) - Cars are still in the garage, although cannot replicate the glitch.

- Instead of Home on the Quick GPS it now says ''address'', possibility of owning multiple properties soon - Not currently possible.

- SP2MP no longer works without a lag switch.

- Several more Car Duplication glitches fixed.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

też się wnerwiłem. fajna pukawka. mieli zostawić, nawet przed nową aktualizacją napisali by jeszcze zakupić co się chce bo wszystko zniknie a to co kupione miało zostać. mam nadzieję że poprawią to i zwrócą zabawki.

 

co do aut to Jester okazał się rewelacyjny. przetestowałem go na singlu i zrobił świetne wrażenie. na multi pogoniłem Addera i za 700k które za niego dostałem akurat kupiłem i zmodyfikowałem Jestera. świetna fura.

jak będziecie nim pędzić przez miasto i zobaczycie przed sobą hummera albo inną terenówkę to polecam wbić się na pełnej kurtyzanie w jego tył. fajne efekty potrafią być :D

btw wydaje mi się czy nieco pogrzebali w fizyce bo jakoś tak inaczej się jeździło wczoraj, lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

panie i panowie, dzieje się :sweat:

 

1) w przyszłym tygodniu będzie aktualizacja, dająca nowe możliwości tworzenia własnych rozgrywek, w tym Capture

 

2) w drodze jest dodatek High Life, który da nam:

- broń Bullpup Rifle

- motocykl Dinka Thrust

- 3 wypasione fury, w tym Pegassi Zentorno i Dewbauchee Massacro

- oczywiście ubranka

- nowe apartamenty

 

Ponadto będzie można posiadać 2 domy jednocześnie. fuck yeah!

 

actual_1396301035.jpg

 

3) w niedalekiej przyszłości pojawią się napady w koopie.

 

ogólnie przyszłe miesiące mają przynieść sporo dodatkowego kontentu, w tym również "very exciting Story Mode DLC"

 

:banana:

 

reszta poprawek i całe artykuły w linkach poniżej

 

http://pl.socialclub.rockstargames.com/news/article/52217/Grand-Theft-Auto-Online-Spring-Updates

 

http://www.onlinecenter.pl/12634/Aktualnosci/Wiosenne-zmiany-w-Grand-Theft-Auto-Online.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...