Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

chyba tak, ale to zalezy: gdy nadchodzi event masz cos takiego jak specjalne ciuszki. w Dzien Niepodleglosci byla to np. czapka z piwami. To na pewno wiesz.

Co ci wyskoczy w zrzucie zalezy od 2 rzeczy - ile jest takich specjalnych ciuchow w danym momencie i od losowosci ich wygenerowania. warto odwiedzic gtaforums.com i odpowiedni temat w dziale ONLINE, by dowiedziec sie wszystkiego, co nowego w updatcie.

Odnośnik do komentarza

chyba tak, ale to zalezy: gdy nadchodzi event masz cos takiego jak specjalne ciuszki. w Dzien Niepodleglosci byla to np. czapka z piwami. To na pewno wiesz.

Co ci wyskoczy w zrzucie zalezy od 2 rzeczy - ile jest takich specjalnych ciuchow w danym momencie i od losowosci ich wygenerowania. warto odwiedzic gtaforums.com i odpowiedni temat w dziale ONLINE, by dowiedziec sie wszystkiego, co nowego w updatcie.

zgarnalem wczoraj skrzynke i dostalem takze czapke z browarem "pisswasser", 5000 RP, troche kasy, miniguna i kamizelke. To byla "special crate drop" czyli za zlota. Fajne sa te nowe maski, pingwin i ciastek rzadza! do tego ten sweterek we wzorze ruchajacej sie zwierzyny hahaha

 

PS tylko tego cholernego sniegu brakuje..

 

0_0.jpg

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza

PS tylko tego cholernego sniegu brakuje..

 

No i sie pojawił :). Kozacki efekt, Rockstar się postarało (pierwszy raz to widzę, w tamtym roku gierki nie miałem). Maski też na propsie, ogólnie fajnie, że takie bajery dorzucają.

 

Co do problemów z grą, to niestety, ciągle coś się sypie. Dołączanie do sesji ze znajomymi prawie nigdy nie wychodzi, ba, po jakiejś rozgrywce z ekipą zazwyczaj rozrzuca nas po różnych sesjach. Kiedy indziej znowu dostaję info, że dane misji uszkodzone i nie mogę danej misji rozegrać. Innym razem do znajomego nie docierają zaproszenia. No cóż, gra : moloch, to i o wpadki pewnie łatwiej, dobrze, że w tym wszystkim przynajmniej online passów nie wrzucili.

Odnośnik do komentarza

jakies sprawdzone sposby zeby szybko nabic kase i rp? nie mowie o glitchach tylko o czyms co daje konkretna kase w miare malym nakladem sil

Napady na sklepy i stacje, dużej kasy z tego mie ma, ale szybko i małym nakładem sił.

 

Ostatnio zacząłem dopiero grać w online na PS3, więc mogę się pisać na wspólne granie jakby co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...