Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nikt nie gra na PS3 ( mało mozliwe przy bazie posiadaczy)

 

mam pewną teorię :Coolface:

 

randomowo wszędzie mało grają. na x360 lobby były pełnie przez pół roku, później na sztuki. sporo osób, w tym i ja, gra tylko w ekipie. misje z randomami to mordęga, wyścigi to irytacja. na one jak odpaliłem to było po kilkanaście osób ale to też raczej tymczasowe bo nowe i osom a później znowu jedyne sensowne granie czyli z ekipą we własnym lobby.

Odnośnik do komentarza

jakies sprawdzone sposby zeby szybko nabic kase i rp? nie mowie o glitchach tylko o czyms co daje konkretna kase w miare malym nakladem sil

 

Szkółka latania na złoto, jak dasz radę. Napady na wszystkie sklepy. Potem misje, które dostajesz smsami, po kolei. Im wyższy poziom, tym lepsze misje dostajesz. Jednak jak ktoś ma dostępne misje, dajmy na to, od 50 lvl, to może zapraszać świeżaków, więc wskakując do jakiejś zaludnionej sesji, istnieje duża szansa, że się załapiesz na misję, po której zarobisz w chooj kasy. Jak zginiesz i nie opuścisz sesji, a reszta zakończy misje z powodzeniem, to i tak zarabiasz tyle samo.

 

Ja najpierw bawiłem się w zaliczanie tego, co można samemu (napady itd.), potem chwilę w wyścigi (prawie każdy możesz odpalić samemu, więc zawsze wygrywasz, z drugiej strony im więcej osób bierze udział, tym lepsza kasa). Koniec końców, najszybsze i najprzyjemniejsze jest właśnie robienie po kolei misji, najlepiej z jakąs obcykaną ekipą znajomych. Prędzej czy później ogarniesz, które misje są najlepiej płatne/najszybsze do zaliczenia i zaczniesz je robić częściej (Tytaniczna Robota to przykład z brzegu, na niższych poziomiach). Misje Rozwałka od Simeona są banalne i krótkie, możesz powatrzać w kółko, ale nie zarobisz aż tak dużo, bo ogólnie w GTA Online nie ma za bardzo dróg na skróty (poza glitchami). Aha, no i oczywiście zawsze ustawiaj poziom Trudny (1,5 x exp).

 

Robienie survivalu (fale) daje sporo expa i kasy, ale zrobienie wszystkich 10 fal (tylko wtedy ma to sens) trwa długo i nie jest wcale takie proste. Deathmatche, o ile się zajmie pierwsze miejsce/będzie w wygranej ekipie, też są nieźle płatne.

 

Nie wiem czy nikt nie gra na PS3 ( mało mozliwe przy bazie posiadaczy) ale ciezko kogos wyszukac do gry, wyscigi puste, td pusty, moze wyszukiwarka tak słabo działa?

 

Kwestia, jak szukasz, ale faktycznie, wyszukiwarka jest ciulowa : jedyna metoda, jaką polecam, to dołączanie do losowej sesji, sprawdzenie, czy jest dużo (> 6) osób i dopiero wtedy tworzenie akcji samemu i zapraszanie wszystkich z sesji (start - online - stwórz akcję - najlepiej stworzone przez Rockstar). Zawsze jest szansa, że ktoś wbije. Inna sprawa, że warto zapisać się na Rockstar Social Club do jakiejs ekipy (polecam TMC, w cholerę ludzi), dzięki temu masz opcję zapraszać do gry ludzi z ekipy (a w TMC jest zapisanych 180k ludzi, więc zawsze ktoś gra). Na dodatek za robienie akcji z członkiem tej samej ekipy dostaje się więcej expa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zapraszam do ekipy jakiej jeszcze w naszym kraju nie było (a przynajmniej mi nie udało się nic podobnego znaleźć).

Szukam chętnych graczy (tylko PS4) do rozkręcenia klanu role play z prawdziwego zdarzenia. Podstawa to oczywiście headset

umiejętność kulturalnej komunikacji i zaangażowanie w rozwijaniu ekipy.

 

Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany proszę pisać 

http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/roleplay_polska

 

Wszelkie detale chętnie omówię przez PW 

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co tym przejmować za bardzo, chyba samo przechodzi, no chyba, że robisz rzeź co chwila.

 

Ja dostałem od Rockstar noworoczny prezent : włączam online i mam 1 lvl (skończyłem na 64 dwa dni temu). Z tego co mi śmignęło przed oczami kiedyś, to w tamtym roku to był częsty problem, także pytanie do Was panowie : jak to rozwiązać ? Pisać do R, czekać ?

Odnośnik do komentarza

Ja czasami mam takie problemy, albo mnie nie łączy wcale i wraca do SP albo pusta sesja. Po kilku razach od razu wpadam do sesji która jest prawie pełna. 

 

Dzisiaj się spoko grało z Najtmerem ale czasami jak trafi się na niektórych polaków to aż wstyd. Jeden wysyłał nam "smsy" w grze z jakimiś nieprzyjemnymi tekstami a potem weszła jakaś grupka z gimnazjum, większość jeszcze bez mutacji. To co mówili i jak przeżywali to aż szkoda pisać, nic tylko wstyd za rodaków którzy grają w mesjasza :\

 

Szkoda że dzisiaj był ostatni dzień śniegu, fajnie się rzucało śnieżkami :(

Odnośnik do komentarza

Z tym śniegiem jest lipa straszna że jest tak krótko, rok temu był tylko na 2 dni i koniec, teraz dali 2 dni w święta + sylwek i nowy rok. Mogliby dać jakoś od 23.12 do 5.01.

 

Najbardziej jednak bym chciał jakąś opcję przez cały rok gdzie można wybrać mapkę zimową, nawet gdyby byłoby to tylko w singlu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...