Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że śniegu było za mało, tym bardziej, że w jeden z tych dni nie mogłem się w ogóle zalogować do PSN, a w Nowy Rok straciłem swój level i mi się odechciało grać. Czekałem na śnieg w GTA od czasów zagrania w VC, jaram się tym. Już mniejsza o realizm takiej pogody w stanie będącym odpowiednikiem Kalifornii.

 

Colin : dzięki za sugestię, nawiązałem z nimi kontakt, poprosili o parę dodatkowych informacji i mają się tym niedługo zająć.

Odnośnik do komentarza

Z tym śniegiem jest lipa straszna że jest tak krótko, rok temu był tylko na 2 dni i koniec, teraz dali 2 dni w święta + sylwek i nowy rok. Mogliby dać jakoś od 23.12 do 5.01.

 

Najbardziej jednak bym chciał jakąś opcję przez cały rok gdzie można wybrać mapkę zimową, nawet gdyby byłoby to tylko w singlu.

 

poczekaj na sniezne Liberty City ;)

 

wojna na sniezki rzadzi :D

Odnośnik do komentarza

W ogóle to dzisiaj grałem od 11 i skończyłem ok. 17 - cały czas miałem śnieg. Ludzie którzy później wchodzili do mojej gry już tego śniegu nie mieli a ja dalej mogłem rzucać śnieżkami i je zbierać :D
Wyglądało to jakbym zwijal asfalt.

 

BTW, Najtmer - wbijaj! :D

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

buahahhahas :D

juz odpalam, niech ktos jeszcze dobije :)
 

Ja dostałem od Rockstar noworoczny prezent : włączam online i mam 1 lvl (skończyłem na 64 dwa dni temu). Z tego co mi śmignęło przed oczami kiedyś, to w tamtym roku to był częsty problem, także pytanie do Was panowie : jak to rozwiązać ? Pisać do R, czekać ?


pisz do supportu, zeby sprawdzili twoje konto, przez twitta, maila lub na stronie. w sumie to na wszystko nie zaszkodzi, maja pewnie zapych ale po czasie w koncu ci odpowiedza, a szanse bedziesz mial 3 razy wieksze. Wyzerowaly ci sie staty na social clubie?

Odnośnik do komentarza

Yhh, ostatnio nasze granie z Najtmerem kończy się jakoś o 3 w nocy, potem odsypianie do 12 @_@

 

Serio nikt już nie gra na ps3? Prawie codziennie znajdujemy jakichś spoko ludzi do grania ale nie ma to jak pograć z forumkiem.

ty spisz do 12 a ja chodze spac o 9. juz to widze jasna cholera jak sie przestawie na tryb roboczy =_= .

Odnośnik do komentarza

Z tymi rekordami też już zauważyłem, praktycznie co wyścig ktoś wbija.

 

A co do zakładów, to na invite only nie sprawdzałem, na normalnym działa. Wiem że jakieś bugi były z tymi zakładami, przez co na zakładzie można było zdobyć jakieś 100k$ więc R* coś zablokowało, może właśnie o to chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"For those who may have missed out on a few of the rare collectible Crate Drop items around Christmas in GTA Online, watch the skies this weekend for your chance to score the coveted Vivisection tee (today), the Supa Wet Beer Hat (tomorrow) and the Please Stop Me Mask (Sunday). Happy New Year and look out for lots of great stuff here on the Newswire in 2015. Photocreds clockwise from top left: Twitter:Iron_Quack, GTANF, J.W.vd.Velde, GTA-Series.com, Twitter: GTABreaking"

 

 

maska z Manhunta, jaram sie :P, Wojnar, w niedziele polujemy na dropy!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...