Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj kupić i ubezpieczyć jakiekolwiek nowe auto i wtedy spróbować. Też mam tego buga, ale tylko na jeden samochód z listy, a tej metody jeszcze nie próbowałem.

 

jaki to samochod?

 

moze to napisze bo sam sie dlugo zastanawialem dlaczego mam status (zniszczony) gdy dzwonie po mechanika, a jak do MMI, to nic nie ma- po prostu ten samochod nie byl ubezpieczony od wypadku. i to czesty przypadek,. kiedy wjezdzasz do garazu fura z ulicy, dostaje ona automatycznie nadajnik, jedziesz ja stuningowac, ale zapominasz o calkowitym ubezpieczniu, ktore trzeba dokupic. gdy ktos ci taka fure rozwali, to pieniadz idzie w piach. jednak nie jest to kazdorazowy przypadek, bo mi kiedys tak zglitchowalo addera (po tym jak kupilem go za hajs od hakera) i nie szlo go odzyskac.

Odnośnik do komentarza

wierność popłaca:

 

  • First Time – Completing each Heist Finale for the first time, will net you a bonus cash reward
  • All In Order Challenge – Complete all Heists in order, including Setups, to receive a $1,000,000 cash bonus
  • Loyalty Challenge – Complete all Heists, including Setups, with the same team of players to receive an additional $1,000,000 bonus
  • Criminal Mastermind Challenge – Complete all Heists, in order, with the same group of players, without losing any lives, to receive a massive $10,000,000 bonus

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52401/setting-up-for-gta-online-heists?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_content=heists&utm_campaign=settingup_03062015

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=BCXT74QL7eI

 

btw na X360 doszły osiągnięcia związane z dodatkiem. póki co cisza o innych platformach. mam nadzieję, że jednak będą bo inaczej lekki przypał.

 

 

 

Shot Caller 10
GTA Online: Invest your hard earned cash to set up a Heist. 

Four Way 10
GTA Online: As Heist Leader set the Finale cut as 25% across all players.

Live a Little 50
GTA Online: Spend a total of $8,000,000 purchasing vehicles included as part of The Heists Update.

Can't Touch This 30
GTA Online: Complete a Heist Finale without taking any damage.

Mastermind 50
GTA Online: Earn 25 platinum medals across Heist Setups and Finales.


Secret Achievements

Be Prepared 10
GTA Online: Complete a Heist Setup mission. 

In the Name of Science 30
GTA Online: Complete The Humane Labs Raid and Series A Funding as Heist Leader or Crew. 

Dead Presidents 30
GTA Online: Complete The Fleeca Job and The Pacific Standard Job as Heist Leader or Crew.

Parole Day 30
GTA Online: Complete The Prison Break as Heist Leader or Crew.

 

 

Odnośnik do komentarza

Podobno napady będą ważyć ponad 4 GB..
 

jaki to samochod?
 
moze to napisze bo sam sie dlugo zastanawialem dlaczego mam status (zniszczony) gdy dzwonie po mechanika, a jak do MMI, to nic nie ma- po prostu ten samochod nie byl ubezpieczony od wypadku. i to czesty przypadek,. kiedy wjezdzasz do garazu fura z ulicy, dostaje ona automatycznie nadajnik, jedziesz ja stuningowac, ale zapominasz o calkowitym ubezpieczniu, ktore trzeba dokupic. gdy ktos ci taka fure rozwali, to pieniadz idzie w piach. jednak nie jest to kazdorazowy przypadek, bo mi kiedys tak zglitchowalo addera (po tym jak kupilem go za hajs od hakera) i nie szlo go odzyskac.

 
Sabre Turbo chyba.
Może być tak, jak mówisz, no ale w takim razie co z nim teraz zrobić, żeby przestał tam wisieć na liście bez sensu ? Nie, żeby mnie to jakoś trapiło, ale jak już temat poruszyliśmy.

Odnośnik do komentarza

Sabre Turbo chyba.

Może być tak, jak mówisz, no ale w takim razie co z nim teraz zrobić, żeby przestał tam wisieć na liście bez sensu ? Nie, żeby mnie to jakoś trapiło, ale jak już temat poruszyliśmy.

po prostu wjedz do garazu innym samochodem i go zastap.

 

Pawcio- mnie mozecie dopisac. jestem jeszcze w innej ekipie gdzie mnostwo osob gra codziennie, wiec bedzie mozna kogos na szybko zwerbowac mysle.

Odnośnik do komentarza

Ja juz się nagrałem. Zrobiem pierwszy napad,fajnie było drugiego juz niestety nie dane mi było sprawdzić raz mi zeżarło za rozpoczecie napadu 40000$ bo były tylko 2 osoby w sesji i musiałem szukać nowej. A drugi raz gra stwierdziła że zawartość nie jest dostępna i pograne.

 

A i pięknie zyebali singla po dodaniu napadów wszystko sie spierdzieliło mam puste garaże żadnej nowej zawartości,na singla to już dupe R* wystawiło. 

Jak można było po 18 miesiącach takie kupsko zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...