Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Trąbka jeszcze niektórym osobom działała, teraz wszyscy płacą za nią 3x tyle.
 
Wk(pipi)a mnie ta sytuacja w której najlepszy dev tak nisko upadł aby doić kasę z graczy i żądać za felgę w gierce 80k czyli prawie 2.99 olewając tym samym sp przez ostanie dwa lata. Bioware w podobny sposób wcisnęło do ME3 multi - darmowe mapy, paczki giwer za 2- 3 dolce ale byli w stanie zrobić jakiekolwiek dlc do singla. bo w końcu gdyby nie świetny singiel w dwóch poprzednich częściach gra nie była by tak popularna.
 
Jak ktoś z botów jest chętny dzisiaj na heista to pisać bo jest poważny :shout:  problem ze znalezieniem czwartej osoby.
 
Beta Crew:
 
Darth Krizz
Mazzeo
SIIK BOZZ
--------------

Odnośnik do komentarza

To auto wiele zniesie. 2 dni temu z kumplem testowalismy jego wytrzymalosc. Na srodku skrzyzowania zaczelismy siac zniszczenie. 5 gwiazdek mielismy przez kilka ladnych minut. Zgubilismy i po chwili dostalismy zadanie od lestera by odwrocic uwage glin. Kolejne 5 minut pod obstrzalem i jeszcze kilka dolozylismy. Lacznie po tych wszystkich akcja czyli jakichs 15 minutach bycia tarcza strzelicza zaczela dymic i podczas ucieczki zajela sie ogniem. COTY

Odnośnik do komentarza

R* coraz bardziej przegina paukę. Wiecie do czego był ten 294mb patch? pod przykrywką naprawienia błędów w heistach - których jest nadal cała masa tak naprawdę chodziło o usunięcie glitcha z darmowym klaksonem dzięki któremu można było sprzedać Hiluxa za 50k.

Zamiast naprawić glitcha z brakiem uszkodzeń,wiecznym wywalaniem z sesji i pierdyliardem problemów w SP to zdecydowanie lepiej jest patchować sposób na kasę (bo ktoś nie kupi kush kerda) i usuwać FUN z gry - tak teraz znerfili cargoboba że nie da się nim podnieść pudełka zapałek...

Double fuck :/

Powód dla którego te rzeczy są drogie nie jest zlowieszczym wzbogacaniem się na CC ale taki by ludzie grindowali i żeby online nie sialo pustka.a większość woli mieć wszystko natychmiast i gdyby to mieli to rozgrywka by się im szybciej znudziła.

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar po taż trzeci kupić GTA V,grałem na XOne i X360 i tam moja postać,pojazdy,lvl itd przeniosłem bez problemu i odblokowałem achievementy za 100 rangę i inne Online achievements.Czy na PS4 też bez problemu przeniose postać i odblokują mi się trophy's ?

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy osiągnięcia działają miedzy platformami, ale między generacjami tak. na 360 miałem calaka, na one z oporami ale też wszystkie same się odblokowały. te osiągnięcia na multi to głównie statystyki więc trofy powinny też się aktywować ale to niech lepiej wypowie się ktoś kto robił to osobiście.

Odnośnik do komentarza

ale singiel to głównie save a statsy na SC tylko poglądowe. postać i dorobek multi na serwerze więc to działa na korzyść online.

 

z oporami bo na dzień dobry wpadło kilka achivów, później jednego wymusiłem (za platyny), reszta wpadła w trybie ninja podczas grania w singiel, nawet nie zauważyłem że dodało do profilu. znajomym wpadały dopiero niedawno, mimo że grają od premiery a kumpel niektóre nadal ma zablokowane. 

Odnośnik do komentarza

grinding misji które na początku dawały sporo hajsu, sprzedaż aut, sporo tricków z klonowaniem aut było (szczególnie na 360), swego czasu unikatowe auta na multi jeździły warte 30-40k, wyścigi ładnie też dają, niektóre misje ponad 10 więc parę razy zrobisz i stówka na konto itp itd.

ponad 31 dni grania w online to i hajsu na koncie sporo :no life:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...