Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jak wojnar albo Fruitpanda jezdzic non stop wyscigi wokol wiezienia zeby nabic 100 level :sorcerer:

 

Hmm to by tłumaczyło, czemu kupiony wczoraj motor po 2 godzinach juz mi z gry zniknal, jak zniknie tez dobre 10000xp z wczoraj + 2 kupione auta to sie w(pipi)ie.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Logo superaśne.

 

Chciałem je sobie walnąć na kurtce z tyłu, ale wbijam i mam lvl 56 mimo, że dziś natrzepałem do połowy 57 i jeszcze $50 000 wyparowało. Grając po południu miałem napis, że serwery nie działają, więc jeździłem, aż się ukazał komunikat o udanym zapisie (dla pewności dwa razy na niego czekałem). Tymczasem 1.04 mnie wych.ujało konkretnie. Bryki w garażu mam, ale to graty, za którymi bym nie płakał. xD

Odnośnik do komentarza

Ja dzis juz odpuszczam granie, troche mnie wkurzyl ten problem z zapisem kasy i XP bo przepadlo mi sporo kasy i ze dwa levele...niech oni to w koncu ogarna bo tego typu problemy nie uszlyby na sucho zadnej innej firmie w branzy. Problemy z polaczeniem jestem w stanie zrozumiec, ale to ze ludziom przepadly postacie, apartamenty, samochody, ciuchy, xp i kasa to juz jest lekka przesada, bo kazda z tych rzeczy nalezy do core'u rozgrywki ONLINE. Nie wiem niech wylacza nawet dostep do serwerow na 1 albo 2 dni ale niech w koncu naprawia te gre bo to po prostu jest smutne.

Odnośnik do komentarza

Jakimś cudem wbiłem na jakiegoś serwa, akurat Carolek był ale afk to zadzwoniłem po czołg i go broniłem :D Potem pojechałem pozabijać trochę ludu, chyba z 4 graczy mnie ciągle goniło. W ogóle nie wiem co jest, ale strasznie łatwo wszystkich ubić. Jakiś koleś wylądował buzzardem na dachu dosyć wysokiego budynku i nim zdążył się wychylić to od razu załapał headshota ze snajpy. Jeszcze te bluzgi po rosyjsku przez mikrofon <3

 

Czasami trzeba się troszkę rozerwać od tego expienia i robienia misji. Ale dalej jestem za pomysłem stworzenia serwerów gdzie nikt nie może nikogo zabić, czasami chce się człowiek pochwalić furą a tu szczelajo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...