Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe outfity? Krwa, ale rozpieszczają :drakeyeah:

 

Wlasnie lece drugi run i musialem sie nieźle na główkować gdzie olałem jeden camp, bo dosłownie mi jednego brakowało po skończeniu pierwszy raz gry, a za drugim runem wszyskie znikneły i trzeba je od nowa włączać. Na szczęscie były w systemie zaliczone więc musiałem odtworzyć sobie w głowie całą mapę i pomyśleć gdzie na pustyni nie byłem. 

 

Teraz już prosta droga do platynki :hype:

Odnośnik do komentarza

Jak się ubiło bossa wcześniej to strój wpada z automatu po włączeniu gry, niestety jest to tylko zmieniony kolor już istniejącego. Zebrałem srogi oklep, ale na koniec wyszedłem zwycięsko więc nagroda zasłużona.

Ten dostępny u Roxanne jest dużo lepszy, bo nowy.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Normalne terminy. Wystarczy nie grać w Devil May Cry od wczoraj:gigabeta:


Nie gram w Devila - grałem w pierwsze trzy części milion lat temu i DmC, ale nigdy na tyle, żeby zgłębiać system walki (podobnie zresztą jak w bijatykach).
 

12 godzin temu, Bzduras napisał(a):

No Wredny mnie trochę rozczarował, tyle czasu gierkować i nie kojarzyć czterech zwrotów na krzyż (cancel, dash, juggle i taunt) :niki:


Oczywiście, że kojarzę te zwroty - to była hiperbola. Po prostu rozbroił mnie tak techniczny i przeładowany żargonem post, podczas gdy ja dość powierzchownie porównywałem obie produkcje (bo też tak je traktuję - raczej nigdy nie zgłębiam tajników systemów walki w gierkach, bo to nie moja bajka - nauczę się podstaw i mam nadzieję, że mnie przeprowadzą przez całą grę).

Odnośnik do komentarza

Problem jest w menu postaci. Wcześniej Ewka nie byla tak rozmazana.

 

Ogólnie to jest jakiś dziwny efekt graficzny, bo to samo ma oracle na swojej brodzie jak się rusza.

 

 

Anyway

 

Wpadła platynka. Dziękuję Południowa Korea za powrót prawdziwego gejmingu w 2024.

 

Czekam na dlc i na sequel :platinum:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Odstawienie gry daje o sobie znać w samej końcówce.

Spoiler

Raven padła za trzecim razem, ale mech tak mnie leje, jakbym poziom trudności zwiększył. Z każdym podejściem zbijam mu coraz więcej "życia", ale jak czasem przypierdzieli, to zabiera mi prawie połowę zdrowia. Czasem nawet braknie czasu żeby użyć apteczki, bo trzeba robić unik. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...