Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Smaczne te stroje ze w mordę strzelił. I wydaje mi sie ze więcej ukazują niz ten co ocenzurowali, a przynajmniej bardziej działa na wyobraźnie. Normalnie jestem o krok od kliknięcia "Kup teraz" w psstorze z tym ze cyfry nie wezme. Co pudełko to pudełko :nyam2:

Odnośnik do komentarza

No fajne te nowe stroje (to już 82 mam :obama:) ta limitowana miejscówka przy Oazie też pikna. Ciekawe podejście w ogóle, czy to taka jednorazowa akcja czy w przyszłości, też takie limitowane motywy się pojawią.

 

Btw. ten Photo Mode to widać, że się starają dostarczyć xD

Odnośnik do komentarza

Powinni to zostawić na stałe, a nie ograniczone czasowo. Ze zdobywaniem tych strojów też muszą lepiej ogarnąć, bo grę trzeba zostawiać w trakcie przejścia aby mieć dostęp do sklepów, albo robić kolejne. Jako nagrody za wyzwania powinny być.

 

Dzisiaj zmieniłem trochę ekwipunek, zamiast kręgosłupa Łańcuchowego, którego używałem od początku wrzuciłem Trans Szału. Mniejsze obrażenia się zadaje, ale w połączeniu z Transem Bety można często walić specjałami. Do tego zyskiwanie szału zamiast jednego sprzętu szybkości machania ostrzem i jest fajnie.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że jednak ten sprzęt i kręgosłupy, ich używalność nie jest tak mocno zaznaczona. W sensie przez większość czasu co by się nie wybrało tam, to zdaje egzamin. I nie odczuwa się większej wajchy przy różnych buildach.

Za to zajebiście się to ogarnia w Boss Challengach na Hardzie. Tam można pod każdego sobie coś fajnie ułożyć.

Odnośnik do komentarza

No przy bossach czuć, bo trochę dłużej się walczy. Przeciwnicy umierają sprawnie, więc lwia część nie ma znaczenia.

Fajnie jakby dodali kolejny poziom trudności, bo w NG+ na Hardzie to jednak trochę łatwo jest. Można zginąć błyskawicznie, ale idzie się jak przecinak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...