Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mitra napisał(a):

Ej. Miał ktoś problem w macierzy na zawalonym moście kolejowym? Nie pokazuje mi się lina do podciągnięcia za tymi powyginanymi szynami.

Podczas drugiego przejścia, WYDAWAŁO mi się, że lina się nie pokazuje, ale okazało się, że to nie to miejsce z liną, że mi się pomyliło, i lina zwisała, gdzieś platformę niżej jeszcze. Musiałem przejść  inną większą czerwoną szyną lekko w dół i zeskoczyć na platformę i lina była dopiero tam. Może podobny case masz :D 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Szermac napisał(a):

Podczas drugiego przejścia, WYDAWAŁO mi się, że lina się nie pokazuje, ale okazało się, że to nie to miejsce z liną, że mi się pomyliło, i lina zwisała, gdzieś platformę niżej jeszcze. Musiałem przejść  inną większą czerwoną szyną lekko w dół i zeskoczyć na platformę i lina była dopiero tam. Może podobny case masz :D 

Hmmm. Według opisów i filmików jestem tam gdzie powinna być lina. Szukałem, szukałem, kombinowałem, wracałem, odpalałem na nowo, w końcu olałem, wróciłem do telefonu i poszedłem na ten zawalony, powykręcany most i doszedłem do

Spoiler

Tachy

. Może później się aktywuje ta lina. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Square napisał(a):

Lina do pociągu jest tylko za pierwszym razem jak się przechodzi Macierz.

Na zdjęciu zaznaczyłem gdzie powinna być, u mnie nie ma. Widziałem filmik jak EVE gada z Adamem przez drona o niej, ale u mnie animacja się nie załącza i liny nie ma. Coś poszło nie tak?

 

00dc073f133f64a72fa9-webp-1200w (1).webp

 

 

E:

Chyba mam dziurę w głowie bo nie pamiętam żebym tę sekwencję ze spadającym pociągiem przechodził ale koniec końców przeszedłem więc chyba nie ma co dalej wiercić.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To ja robiłem wszystko, nowe przejście na świeżo. Na głównym sejwie przechodziłem Macierz jak dodali kąpielowe stroje i już tego zapisu nie tykam. Jak dadzą kolejne ciuszki to będzie dostęp do wszystkiego od razu.

 

Dziwne, że dalej nie dodali wykończeń do pobocznych bossów w głównej grze. Te są dostępne tylko w wyzwaniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...