Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką teorię, że Ewka to w kolejnych częściach stanie się kimś zlym w końcu i jej odyebie bo

 

Spoiler

Wsysa sobie moce innych z jej gatunku i finalnie wlada pod koniec gry już wieloma technikami walki wielu żołnierzy protokołu eve PERFEKCYJNIE.

Chciałbym by twórcy poszli później w jakieś jeszcze mroczniejsze klimaty fabularne.

 

Nawet jak wybierzmy to zakonczenie ze scaleniem i mamy łapy jak chlop to widać ze ona stała się narzędziem totalnym do zabijania.

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie ty tam widziałeś

Spoiler

łapy jak chłop

ale jak dla mnie najsensowniejsze zakończenie pod kontynuacje to

Spoiler

powrót do Koloni, gdzie Eve najpierw będzie musiała jakoś uciec, a potem zmierzyć się z siłami Matki Sfery.

 

Zobaczymy co tam w tym dodatku wyjdzie, jeżeli rzeczywiście go zrobią.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał(a):

Nie wiem gdzie ty tam widziałeś

  Ukryj zawartość

łapy jak chłop

ale jak dla mnie najsensowniejsze zakończenie pod kontynuacje to

  Pokaż ukrytą zawartość

powrót do Koloni, gdzie Eve najpierw będzie musiała jakoś uciec, a potem zmierzyć się z siłami Matki Sfery.

 

Zobaczymy co tam w tym dodatku wyjdzie, jeżeli rzeczywiście go zrobią.

 

No nie mow że tego nie zauważyłeś po

 

Spoiler

scaleniu. Eve zostaly łapy adama i od razu mi sie to w oczy rzucilo. Ciekawe czy coś jeszcze męskiego jej zostalo hehe

 

 

 

 

Spoiler

IMG_20240818_160832.png

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakieś rady na hard Raven w tym dodatkowym trybie? Męczę się z nią i nie mam pomysłu, fajnie, że przez całą normalną grę fabularną około 30h brak tu jakiekolwiek wyzwania, bo gra była kuźwa za prosta, dopiero przy ostatnim bossie dłużej mi zajęło a tu teraz taki z dupy boss co mnie oneshotuje, w ogóle beka, bo teraz zacząłem używać tych granatów i innych pierdół:sadkek: wiem, że to dla zabawy i nieobowiązkowe, ale jak ja nie cierpię, kiedy twórcy trudny poziom dodają dopiero po przejściu na normalu, bo dopiero teraz poczułem, co to parowanie i uniki w odpowiednim momencie :thanks:.

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Wybierz ekwipunek NG+ to powinno trochę pomóc. Kręgosłup Trans Bety, jeżeli się aktywuje to spamuj specjala pod kółkiem, jest szybki i zabiera sporo życia, plus powala więc z dwa razy wleci, może nawet trzy. Można też wybrać ten na powalenia i walić z szotgana, zabiera masę życia (speedkill jest w mniej niż 30 sekund chyba).

Gniazda wg uznania, obrażenia na osłony, łańcuchowy, beta/szał.

 

Warto używać granatów powalających i zbijających równowagę. Pamiętaj w którym momencie wchodzi do drugiej fazy (ok 60% życia) aby nie zmarnować ataku.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast trybu Tachy używam od razu po rozpoczęciu walki, ponieważ i tak się naładuje ponownie w trakcie walki. Podobnie z atakami L1 i szałem R2. Wykorzystuję wszystko na początku starcia. Później naprowadzam żądła ładowane po 8 sztuk w oponenta i pociski wybuchające. Następnie podobnie do przedmówcy - granaty. Odpalasz, przeciwnik traci równowagę i pełną pizdą (trójkąt) zbliżasz się do niego i ubijasz na ziemi. Warto pamiętać, że nie ze wszystkimi alfa naytiba warto walczyć na odległość (bronią z drona). Jeśli naytiba dysponuje wyrzutniami pocisków lub laserem najlepiej walczyć w zwarciu, na krótko. Wtedy nie odpali broni dystansowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...