Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne. U mnie Sekiro 4 przejścia i pol h farmienia. A wiadomo że kolejne przejścia są coraz szybsze.

 

W Pinokiu ostatni boss. Pierwsza faza jest ogarnięta ale ta druga strasznie trudna. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale w tych drugich fazach jak boss ma bron ktora sie swieci (tu wstaw zywioł) to ciężko odczytać jakiś atak. Nagle jakieś to wszystko nieczytelne.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Haha Wagon teraz streamuje Lies of P i każdego bossa ze zjawą robi gangbang 2v1 w minutę żałosne to jest.
Ale ludzie mu cisną w komentarzach że jest leszczem bez honoru xD.
Prawidłowo, nie da się tego oglądać.
Żałosne, i jeszcze te teksty wow daliśmy radę 5 flaszek w zapasie xD
Szkoda, lubiłem go ale traci w moich oczach taką januszerka.

  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, oFi napisał:

 

Platyna w Sekiro to nie kirby pimpek...

Potwierdzam mam platynę i bez większego farmienia skill pointów, co się namęczyłem przy ostatnich walkach to moje zarówno z Ishinem jak i Sową :)

 

a Pinokio na razie jestem na bagnach i jakoś leci.

Odnośnik do komentarza

Ta pod która masz staty, ale i tak te bronie są mega średnie. Katana jedynie potem daje radę.

NG+ skonczone unpatched i daje se siana, bo na 3 przejscie by robic calaka juz nie mam ochoty wybitnie. Marionetka gepetta w drugiej fazie na ng+ to mi sporo krwi napsuła i dopiero pomógł amulet pozwalajacy unikac czerwonych ataków.

Z broni to najlepsza u mnie była topór marionetki na rękojeści szabli tancerki, bo dmg na +10 i skalowaniu S techniki był chory, a i bron daje ogromna redukcje dmg na bloku cos kolo 80. Z minusów to ta brońka szybko się psuje i jest tak kurwa wielka, ze czasem psiego uja widac zza niej przez co ciezko sie paruje xd

Odnośnik do komentarza
Warto na którąś wymienić? Która najlepsza?
20231002_091700.thumb.jpg.2d74bed754df7f5b8669da56ab90a1bd.jpg
Włócznia jest kozacka, szybka i duży zasięg.
Do tego fajny atak z doskoku i jedyna chyba ma bonus na krytyka więc wchodzą mega hity.
Polecam, sam tak gram.
Teraz + 10 broń zwykła zrobiłem i nie wiem czy taka lepsza.

Włócznia skaluje z techniki a duże miecze z motoryki więc to też ma znaczenie w co ładowales pkt.
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

W 5 akcie (Droga Pielgrzyma) jest jedną chatka w której jest skrzynia (zaraz jak się wchodzi do miasteczka). Nad tym domkiem jest drabina i przycisk. Jak się tam dostać? Muszę znaleźć skrot w Malum?

Dopiero jak zdobędziesz w chapterze 8 chyba po odkodowaniu znalezionego tam cryptic vesel pod drabiną koło drzwi będzie npc z kluczem.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kurde ciężko się od gry oderwać. Miałem pojebac system, a za niedługo koniec. Na ten moment 9/10. Są wkurwiające rzeczy, takye ze czujesz że mogliby to lepiej zrobić, ale ogólnie to daje gra radę. Gdybym nie wiedział kto to zrobił to bym obstawił FS. Głównie przez design świata i bossów.

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Kurde ciężko się od gry oderwać. Miałem pojebac system, a za niedługo koniec. Na ten moment 9/10. Są wkurwiające rzeczy, takye ze czujesz że mogliby to lepiej zrobić, ale ogólnie to daje gra radę. Gdybym nie wiedział kto to zrobił to bym obstawił FS. Głównie przez design świata i bossów.

U mnie prawie 30 godzin na zegarze a nie minął nawet tydzień od premiery :obama:

No gierka wciąga jak diabli. 

Odnośnik do komentarza

Imo bossy sa lepsze ciekawsze i bardziej zapadają w pamięć niż w takim eldenku.
Tak samo, zabawa i testowanie broni daje więcej frajdy.
Do tego motyw ogłuszania Perfect parry i odzyskiwania garda.
No i regeneracja ostatniej flaszki .
To tak jakby ktoś pytał czego mogą się uczyć fs od twórców pinokia.
Można powiedzieć że jakość a nie ilość robi robotę.
A może poprostu po rozdmuchany eldenku zatęskniłem za starymi korytarzowymi soulsami.
Serio uważam że walki z bossami dużo lepsze niż w symulatorze rolla.

Ale mi się marzy teraz Sekiro 2, a nawet nie wiem czy 1 kolejny raz nie kupię i jie dobiję platyny.
No i remake bloodborne poproszę, ile można czekać!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...