Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Anbernic Nano: dostałem i jest to zaskakująco zabawna konsola :bye:  Karta SanDisk z zainstalowanym softem ruszyła, ale aby przegrać gry trzeba podłączyć konsole do kompa i na ekranie anbernica wybrać Mount USB.

Ale mam pytanie: jak zmniejszyć liczbę ikonek emulatorów w menu? Chce mieć tylko 4 konsole, a pęta mi się tych ikon z kilkanaście. 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, friedrich napisał(a):

Anbernic Nano: dostałem, zaskakująco zabawna konsolka. Ale mam pytanie: jak zmniejszyć liczbę ikonek emulatorów w menu? Chce mieć tylko 4 konsole, a pęta mi się tych ikon z kilkanaście.

Z poziomu samego GMenu2X nie wiem. Na próbę usunąłem po prostu emulator z karty (plik opk), to zniknęła i ikonka. Możesz spróbować, jeśli masz zamiar korzystać tylko z kilku sprzętów. Chyba też sobie trochę posprzątam, bo i tak nie będę z połowy emu korzystał.

 

Ale ogólnie konsolka strzał w dziesiątkę. Serio coraz bardziej mi się podoba.

 

Dziś w pracy...

rg.thumb.jpg.691a5341865643bf732592f13805d5e5.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.08.2024 o 13:04, Assassins_78 napisał(a):

Upośledzony oryginalny FW. Wiadomo początki.

1. Podzielenie na partycje SD (32GB)

2. Instalacja softu

3. Resize partycji do pełnej pojemności SD.

 

U mnie Kingston 128GB poszedł ze Spruce od strzała za pierwszym razem. Wcześniej zrobiłem update stockowego FW do najnowszego, może to rozwiązało problem większych kart.

Co prawda pół soboty zmarnowane, bo przy kopiowaniu romów błędy wyskakiwały i w końcu chyba karta padła, bo nie widziała go ani konsola, ani komputer. Postawiłem wszystko od nowa na Kingston 64 GB. Nie było żadnych błędów przy kopiowaniu Spruce i romów co potraktowałem jako dobry znak. Póki co wszystko działa, za trochę ponad 100 zł to całkiem fajne urządzenie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio z tych 2,8cala furore robi XU Mini M ma dosyc mocne CPU(skręcone na stock do 1,3GHz)  które CFW  podnosi  coraz wyżej obecnie 1,6GHz (CPU ma teoretycznie 2GHz)   Cena w promocji obecnej  183zł

Co ciekawe ma drazki z efektem Halla (drazki wprost z Retroid 4) i jak na chińczyki ma spory wychył analogów.

 

 

Edytowane przez robbo2k_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...