Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ASX napisał(a):

Trochę drogo jak dla mnie. 

 

Zobaczymy czy faktycznie teraz pudełkowcy uratują sprzedaż Alana tak jak zapowiadali. 

6 godzin temu, Donatello1991 napisał(a):

No pewnie. Teraz kupią dopiero po obniżce 50%.

5 godzin temu, Nyu napisał(a):

Prędzej używkę na olx, a potem płacz, że mało horrorów tpp z mechanikami / długich napakowanych serduchem i kreatywnością singlowych GIER. 


Kupiłem cyfrę premierowo, więc jasne, że niech się pierdolą i będę czekał na jakąś obniżkę pudełkowej wersji, albo nawet na używkę, bo już mi nie zależy, żeby ich "wspierać".
Jedynie martwię się o jakąś limitowaną ilość tego wydania i czy nie zdrożeje z czasem.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza, że ja już im nic nie jestem winien - to raczej oni w ramach przeprosin powinni mi teraz dać pudełkową wersję, skoro już raz za grę zapłaciłem :reggie:
Oczywiście wyolbrzymiam, ale chodzi mi o to, że we mnie poczucia winy nikt nie wzbudzi i jeśli tylko okaże się, że wydanie pudełkowe jest pospolite to mam zamiar czekać na jak najlepszą okazję, a nawet na używkę, byleby tylko zminimalizować koszty swojego kolekcjonerskiego "fisia".

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Wredny napisał(a):

Zwłaszcza, że ja już im nic nie jestem winien - to raczej oni w ramach przeprosin powinni mi teraz dać pudełkową wersję, skoro już raz za grę zapłaciłem :reggie:
Oczywiście wyolbrzymiam, ale chodzi mi o to, że we mnie poczucia winy nikt nie wzbudzi i jeśli tylko okaże się, że wydanie pudełkowe jest pospolite to mam zamiar czekać na jak najlepszą okazję, a nawet na używkę, byleby tylko zminimalizować koszty swojego kolekcjonerskiego "fisia".

 

Przecież dość jasne jest, że chodzi o tych, co NIE kupili AW2 mimo zainteresowania, bo cyfra only.

 

Ale luz, każdy ma swój portfel. Tylko bez płaczu, że szkoda dobrego studia jak umrze czy coś. Remady od lat ledwo dyszy i chwytają się takich deali, jakie pozwolą im przetrwać.

 

IMO Control, AW1 i Maxy to gry z najwyższych półek, a AW2 to już kunszt artystyczny tego studia, więc po prostu mocno polecam kupić w pudle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...