Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Qbon napisał(a):

Rozumiem, że trzeba na Epicu zrobić upgrade do wersji deluxe aby nabyć Night Springs ? Nie ma opcji zakupu osobno ? W sumie teraz jest jakaś promocja nawet.

Nie ma, musisz mieć Deluxe niestety.

 

Skończyłem całość. Epizody są krótkie, bo tak około 1h na każdy, ale ja pierdolę :banderas: Remedy przeszło samych siebie, Time Breaker to jest mistrzostwo świata. W ogóle zaczęli z wysokiego C, a z każdym epizodem miałem wrażenie, że jest jeszcze lepiej niż w poprzednim. Warto, naprawdę warto zagrać.

 

No i ta muzyczka, teraz znowu będzie mi się pętlić w głowie przez pół roku.

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, balon napisał(a):

Ile kosztuje samo DLC?

Upgrade do Deluxe obecnie jest na promce na wszystkich platformach i stoi 68,80zł. W pakiecie dostajesz to DLC które dzisiaj wyszło, przyszłe DLC Lake House (na jesieni ma być) i jakieś kosmetyczne pierdoły do podstawki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Upgrade do Deluxe obecnie jest na promce na wszystkich platformach i stoi 68,80zł. W pakiecie dostajesz to DLC które dzisiaj wyszło, przyszłe DLC Lake House (na jesieni ma być) i jakieś kosmetyczne pierdoły do podstawki.

To biere migusiem.

Trzeba wspierać tych kozaków.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał(a):

Cena jak za 2 DLC imo bardzo dobra. Nie wiem czemu ale na Epicu mi w ogóle nie pokazuje że są jakieś nowe osiągnięcia z dodatku. Cały czas widzę że mam wymaksowaną podstawkę i tyle.

Epic gonna epic, pewnie przypomną sobie kiedyś tam, że w sumie to w ich największym PC exclusive na który wyłożyli siano nie ma osiągnięć, bo ktoś pstryczka nie przełączył :kaz: A potem zdziwko, że ludzie nie chcą u nich gierek kupować.

Odnośnik do komentarza

FENOMENALNE 2h 40 minut, dzięki Remedy.

 

Zabawa konwencją, różnorodność, klimat, styl, poezja. Tak się robi DLC za 68/2 złote (bo jeszcze będzie jedno DLC, zapewne większe niż pierwsze). Bałem się po trailerze, że to jakieś będzie ciągle strzelanie, a tutaj każdy epizod zupełnie inny, a ostatni to jest przejaw geniusza.

 

10/10 

 

Jedynie grafika jakaś taka słabsza ^^.

 

Spoiler

image.thumb.jpeg.00531f9f22c6577e7dc79129cae42c11.jpeg

 

 

--- tak acziki do DLCka nie zostały dodane do najchujowszego sklepu w branży, ale w sumie kogo to obchodzi :gayos: ---

 

 

drugie DLC w październiku https://www.alanwake.com/story/alan-wake-2-faq/

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale z tym pudełkiem to czuję się wyruchany. Nie kupiłem na premierę, bo za cyfrę nie będę bulił 3 bomb. Poczekałem na zniżkę, kupiłem tydzień temu, a te kruwy wydają pudełko. Z chęcią bym kupił, ale płacić 2 razy za jedną grę na jedną platformę, trochę słabo. Ale mam nadzieję że się sprzeda bo AW2 to arcydzieło gamingu w tym segmencie gatunkowym.

Odnośnik do komentarza

A ja kupiłem cyfrę (moja jedyna duża cyfra kupiona na premierę za pełną cenę), teraz wziąłem boosta dla DLC, a potem wezmę pudełko z pierwszej ręki. 
 

Trzeba walczyć o takie firmy jak Remedy, bo bez takich firm i gier, to skończymy jak PAN ŚCIERA…

Odnośnik do komentarza

Ja po wczorajszej sesji DLC nabrałem ochoty na maraton z Maxiem. R.I.P. James McCaffrey :/, 

Spoiler

Tribute na koniec walnęli piękny 

drugie DLC 

Spoiler

To prawdopodobnie będzie Alex Casey jako główna postać, teraz pytanie jak podejdą do voice actingu, bo ponoć nie był skończony:/

 

Odnośnik do komentarza

Zwaliły mi się Quick savy w głównej fabułę, bo ściągnięciu dodatku co jest chu'jowe, bo po zgonie nie mam  checkpointow... Wie ktoś jak to naprawić?

 

Tak, zje'bali...

https://www.reddit.com/r/AlanWake/s/NEu61qyP03

Każdy save tak robi. Stary, nowy. Oznacza to reset części tablicy

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, suteq napisał(a):

Cena jak za 2 DLC imo bardzo dobra. Nie wiem czemu ale na Epicu mi w ogóle nie pokazuje że są jakieś nowe osiągnięcia z dodatku. Cały czas widzę że mam wymaksowaną podstawkę i tyle.

Jak Ci zależy, a już ograłeś wczoraj, to dodali dopiero dzisiaj acziki na EGS (jakiś bug na premierę), ale niestety jak chcesz wbić, to musisz dobić jakiś inny 1 aczik z DLC, ja nie miałem tego za 1 misję z ładunkami wybuchowymi, jak to zrobiłem, wpadło wszystko pozostałe :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał(a):

Dużo tracę grając na perfomance, jeśli chodzi o grafikę? Powiem, że klimacik to w tej grze jest i to masakryczny. Znalazłem w końcu czas, żeby ograć w perełkę. 

Nie, większość gry i tak w nocy się dzieje. 

 

Odcinek pierwszy dlc ukończony.

Gdybym nie znał uniwersum to by było wielkie WTF xd MISTRZOWIE.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

FENOMENALNE 2h 40 minut, dzięki Remedy.

 

Zabawa konwencją, różnorodność, klimat, styl, poezja. Tak się robi DLC za 68/2 złote (bo jeszcze będzie jedno DLC, zapewne większe niż pierwsze). Bałem się po trailerze, że to jakieś będzie ciągle strzelanie, a tutaj każdy epizod zupełnie inny, a ostatni to jest przejaw geniusza.

 

Ja na epicowej wyprzedaży kupiłem w dobrej promce od razu wersję deluxe z nadzieją na mocne DLC. No i nie powiem, że jest źle ale jednak jest trochę za krótko. Prawie 70 zł to tak jakby 1/3 wartości gry, która starczała na dłużej niż 3h. Zobaczymy co pokaże jeszcze drugie DLC ale póki co ja czuję wielki niedosyt. Historie fajne i oryginalne. Trochę zaskoczenie, że jednak nie rozwijają wątku dwóch postaci z podstawki ale to nawet spoko. Tylko dlaczego tak krótko? Z drugiej strony może gdyby to wydłużali na siłę, to nie wyszłoby aż tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie przeliczanie czasu gry nie ma tutaj sensu, za sam EP 3 wystawiłbym maksymalną notę, a jak już pisałem cenowo uważam, że jest ok, drugie dlc będzie raczej większe i będzie opowiadać jedną większą historię, jak podstawka, warto poczekać cierpliwie do października :)

 

Wielu graczy nie znających Remedy Connected Universe w takim ep2 też może się poczuć lekko zagubionych tym co pokazali, ale to są te Remedy smaczki :gigachad:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...