Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle dobrego, że Epic sfinansował produkcję to chociaż studio jest względnie bezpieczne, bo nie zarobili ale też i nie stracili na tyle żeby zawijać się z rynku, rozwijają przynajmniej dwa projekty i jest jako-tako. Max Payne zapewne pomoże im się odbić jeśli nie wylecą znowu z genialnymi ekskluzywnymi dealami na PC i nie wypną się na pudełka.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bzduras napisał(a):

Nie bardzo. Niestety tak się kończy pomijanie nadal dużej grupy odbiorców przez "cyfra only na premierę" oraz brak wersji pecetowej (co prawda jest na Epicu, ale dla ogromnej ilości graczy jak coś jest tylko na Epicu to tego nie ma i o powodach takiego rozumowania już kiedyś chyba rozmawialiśmy). To były dwa strzały w kolano, których odrobienie będzie w tym momencie cholernie trudne.

 

Z drugiej strony BG3 też miał wywalone na pudło a sprzedał się genialnie. Na pewno po dupie dała im ekskluzywność na Epic. Teraz nawet jak to wydadzą na steam kiedy marketingowy szum opadł i tak nie będzie dobrej sprzedaży. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Schranz1985 napisał(a):

Dlaczego nie ma sensu kupować pudełka?
Dla mnie jest sens i za 340.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 


Nie ma dla zwykłego konsumenta, który kupił w cyfrze i będzie miał wyjebane w pudełko już. To tylko dla kolekcjonerów i nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Faka napisał(a):


Nie ma dla zwykłego konsumenta, który kupił w cyfrze i będzie miał wyjebane w pudełko już. To tylko dla kolekcjonerów i nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać. 

Zapominasz że na tym forum ludzie którzy kupują edycję zwykłą a potem Deluxe, albo odrazu zamawiają kilka deluxe. Albo kupują na półkę tą samą grę tylko na kilku platformach itp tak tylko mówię 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, drozdu7 napisał(a):

Zapominasz że na tym forum ludzie którzy kupują edycję zwykłą a potem Deluxe, albo odrazu zamawiają kilka deluxe. Albo kupują na półkę tą samą grę tylko na kilku platformach itp tak tylko mówię 

 

Margines, ale to i tak sytuacji już nie uratuje. 

Odnośnik do komentarza

Jak podstawka mi się bardzo podobała tak ostatnio ukończyłem Night Springs i podobało mi się umiarkowanie. Trochę rozumiem zamysł twórców że chcą bardziej wprowadzić graczy do tego czym jest to uniwersum ale po zakończeniu podstawki oczekiwałem że od razu w DLC dostanę rozwinięcie tej historii a historia się ruszyła do przodu może o 1% a jak ktoś jest bardziej czepliwy to mógłby rzecz że w ogóle. Dodatek ma kilka fajnych pomysłów ale zawodzi najbardziej fabularnie i troszkę się teraz obawiam o drugi dodatek który znowu nic nie popchnie do przodu i zostawi urwaną historię która może nigdy nie ujrzeć prawowitego zakończenia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...