Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, starczył jeden post o sweet baby w tle i słabej sprzedaży, żebo ktoś zaczął obrażać forumowe GOTY 20242023 (sorki lata mi się pomyliły:)), nowe, nie znałem. :lul:

 

Co do gierki, w październiku finale DLC i pudełko fizyczne, więc ja tam myślę, że jednak na chwilę na jakimś niszowym "Top Sellers" zbieraczy growych pudełek też zawita ten topowy horror generacji. 

 

Szkoda, że o wersji Steam cisza, bo Epic jednak sfinansował im całą grę i chyba to będzie dłużej niż rok, o ile w ogóle kiedykolwiek. 

 

Nie mówi się, że produkcja Control 2, czy remake'a MP jest zagrożona, więc raczej fani mogą spać spokojnie. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2024 o 18:25, Szermac napisał(a):

Wiele nie tracisz  jedynie kilkanaście godzin przerywania rozgrywki klikaniem w karteczki

W dniu 11.08.2024 o 09:30, Szermac napisał(a):

Nie no jak, Stellar GOTG wyszedł długo po Analku, a Analkiem rozczarowałem się 2 dni po jego premierze. Tak spaprać grę o takim potencjale, to trzeba mieć skilla.

W dniu 11.08.2024 o 10:23, Szermac napisał(a):

Alan Wake 2 jest kiepski   

 

Pisać takie rzeczy o Alanku, a później te poniżej o nowym Alone in the Dark - ciężko Cię teraz będzie brać na poważnie, użytkowniku @Szermac :reggie:

 

W dniu 24.03.2024 o 22:40, Szermac napisał(a):

Po 2 godzinach, muszę powiedzieć omnomnom. Przygodówka pełną gembą z super lovecraft, noir klimacikiem. Z minusów póki co to melee combat - dno, jak było wiadome. Postacie są super, historia ciekawa, cut-scenki nieźle wkręcają.

Czuć tu AitD, dużo easter eggów. Samo intro 
Rozkminianie co robić dalej, gdzie co użyć, przeglądanie notatek co by znaleźć poszlakę, zwiedzanie posiadłości.

Jest super. To naprawdę reboot starych AitD Tak jak Nyjacz napisał, nie da się przy tym źle bawić 

W dniu 5.04.2024 o 00:04, Szermac napisał(a):

Ukończyłem. Podobało mi się, świetna historyjka, pod koniec nawet bardzo świetna, miło się zaskoczyłem :notbad: Czuć, że pisał to typo od Amnezji i Somy. Do tego super postacie, fajny voice-acting, udźwiękowienie i muza, ekstra projekty lokacji (oprócz uliczek z niewidzialnymi ścianami). Zagadki takie se (Tormented Souls niedoścignione), walka-no lepiej jakby jej nie było i gra byłaby po prostu kolejnym Lovecraft opowiadaniem, bo to jej akurat wyszło. Sporadyczne bugi, postać blokująca się na obiektach itp:. Czuć trochę zmarnowany potencjał. O ile te wszystkie rzeczy, które są na plus są spoko, tak czuć, że mogłyby być jeszcze lepiej wykorzystane. Bo całość to dość chałupnicza robota. -6/10,  polecanko dla fanów grozy i groteski :cool:

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no kazdy ma prawo do wlasnego zdania, tylko trzeba pamietac ze wlasne zdanie to nie prawda objawiona. Nikt na powaznie w zadnym temacie nie wezmie kogos kto pisze "mi sie nie podoba = gra jest slaba" xDDD 

 

Ja kupie Alana w pudle na PS5. Do konca sie ludzilem ze bedzie na Steam, ale chyba na PC nie wyjdzie nigdy (Epic to nie sklep tylko jebana obora gamingu).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do zakończenia 

Spoiler

Czy ja dobrze rozumiem, że jedyne co było, że to spirala nie pętla. I że w sumie nie wiadomo co z Logan? I dopiero w aktualizacji dodali finalne? Nie chcę mi się po przejściu na bieżąco grac jeszcze raz. Ale jeśli to to, to wow niezły pomysł. Po prostu ja za wolno to przeszedłem.

Ale takto cudo :wub: Dawać Control 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...