Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde myślę, że przytuliłbym pudełko jednej z najważniejszych dla mnie gierek goty roku poprzedniego ale wciąż myślę na jaką platformę. 

Na sonkę mam już cyfrę. Rozum mówi że na X sobie bym wbił achievy ale tam zadeklarowali już, że kod na kartce te dlc a u Sony chyba na płycie?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Rozum mówi że na X sobie bym wbił achievy ale tam zadeklarowali już, że kod na kartce te dlc a u Sony chyba na płycie?

 

Zdziwię się jak tak będzie. Opłaca im się dawać te DLC na kodach, jak ktoś kupi używkę i będzie chciał zagrać w DLC to kupi w cyfrze.

Odnośnik do komentarza

Tak tylko tam to wynikało z tego, że Sony nie pozwala na to żeby już wydana gra miała dlc na płycie. Redzi musieliby dostać nowe SKU produktu dla Phantom Liberty. Alan 2 nie musi się tym martwić bo nie miał dotąd wydania fizycznego.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Dr.Czekolada napisał(a):

Tak tylko tam to wynikało z tego, że Sony nie pozwala na to żeby już wydana gra miała dlc na płycie. Redzi musieliby dostać nowe SKU produktu dla Phantom Liberty. Alan 2 nie musi się tym martwić bo nie miał dotąd wydania fizycznego.

Co za pojebana polityka.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej wydanie pudełkowe i tak będzie wymagać pobrania dlc i patchy po premierze bo wydania fizyczne musieli wypalić na długo przed drugim dlc (duh). W przypadku Xboxa niby brakuje miejsca na płycie (dlatego też część gry do zassania?) i obie wersje mają mieć 1 dysk. Zobaczymy jak ostatecznie wyjdzie z kartkami.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Tak tylko tam to wynikało z tego, że Sony nie pozwala na to żeby już wydana gra miała dlc na płycie. Redzi musieliby dostać nowe SKU produktu dla Phantom Liberty. Alan 2 nie musi się tym martwić bo nie miał dotąd wydania fizycznego.

Jak nie pozwala, jak sami alojkę 2 wydali ze wszystkim w wersji GOTY.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Kurde myślę, że przytuliłbym pudełko jednej z najważniejszych dla mnie gierek goty roku poprzedniego ale wciąż myślę na jaką platformę. 

Na sonkę mam już cyfrę. Rozum mówi że na X sobie bym wbił achievy ale tam zadeklarowali już, że kod na kartce te dlc a u Sony chyba na płycie?

https://www.resetera.com/threads/alan-wake-ii-physical-editions-now-available-for-preorder-releasing-this-fall-79-99-199-99-up3-ps5-playable-off-disc-xbox-needs-download.893535/page-6#post-124141248

 

Ed.

Podstawka + pierwsze dlc na płycie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dużo mocniejsze horror vibe i do tego gra ma mieć bardziej otwarte, klasyczne survival horrorowe podejście, a nie malutkie poziomy jak w Night Springs, czekam mocno :). 

 

Cytat

Much like some of the larger missions inside the main game of Alan Wake 2, this mission is structured like a more traditional survival horror game,” says Rowley. “There is a large open structure for the player to explore, secrets to discover and dangerous enemies to try and survive against. Narrative obviously plays a large role in the expansion – as it did in the main game – so it is definitely worth exploring and trying to locate the many narrative objects scattered throughout the environment.” 

“Like with the Night Springs expansion, The Lake House is incorporated into the main game flow, so players will come across these missions while playing through the main campaign in a seamless manner. We really believe adding both Night Springs and The Lake House into our core flow has improved the game’s pacing and makes for the ultimate Alan Wake 2 experience.”

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Qbon napisał(a):

https://www.remedygames.com/article/alan-wake-2-on-playstation-5-pro---behind-the-scenes

 

W skrócie 864p skalowane do 4k w trybie 60 FPS na pro... W trybie quality z włączonym RT odbić skalowane z 1224p i 30 fpsów.

Ale za to tylko 800 euro. Ta generacja pod względem technicznym to jakiś chichot losu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...