Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie mi powiedzieć, że w quality jest problem? A ja nawet nie wiem, kiedy wziąć się za tego Alanka, już chuj w to, że mam wersję deluxe, to i drugi dodatek też będę miał, ale jak mają mieć problemy z technikaliami to tragedia. Dobrze, że mam FF XVI (świetna gierka tak swoją drogą) na tapecie, ogrywam drugi dodatek, ale jak skończę to może się wezmę za tego Alanka, bo gra dawno rozpoczęta, ale nie wciągnęło mnie aż tak, żeby grać, może na halloween zatrybi. Chyba, że SH2 kupię to znowu pójdzie w odstawkę. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Square napisał(a):

Śmiem twierdzić, że sprzęt to tu jest najmniej winny.

Jasna sprawa, chociaż tak na dobrą sprawę jeszcze nie wyszedł więc ciężko stwierdzić, czy faktycznie tylko studio nie ogarnia. Z drugiej strony jak upscaler dobry to na ekranie i tak nie będzie to robić większej różnicy.

 

Co nie zmienia faktu, że powinni sobie posiedzieć i podłubać dłużej, jeśli na PS5 Pro nie potrafią dowieźć 60fps w trybie jakości.

Odnośnik do komentarza

Po prostu trzeba w końcu przyznać, że to jest chujowe studio jeśli chodzi o technikalia. Przecież oni z Control też mieli problem na poprzedniej generacji lol. To że studio Remedy ma renomę, ale i też mają pizdę w postaci silnika i hardware, którego chujowo idzie im ogarniać to coś jest nie tak.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojtas011 napisał(a):

Granie na premiere nie ma sensu od paru lat

To w kontekście której gry taki ogólnik? AW2, SH2, Stellar Blade, Wukong, czy Metaphor, a może Astro? Szczerze mówiąc pierdolisz głupoty xD. W tym roku ciężko trafić na niedopracowane gry na premierę imo, grałem w 17, a jedna zasługuje na takie miano - Dragon's Dogma 2, naprawdę sporo cukiereczków, więc polecam, granie premierowe dobre jak nigdy :). 

 

 

Unlock Time DLC jutro o 17:00 chyba czasu PL, także na wieczór będzie, jak ktoś chętny:). 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

To w kontekście której gry taki ogólnik? AW2, SH2, Stellar Blade, Wukong, czy Metaphor, a może Astro? Szczerze mówiąc pierdolisz głupoty xD. W tym roku ciężko trafić na niedopracowane gry na premierę imo, grałem w 17, a jedna zasługuje na takie miano - Dragon's Dogma 2, naprawdę sporo cukiereczków, więc polecam, granie premierowe dobre jak nigdy :). 

AW2 właśnie dostaje Anniversary patch, SH2 pewnie przy premierze na xboxa dostanie jakiś rocznicowy.

Gram sobie teraz w Jedi Survivor w 60fps na high, na premiere to bym grał w 30fps, Hi Fi rush przy premierze na ps5 też dostał ulepszenia, Starfield dostał 60fps po roku.

Stellar jak wyjdzie na pc to też pewnie z jakimś większym patchem. 

 

Mi chodzi o takie patche, tak naprawdę większość gier lepiej przechodzić po roku, są tańsze i ulepszone

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Schranz1985 napisał(a):

O outlawsach zapomniałeś :dynia:

 

17 minut temu, Faka napisał(a):

Akurat Outlaws nie miał problemów, tutaj było ok. 

This, to po prostu nie było RDR2 in space, Ci co grali wiedzą, że aż taki potworek nie był techniczny, Dogma 2 mimo, że naprawdę niezła była technicznym potworkiem bez kilku patchy, co zostało zupełnie olane przez kupione prawdopodobnie recenzje Crapcoma xD. 

15 minut temu, wojtas011 napisał(a):

AW2 właśnie dostaje Anniversary patch, SH2 pewnie przy premierze na xboxa dostanie jakiś rocznicowy.

Gram sobie teraz w Jedi Survivor w 60fps na high, na premiere to bym grał w 30fps, Hi Fi rush przy premierze na ps5 też dostał ulepszenia, Starfield dostał 60fps po roku.

Stellar jak wyjdzie na pc to też pewnie z jakimś większym patchem. 

 

Mi chodzi o takie patche, tak naprawdę większość gier lepiej przechodzić po roku, są tańsze i ulepszone

Takie patche jak ten do AW2 przy dodaniu ostatniego DLC dodający jakieś QoL pierdoły to nie nazwałbym game changerem, zupełnie inny kaliber, ta gra naprawdę była zajebista na premierę i nie ma tam nic wielkiego dodanego w post patchach, które zawsze będą. Zepsuty na premierę to był AC Unity, No Man's Sky, Fallout 76, Kingdom Come 1, Batman Arkham Origins, Days Gone też miał dużo problemów, czy CP2077 w wersji konsolowej. 

 

Jeżeli chodzi o demonizowanie stanu gier AAA na premierę, to naprawdę ten rok jest bardzo dobry i wszystko wskazuje na to, że tak się też zakończy. 

 

Może się komuś przyda, to tylko moje info o stanie technicznym gier premierowych, jako, że lekki offtop, daje w spoiler :niki:.

 

Spoiler

Silent Hill: The Short Message    PS5 - db
Like A Dragon: Infinite Wealth    PS5 - celujacy
Final Fantasy VII Rebirth    PS5 - db
Dragon's Dogma 2    PC   - dwója pierwszych kilka dni, potem trója
Persona 3 Reload    PC   - bdb
Stellar Blade    PS5    - bdb
Senua’s Saga: Hellblade II    PC    - bdb
Songs Of Conquest    PC    - bdb
Alone in the Dark (2024)    PS5     - bdb
Banishers: Ghosts of New Eden    PC    - bdb
Shin Megami Tensei V: Vengeance    PC    celujący
Nobody Wants to Die    PC     bdb
Star Wars Outlaws    PC    trója
Black Myth: Wukong    PC    db
Astro Bot    PS5    celujący

Hollowbody PC bdb
Silent Hill 2 (2024)    PC    db
Metaphor: ReFantazio PC bdb, trzeba moda na pierdoły graficzne

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...