Skocz do zawartości

Warhammer 40,000: Space Marine 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mysle ze juz moge cos napisac. Dla mnie dwojka to takie mocne 7/10 bo jestem fanem mlotka 40k wiec juz sam prolog i mozliwosc pogrania jako deathwatch, wszelkie customizacje to mega frajda natomiast patrzac tak uczciwie to gra to takie 5/10 jak ktos ma w dupie uniwersum. Imo system walki jest dosc chaotyczny, u bulwarka imo parry raz wejdzie raz nie, za duzy dmg dostajemy od najslabszych przeciwnikow itp. Klimat ratuje gre ale tylko jak ktos lubi wh no i coop.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Od kiedy 8/10 to jest nisko xd Gierka 10/10 to się pojawia raz na kilka lat a nie w roku. 

Na tym forum co miesiąc masz gierkę 10/10 :)

 

Nie wiem co ci powiedzieć Home mi gra bardzo się podoba i takich fajnych coopów na rynku za dużo jak dla mnie nie ma. Do singla gra może na dłuższą metę znużyć. Mi to pasuje i spełnia moje potrzeby w zupełności.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Na tym forum co miesiąc masz gierkę 10/10

 

Nie wiem co ci powiedzieć Home mi gra bardzo się podoba i takich fajnych coopów na rynku za dużo jak dla mnie nie ma. Do singla gra może na dłuższą metę znużyć. Mi to pasuje i spełnia moje potrzeby w zupełności.

 

No mi też wydaje się gierką skrojoną pode mnie, zwłaszcza, że jestem turbofanem Gearsów

Odnośnik do komentarza

Za bardzo do Gearsów też bym nie porównywał SM2 (przynajmniej w PVE). Tu często gęsto starcia kończą się w zwarciu. Gierka próbuje trochę coś swojego, nie jest cover shooterem. Parowanie jest ważne, metodyczne przechodzenie z broni palnej do meele (tu jest nawet coś z Callisto, że zadajemy krytyka bronią po mocnym obiciu wroga).

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, sporo tutaj walki wręcz, tak 50/50 względem strzelania chyba ,że później w gierce to się zmienia. Jednak jest to słabszy element gry, strzelanie dla mnie bardzo ok szczególnie na padzie od PS5. Jest mięsiste i czuć moc broni, tak walka wręcz jest taka se. Wydaje mi się ,że w jedynce mi bardziej podchodziła a grałem dopiero w tym roku. 

Odnośnik do komentarza

Moje zarzuty do walki sa nastepujace i mysle ze to idzie ogarnac w jakims patchu:
- nie odnawianie sie straconego zdrowia - imo powinna byc podobna mechanika do odnawiania pancerza

- za duzy dmg dostajemy od najslabszych przeciwnikow - usprawiedliwanie tego tym ze jest chmara to slabe w koncu gramy space marine a nie Sebastianem z pod zabki

- powinien byc minimalny immune po zakonczeniu finishera a nie ze wykanczamy przeciwnika a dostajemy zaraz w pizde od drapaka za plecami

- wydaje mi sie ze parry dziala tylko w kierunku z ktorego idzie na nas atak czyli jak parujemy przod a z tylu nas cos drapie to juz dupa

- fajnie jakby mozna kamere przezucic nad drugie ramie

 

Wczoraj gralismy w coop w operacje i podsumowanie jest krotkie jedna operacja jest duzo bardziej interesujaca niz pol kampanii (tak naprawde ostatnia godzina kampanii jest sztos). Ogolnie nie moge zrozumiec ani wysokich not od recenzentow ani od graczy - jest to zwykly sredniak w swietnym uniwersum.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2024 o 11:26, danielskii napisał(a):

- wydaje mi sie ze parry dziala tylko w kierunku z ktorego idzie na nas atak czyli jak parujemy przod a z tylu nas cos drapie to juz dupa

Nieprawda. Normalnie parujesz zagrożenie za plecami. Jest duże okno na parry.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Tommy Dee napisał(a):

Gierka fajna tylko cierpi na brak kontentu. W tym przedziale cenowym dodatkowe tryby (horda) powinny byc na starcie.

 

Gierka AAA za 200 zł na premierę, co jest niby nie tak z tym przedziale cenowym? Ja bym sobie życzył więcej takich gierek w takiej cenie. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

I ja pograłem wczoraj trochę, potwierdziło się moje zdziwienie co do opinii o słabym czuciu walki, no kurde, strzela się soczyście (dobry dźwięk broni, dobra animacja strzału, czuć kopa, dobra reakcja wrogów na trafienie), tak samo walka wręcz, mocno, krwawo, brutalnie, nie powiedziałbym bym też to to zwykłe klikanie cały czas, trzeba ogarniać, żeby się nie dać stłamsić, uniki, bloki, kontry (nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby mi kontry nie zarejestrowało). Za mało grałem, żeby coś więcej pisać, ale walki już trochę było, więc takie pierwsze wrażenia.

 

No i koniecznie trzeba grać z tym bez tych zjebanych hitmakerów

 

https://www.nexusmods.com/warhammer40000spacemarine2/mods/8

 

Nie wiem co ci devi mają z tym wstawianiem na ekran zbędnych ikonek, jakiś obsranych smug, błysków, znaczników.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał(a):

Polecam grać na padzie od Sonki, jest pełne wsparcie na PC i podbija to wrażenia ze strzelania. Te spusty robią robią robotę. 

 

Jo, po tym co pisałeś zmieniłem na DSa. W strzelanki nie lubię grać na padzie, bo czuje się jak kaleka w porównaniu do M&K, ale tu się okazało, że strzelanie jest praktycznie na równo z walką melee i nie jest ono zbytnio skillowe, bo głównie prujesz w hordy wrogów i pad się sprawdza spoko.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Ukukuki said:

No 230 zł w Stanach, już nie róbmy dramy. 

 

Masz rację. Cena jak cena. W każdym razie na Steamdecku nie chcę w to grać, a z kolei na PS5 na tapecie leży teraz Astro Bot. W moim tempie grania pewnie jeszcze z miesiąc mi zejdzie :)

 

W każdym razie Drwal wrzucił film o Space Marine 2 z wysrywami jakiś aktywiszczy, a przy okazji przypomniał mi o Dawn of War 1 i 2. I to bardzo chętnie sprawdzę :)

 

IMG_3811.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...