Skocz do zawartości

Warhammer 40,000: Space Marine 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odświeżające jest widzieć grę która wygląda na skończoną i z masą contentu na starcie. Jaram się chociaż fanem Warhammera nie jestem, ale trochę czasu minęło od ostatniego Dooma i Gearsów a mam ochotę na rzeź. Chyba wezmę niezależnie od ocen na MC, bo już na filmikach wygląda na solidne 7-8/10.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szkoda twórców w takiej sytuacji.

 

Teraz niby mogliby przyspieszyć premierę, skoro jest już gold status, ale z drugiej strony logistycznie pewnie nie jest to takie proste. Pudła pewnie jeszcze nierozesłane po sklepach albo może i nawet nie wyprodukowane

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jedyne info w kwestii optymalizacji może pochodzić od osób co odpaliły wycieknięty dev build bo mój znajomy też mi pisał że on działa beznadziejnie to go szybko wyjaśniłem żeby poczekał na wersję finalną po patchu bo tam się dużo może zmienić.

 

Co nie zmienia faktu że ta ich technologia SWARM może i raczej na pewno będzie mocno wpływać na wydajność. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

https://www.eurogamer.net/warhammer-40k-space-marine-2-delivers-maximum-warhammer-to-glorious-effect

 

https://www.windowscentral.com/gaming/im-thrilled-with-warhammer-40000-space-marine-2s-co-op-experience-heres-how-it-goes-above-and-beyond

 

Cytat

Warhammer 40,000: Space Marine 2 feels like a lost Xbox 360 game, and I mean that in the best possible way

 

:banderas::banderas: :banderas: 

 

byłem już przekonany, ale te preview tylko mnie utwierdziło w przekonaniu. Zapowiada się sztos w chuj.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2024 o 07:58, genjuro napisał(a):

Gierkę kupię,ale nie na premierę. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że technicznie gra jest niedopracowana.


SkillUP z poniższego filmiku twierdzi, że jest wręcz przeciwnie i gra technicznie jest bez zarzutu, a jedynie multi niedomaga.
 

W dniu 7.08.2024 o 17:01, MaZZeo napisał(a):


Z jedynką miałem tylko pobieżny kontakt, ale jakoś mi nie podeszło. To wygląda zajebiście i mam ochotę zagrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...