Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

PrimeVideo ma się coraz lepiej. Co by nie było... damn it! Ta platforma nie przestaje mnie zaskakiwać; nie dość, że zdjęcia z drugiego sezonu "Pierścieni Władzy" wyglądają o wiele, wiele lepiej niż to było w przypadku serii pierwszej, to ,,Prime" szykuje coraz więcej ciekawych premier: i tych najbliższych, i tych zaplanowanych na przyszły rok czy za dwa lata. Zresztą sami wiecie, o co chodzi, śledzicie na bieżąco premiery i zapowiedzi tej platformy, więc wiadomix xD. Najgorsze jest to, że "The Boys" zakończą się sezonem 5-tym... Kruci. 

 

 

W dniu 26.06.2024 o 18:42, Zwyrodnialec napisał(a):

 

Ale to będzie dobre, nawet jeśli chce być drugim Batman TAS.

 

Caped Crusader wygląda potężnie: klimat lat 90-tych i oryginalny współczesny pomysł na fabułę i styl tej produkcji sprawiają, że to będzie wyjątkowa animacja! 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, Square napisał(a):

Zaczął już ktoś może Those About to Die?

No kurwa :kekw:

Trailer od razu wciskał skojarzenia z klasycznymi kopiami blockbusterów dla tv. No ale pan Anthony i ten typ z Inhumans to dam szansę. 

No i serial próbuje być jednocześnie Rzymem, Gladiatorem i Spartacusem. Intro zrobione w Windows Vista na modlę openingu Westworld. No ale kij, lecimy dalej. 

Malwersacje pana przedsiębiorczego jeszcze ok. Typ próbuje wybić się w branży sportowej. Stary i jego dwaj synkowie coś tam działają, coś kombinują, kto komu pierwszy zrobi backstaba.

Ale reszta to kurwa dramat. Dwie laski siedzą w domu, przychodzi najebany centurion, Haba Haba, backstab, przychodzi więcej centurionów, laski w kajdany i na targ ludzi. Ich brat poluje na lwa, cyk, spotyka siostry w kajdanach, pulto się, dostaje wpierdol i w kajdany, spotykają matkę, ta radzi by wpierdolić komuś to będzie git (omal sama nie dostaje wpierdol i w kajdany) a potem planuje ich wykupić. Jakby nie mogła ich wykupić na targu. I skąd u jebanych biedaków hajs na wykup trojga niewolników? 

Związek przyczynowo-skutkowy nie istnieje. Rozumiem, że trzeba wprowadzić wielowątkowość w serialu ale kurwa...

CGI też z wysoko budżetowych filmów na tv puls.

Panu Hopkinsowi chyba brakuje do emerytury bo nie wiem czemu tam gra.

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Finał 4-ego sezonu "The Boys" - o ile wiem! - za nami... A ja nadal tej serii w ogóle nie rozpocząłem. Uniwersum, jego postaci, zasady funkcjonowania (anty)bohaterów tej rzeczywistości aż zasługują na moją uwagę! Miało być oglądane ,,na dniach!", jednak czas zeżarł mi twóru Netflixa pt. "Eksplodujące Kotki". Zresztą sam nie wiem czego spodziewać się można po ponoć rewelacyjnym se zonie no.3. Być może poczekam jeszcze trochę z seansami, odcineczek po odcineczku ,,Chłopaków" w s04 - na ten moment wypożyczę kilka nowości z PrimeVideo i obejrzę zaległości, które wcześniej były ,,płatne" a teraz są w ofercie abonamentu tego serwisu, np. "Halloween Finał"... :Coolface:
Odnośnik do komentarza

Ja na Prime oglądam sobie Człowieka z Wysokiego Zamku - political fiction na podstawie prozy Philipa K. Dicka (tego od Blade Runnera między innymi), w którym Niemcy i Japonia wygrały IIWŚ. Słyszałem o tym od dawna, ale nie miałem okazji wcześniej przysiąść. Jestem po 1 sezonie i atmosfera się zagęszcza, dochodzą jakieś dziwne zabiegi, ale polecam xd

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Szwed napisał(a):

Ja na Prime oglądam sobie Człowieka z Wysokiego Zamku - political fiction na podstawie prozy Philipa K. Dicka (tego od Blade Runnera między innymi), w którym Niemcy i Japonia wygrały IIWŚ. Słyszałem o tym od dawna, ale nie miałem okazji wcześniej przysiąść. Jestem po 1 sezonie i atmosfera się zagęszcza, dochodzą jakieś dziwne zabiegi, ale polecam xd

 

Oglądaj dalej :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...