Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ufam ,,PrimeVideo", przede wszystkim za jakość oferowanych seriali i filmów, które są tu dostępne w standardzie emisji,,premium", czyli w szanownym UHD i systemach Dolby - do tej pory mając dość szybkie łącze internetowe 4K, Dolby w obrazie i dźwięku odbierałem genialnie, tak jak bym odtwarzał film z płyty, czyli wprost ze stabilnego ,,nagranego" materiału. Mam jednak pewnego ,,natręta myślowego": zastanawia mnie czy "Oppenheimer" w najwyższej jakości, którą oferuje mnie Prime, będzie odtwarzany tak jak należy (TV SONY 85C, BRAVIA 7 K-85XR70)? Ktoś oglądał ten film z wypożyczenia na tej platformie, i to w jakości ,,premium"? Do polecenia? 

 

3 godziny temu, Shen napisał(a):

Sprawdzi mi ktos czy na polskim prime są Dowody zbrodni/cold case 7 sezonow?

 

Ano, ano, na polskim Primie "Cold Case" w całości 7-mu sezonów jest dostępny. xD 

 

Oto dowód:

 

Spoiler

Beztytuu.thumb.jpg.ed9e60ec42d3664522187fbafdd4255b.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jadę sobie z Chicago Fire skoro wrzucili wszystkie sezony. Oprócz typowych dla procedurali dram rodem z Dynastii mam czasem ogromną bekę z akcji jakie się odwalają na... akcjach.

Ja wiem, że amerykańska straż rządzi się swoimi prawami (co mi przypomina, że muszę obejrzeć jakiś dobry, rzetelny dokument o ich pracy) ale jakieś standardy obowiązują. Cytując klasyka

90n9v3.jpg

No nic jadę z drugim sezonem z częstym przewijaniem niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pozytywnym oczywiście. Co tam się dzieje przy początku to jest nic. Ja jednak traktuję to raczej jako guilty pleasure, bo sceny może są brutalne i hardcorowe, ale zaraz przerysowane i sam klaun rozluźnia atmosferę. Do tego pomimo, że film się dzieje w naszych czasach to jest muzyka, vibe, oświetlenie, kolory jak lata 80. Dla mnie naprawdę mocne 9/10 i polecam obejrzeć (może końcówka trochę zawodzi)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro Terrifier na tapecie naszych rozkmin w tym wątku, ,,polecajka" algorytmów PrimeVideo zarekomendowała mi po seansie Terrifier z bodaj 2016 roku (fakt, pierwszej części w ogóle jeszcze nie widziałem... aż do niedawna. Kapitalna rzeź!) takie coś: 

 

Bracia Manson: Masakra zombie o północy, 2020. 

 

https://www.filmweb.pl/film/Bracia+Manson%3A+Masakra+zombie+o+północy-2020-849057

 

Tytułowa Masakra to raczej jest z doboru aktorów do poszczególnych ról: to takie Seby z siłki z dzielni albo bysiory z kryminałem na karku, xD. Fakt, lubię często oglądać kiczowatości najrozmaitszego sortu, więc być może i ten tytuł wpadnie mi na ruszt. No ale, do Uniwersum Terrifier nic z tego rodzaju kina/filmu na streaming nie ma startu - ,,krawe hobby" klauna Arta to swego rodzaju archetyp i kamień węgielny w swym filmowym gatunku. Bez tej serii filmów całe te ,,mordercze leniwce", Prosiaczki i Puchatki by nie istniały.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2024 o 19:52, Sedrak napisał(a):

Tak na VOD za 10 zł, ale po obejrzeniu II na pewno się skuszę. W tym roku też premiera trzeciej części.

Chyba z rok temu, gdzieś na necie znalazłem, teraz sobie nie przypomnę ale co się na szukałem, żeby obejrzeć za free to moje. No a 10 zeta na krótki montaż to chyba średni deal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...