Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem pierwszy odcinek Yakuzy i na tym zakończę. Słabo wypada jako samodzielne dzieło i słabo jako adaptacja. Za pewne osiągnięcie uważam, że jedyną od biedy sympatyczną postacią jest tutaj Nishiki, a sceny walki wyglądają tak, jak wyobrażałbym sobie scenę bijatyki w polskiej telenoweli. Tylko wersja Takashiego Miike.

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rudiok napisał(a):

Devil's Hour - Sezon 2. O Bożena co tam namieszali to głowa mała. Więcej pytań niż odpowiedzi a następny sezon pewnie za rok. Dalej się to fajnie ogląda dzięki aktorom, ale nie lubię takich zagrywek. 

 

Dziękuję za rekomendację.

Trzeci sezon już nakręcony i będzie ostatnim.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Jukka Sarasti napisał(a):

Obejrzałem pierwszy odcinek Yakuzy i na tym zakończę. Słabo wypada jako samodzielne dzieło i słabo jako adaptacja. Za pewne osiągnięcie uważam, że jedyną od biedy sympatyczną postacią jest tutaj Nishiki, a sceny walki wyglądają tak, jak wyobrażałbym sobie scenę bijatyki w polskiej telenoweli. Tylko wersja Takashiego Miike.

Naprawdę jest aż tak źle? :(  Miałem wczoraj obejrzeć pierwszy odcinek, ale po robocie byłem za bardzo zjebany...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czezare napisał(a):

Naprawdę jest aż tak źle? :(  Miałem wczoraj obejrzeć pierwszy odcinek, ale po robocie byłem za bardzo zjebany...

Niestety. Nie oczekiwałem od tego jakichś cudów, ale to było po prostu bardzo kiepskie. Zapomniałem też dodać w poście powyżej, że nie ma opcji włączenia japońskiego audio, jest tylko dosyć kiepski angielski dubbing. Pierwszy odcinek niby trwa tylko 45 minut, a i tak czułem się nim zmęczony.

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

No Prime ma chujowe te opcje z dubbingami/napisami. Ja czesto mam tak, ze musze ogladac film po angielsku(tak jak chce) z japonskimi napisami ktore sa hard-coded, czyli nic z nimi nie zrobie. 

Co do yakuzy to obbadam, dowiedzialem sie ze ten serial wyjdzie z reklamy w tv. Wygladalo spoko, gier nie pamietam wiec akurat bedzie spoko. 

Odnośnik do komentarza

Brak japońskiego audio to ogromny fail. Osobiście mam spore obawy co do tego serialu. Od początku nie jestem przekonany do odtwórcy roli Kiryu, ale to dopiero muszę zobaczyć. Natomiast w serialu nie będzie odjechanych akcji z misji pobocznych, które dla mnie są mięskiem tej serii. W walce też pewnie się nie naparzają rowerami. Taka Yakuza na poważnie traci ducha serii i wtedy staje się kolejnym serialem o światku przestępczym.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Jukka Sarasti napisał(a):

Niestety. Nie oczekiwałem od tego jakichś cudów, ale to było po prostu bardzo kiepskie. Zapomniałem też dodać w poście powyżej, że nie ma opcji włączenia japońskiego audio, jest tylko dosyć kiepski angielski dubbing. Pierwszy odcinek niby trwa tylko 45 minut, a i tak czułem się nim zmęczony.

Dobra teraz to aż mi się odechciało sprawdzać :bella: yakuza po angielsku xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Jukka Sarasti napisał(a):

Niestety. Nie oczekiwałem od tego jakichś cudów, ale to było po prostu bardzo kiepskie. Zapomniałem też dodać w poście powyżej, że nie ma opcji włączenia japońskiego audio, jest tylko dosyć kiepski angielski dubbing. Pierwszy odcinek niby trwa tylko 45 minut, a i tak czułem się nim zmęczony.

Jest opcja oryginalnych japońskich głosów, tylko audio japanese jest podpisane znaczkami kanji.

Ja obejrzałem dwa odcinki, jeśli ktoś nie jest dużym fanem gier to spokojnie do przetrawienia i nie traktował bym tego jako adaptacji a bardziej serial inspirowany grami. Co innego jak ktoś bardzo jara się uniwersum to zmiany mocno będą go bolały, szczególnie kompletnie inny charakter Kiryu i kasting bohaterów. Najbardziej śmieszył mnie wygląd Taigi, z wielkiego przypakowanego koksa zrobili kurdupla, Kazuma ganiający w za dużym o 3 rozmiary dresie też śmieszy.

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy ep, no nie jest za dobrze :wujaszek: Odcinam się całkowicie jako yakuzowiec bo to gwałt na fanach natomiast nie wydaje mi się żeby ktoś niezaznajomiony z serią bawił się na tym jakoś super, pierwszy odcinek był zwyczajnie nudny i nie sprawił żeby chciało się to oglądać dalej. Spodziewałem się mało, dostałem jeszcze mniej

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...