Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się stało, że wczoraj zastanawiałem nad subskrypcją Disney+: czy na razie odpuścić tą platformę, np. po finale "Akolity", czy dalej się w to bawić. Nawet nie zauważyłem, że nie oglądam Disneya od dobrych 6 dni, po ostatnim epizodzie"Akolity " właśnie. Hue hue. MAX mnie zaintrygował oraz nowości Netflixa, także oldschool, który obecnie oglądam: głównie ,,stare" seriale anime i animowane ogólnie. W pewnym momencie w końcu tą subskrypcję sobie zafunduję, bo ,, Korpo Myszka Miki" kusi ofertą jakościową swych treści, zwłaszcza jeśli ma się kupić plan ,,abo", w którym najwyższa jakość obrazu i dźwięku i świetne strumieniowanie danych są gwarantowane! Mało tego, jeszcze do oglądnięcia zostały mi tytuły z MCU w ramach rewatchu oraz Nowy Kanon Disneya w tym samym względzie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

11 sezon Futuramy to takie bezcenne dobro, które ostatnio odkryłem na platformie Disneya - nie miałem pojęcia (a raczej o tym fakcie zapomniałem, i to od dłuższego czasu), że serial miał kolejne 10 odcinków w cyklu, i co najlepsze: że kolejne naście będzie emitowanych co tydzień na Disneyu właśnie, od 29 lipca. Tak, s11e01 zaczyna serię genialnie... A dalej jest tylko lepiej! I szata graficzna jest cudowna, jak i wyjątkowo ,,płodne" w przekazie są futurystyczne, z nawiązaniem do nauki, technologii jak i gatunków filmowych, no i niektórych Uniwersów pomysły na fabułę! Perełka! 9/10 - za obejrzane dotychczas 7 z 10 odcinków 11 sezonu Futuramy! 

 

Spoiler

nawiązania, oj i to bardzo autorskie, oj bardzo... do Diuny i Pandemii Covid-19 to czyste złoto! 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Rewelacyjny "Hit Monkey", którego nie da się nie polecać, jeśli nie widzieliście jeszcze sezonu 1!, właśnie wjechał do ,,ramówki" Disney+ z sezonem drugim. Tiaaaa, i z racji tego jest pysznościowo: nie oczekiwałem fajerwerków, ba!, jakiejkolwiek, choćby minimalnej nadziei, że drugi sezon w ogóle wyjdzie. A tu... proszę włączam apkę Disney+ i seria druga ,,małpeczki zabójcy" w wersji animowanej figuruje w pasku nowości platformy. Wyjątkowa fabuła cholernie pomyślnie stworzonej animacji, o wyjątkowym bohaterze, z dość odważną i agresywną, jak na standardy animacji Marvela, ,,kreską". Must See, ASAP! :obama::sir:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Faka napisał(a):

Promocja jest na trzy miesiące za 9,99 zł. 

 

jakieś szczegóły masz może? dla nowych albo nieaktywnych? u siebie nic nie widzę w planie płatności

 

edytka: dobra, mam:

 


Disney+ przygotował ofertę specjalną dla nowych i powracających użytkowników serwisu. W ramach niej będzie można skorzystać z subskrypcji Disney+ w cenie 9,99 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Oferta będzie ważna do 27 września.

Odnośnik do komentarza

,,Dobra promka nigdy nie jest zła" - Korpo-Miki daje praktycznie dwa miechy za darmo swoim subskrybentom dla cieszonka z usługi Disney+... No i giterez, no to trzeba skorzystać, w końcu będzie można ,,mieć ciastko i zjeść ciastko" i na odwrót. xD. Swoją drogą, warto ogarnąć miniserial, nawet i z racji tego, że to tylko 4-epizody, w konwencji legoludkowej rzeczywistości w animacji zrealizowanej w Uniwersum Star Wars. To w końcu śmieszkowe podejście do starwarsów, na które ostatnio spada całe morze hejtu, więc nawet dla chillu i dla jakiejś alternatywnej wizji Gwiezdnych Wojen powinno się do tej serii przysiąść. Ha!

 

sasa.thumb.jpg.f189fa45f00db6ef5defd69ec6c4559c.jpg

 

P.S. "Zbrodnie po sąsiedzku" - warte obejrzenia? Ciekawa obsada, to raz, gatunek to dwa, no i pomysł na fabułę to trzy. Chodzi ta seria za mną od miesięcy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...