Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się stało, że wczoraj zastanawiałem nad subskrypcją Disney+: czy na razie odpuścić tą platformę, np. po finale "Akolity", czy dalej się w to bawić. Nawet nie zauważyłem, że nie oglądam Disneya od dobrych 6 dni, po ostatnim epizodzie"Akolity " właśnie. Hue hue. MAX mnie zaintrygował oraz nowości Netflixa, także oldschool, który obecnie oglądam: głównie ,,stare" seriale anime i animowane ogólnie. W pewnym momencie w końcu tą subskrypcję sobie zafunduję, bo ,, Korpo Myszka Miki" kusi ofertą jakościową swych treści, zwłaszcza jeśli ma się kupić plan ,,abo", w którym najwyższa jakość obrazu i dźwięku i świetne strumieniowanie danych są gwarantowane! Mało tego, jeszcze do oglądnięcia zostały mi tytuły z MCU w ramach rewatchu oraz Nowy Kanon Disneya w tym samym względzie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

11 sezon Futuramy to takie bezcenne dobro, które ostatnio odkryłem na platformie Disneya - nie miałem pojęcia (a raczej o tym fakcie zapomniałem, i to od dłuższego czasu), że serial miał kolejne 10 odcinków w cyklu, i co najlepsze: że kolejne naście będzie emitowanych co tydzień na Disneyu właśnie, od 29 lipca. Tak, s11e01 zaczyna serię genialnie... A dalej jest tylko lepiej! I szata graficzna jest cudowna, jak i wyjątkowo ,,płodne" w przekazie są futurystyczne, z nawiązaniem do nauki, technologii jak i gatunków filmowych, no i niektórych Uniwersów pomysły na fabułę! Perełka! 9/10 - za obejrzane dotychczas 7 z 10 odcinków 11 sezonu Futuramy! 

 

Spoiler

nawiązania, oj i to bardzo autorskie, oj bardzo... do Diuny i Pandemii Covid-19 to czyste złoto! 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...