Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.08.2024 o 00:24, Rooofie napisał(a):

Wiadomo, że nie będą przesuwać jak do "oficjalnej" premiery ponad rok (choć już raz to zrobili XD). Wiosną 2025 kilka tygodni po pokazaniu trailera #2 będzie news o spring 2026.

 

Ja pierdole, myślałem, że to opóźnią w przyszłym roku dopiero ale widzę, że trzeba zrobić przeskok z 2026 na 2027 :kekw: Ale tam musi być burdel. 

Odnośnik do komentarza

Jak już r* zjebałby premiere gta to dla tej branży serio nie ma ratunku więc nawet niech nie próbują dopóki nie będzie wszystko na tip top. Ale poza tym jestem mega ciekawy co się tam wewnętrznie dzieje bo nie wierzę że tylko przez rozmiar projektu i gówno dodatki do gta tak długo im idzie z produkcją, odejście tylu znanych person ze studia na pewno musiało się jakoś odbić na ich funkcjonowaniu

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, SlimShady said:

2k ma Mafię na przyszły rok, więc można się było spodziewać, że nie będą chcieli się kanibalizować, a w zasadzie tylko jednej z tych gier.

 

Tak, Take Two opóźniło GTA, bo 2K chce wypuścić Mafię. A UEFA przesuwa mecz Realu Madryt, bo w tym czasie gra Raków Częstochowa i nie chcą kanibalizować...

Edytowane przez Homelander
  • Plusik 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza

To jak sobie wyobrażasz dwie podobne na pierwszy rzut oka gry, który pewnie miałyby wyjść w tym samym okienku wydawniczym, wiadomo, że Mafia na tym by dużo straciła(czego na pewno nie chcą, jak gry robią się po kilka lat, lub całą generację), a ta obsuwa krzywdy im nie zrobi, bo i tak będzie jakaś tam alternatywa, właśnie w postaci Old Country.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, SlimShady said:

To jak sobie wyobrażasz dwie podobne na pierwszy rzut oka gry, który pewnie miałyby wyjść w tym samym okienku wydawniczym, wiadomo, że Mafia na tym by dużo straciła(czego na pewno nie chcą, jak gry robią się po kilka lat, lub całą generację), a ta obsuwa krzywdy im nie zrobi, bo i tak będzie jakaś tam alternatywa, właśnie w postaci Old Country.

 

Tak sobie wyobrażam, że Take Two idzie do 2K i mówi, żeby wypierdalać z tą Mafią na 2049, bo GTA wjeżdża i czas zarabiać kasę. Ale nie, na pewno było tak, że mając do wyboru skończone GTA i skończoną Mafię decydują się wywalić GTA na 2026 i postawić na Mafię. 

 

Ja wiem, że można czasem walnąć jakiegoś nieprzemyślanego babola. Ale tkwienie w nim to już głupota

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, SlimShady said:

GTA VI zarobi bez znaczenia kiedy wyjdzie, i oni  to wiedzą mózgu, ale nierozsądne byłoby robić krzywdę drugiej grze, gdy możesz zyskać na dwóch, gdy ich nie wpierdolisz jednocześnie na jesień.

 

Ale jak nie zarabiasz to tracisz, mózgu. Nierozsądne byłoby trzymać gotową grę, która zarobi miliardy, żeby wypuścić grę, która może zarobi miliony. Nie no, serio, weź zrób krok w tył i zastanów się co piszesz. Celowe opóźnienie GTA, żeby wypuścić Mafię? Absurdalne

Odnośnik do komentarza

Ty to jednak jesteś ciężki przypadek Homolander, i czuje, że cię nadal szczypie odwłok po tym jak się zbłaźniłeś w obronie the last of us 2. Niech ci będzie, że lepiej zarobić na jednym produkcie niż na dwóch, to ma sens.

BTW, nigdzie nie pisałem, że celowo opóźnili, ale takie rzeczy nie wychodzą z dnia na dzień, oni wiedzą, jak się sprawy mają. Jak na moje, to GTA może wjechać na 2027, a Mafia rok wcześniej, ale jestem przekonany, że będą chcieli ją wydać szybciej,  i nie bez powodu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten cały Liam już usuwa niektóre wpisy i gada "... no ale wszystko się może zmienić w ciągu jednego dnia". Zobaczymy czy się Pan Schrier jakoś do tego ustosunkuje. 

 

Zresztą pomijając już cały cyrk, mogliby w końcu rzucić drugi trailer czy jakieś screenshoty. Zaraz będzie rok od trailera. 

Edytowane przez Patricko
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony niech dopracują na 200%, z drugiej po co mają się spieszyć? Gta Online nadal zarabia więcej pewnie niż 99% gier., V przebiła 200mln sprzedanych kopii, gra przynosi co kwartał około 150mln dolarów przychodu. Niestety gracze głosują portfelem nadal supportując V. Przewiduje się, że V może dobić do 10 MILIARDÓW dolarów zysku do czasu premiery VI :sadkek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...