Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Co do IV i modelu jazdy zdania są podzielone, najlepiej jakby zrobili coś pośrodku w VI.

 

Nie przeszkadzał mi model jazdy w czwórce jak grałem w okolicach premiery na X360. Ale teraz jak grałem kilka tygodni temu to jest mordęga. Praktycznie nie da się normalnie jeździć, skręcać, hamować. No i z realizmem nie ma to absolutnie nic wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał(a):

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Jeździłeś kiedyś samochodem w prawdziwym życiu?

Może powtórzę "w miarę realistyczny" a nie uber pro symulacyjny. Chociaż w porównaniu do kartonów z V to jest realistyczny.

 

@Homelander Szczerze to dawno, ale po premierze 5 odpalalem 4 i na pewno jest dużo lepszy. Z ciekawości spróbuję dziś odpalić PS3 i GTA IV więc sobie przypomne.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jimmy napisał(a):

No już może bez przesady :)

Na deszczu serio nie da się jeździć, tak samo motorki w podstawce to samobójstwo. Ale już dodatki miały idealny model jazdy. Co do zniszczeń to w piątce wjechał taki downgorad że aż płakać się chciało

Odnośnik do komentarza

Właśnie pograłem w IV i aż miód się leje wiadrami z samej jazdy. Jedyne co to praca kamery, która zbyt luźno podąża za zmianą kierunku jazdy (no i oczywiście framerate na PS3 ;) ). Pierwszy raz od jakichś 7 czy 8 lat odpaliłem GTA IV i z marszu z całą powagą stwierdzam, że fizyka i model jazdy są zajebiste (do tego oczywiście model zniszczeń).

W GTA V odechciewało mi się grać mimo dużej mapy właśnie przez to, że jazda samochodami nie sprawia tam żadnej przyjemności, a jazdy jest w GTA jednam sporo.

Może droga hamowania mogłaby być skrócona o jakieś 20% i zawieszenia sztywnejsze też o jakieś 20% ale poza tym takie coś w GTA VI z tą dużą mapą to marzenie.... które niestety się nie ziści :/

Ogólnie byłbym zadowoloby przynajmniej z czegoś między IV a V... aby nie te kartony z V.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Emet napisał(a):

Właśnie pograłem w IV i aż miód się leje wiadrami z samej jazdy. Jedyne co to praca kamery, która zbyt luźno podąża za zmianą kierunku jazdy (no i oczywiście framerate na PS3 ). Pierwszy raz od jakichś 7 czy 8 lat odpaliłem GTA IV i z marszu z całą powagą stwierdzam, że fizyka i model jazdy są zajebiste (do tego oczywiście model zniszczeń).

W GTA V odechciewało mi się grać mimo dużej mapy właśnie przez to, że jazda samochodami nie sprawia tam żadnej przyjemności, a jazdy jest w GTA jednam sporo.

Może droga hamowania mogłaby być skrócona o jakieś 20% i zawieszenia sztywnejsze też o jakieś 20% ale poza tym takie coś w GTA VI z tą dużą mapą to marzenie.... które niestety się nie ziści

Ogólnie byłbym zadowoloby przynajmniej z czegoś między IV a V... aby nie te kartony z V.

IV top, V flop 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał(a):

Model jazdy w IV był do singla świetny, ale już w multi bywał strasznie wkurwiający, więc biorąc pod uwagę średni wiek gracza GTA:O w okolicach 10 lat to wiadomo jak będzie.

 

Nigdy nie grałem w multi w wyścigi a w IV przez ten model jazdy spędziłem w online w trybie wyścigowym chyba z dobre 50 godzin tak dobrze mi się z tymi ogórami ścigało co się wypierdalali na pierwszych dwóch zakrętach :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
52 minuty temu, Square napisał(a):

Ale to przeciągają.

Ale jak już wyjdzie to jebnie pewnie wszystkimi rekordami sprzedaży w historii.

 

Swoją drogą, może za niedługo wrzucą jakieś screenshoty, bo w przypadku GTA V i RDR 2 dali chyba po 8 miesiącach od pierwszego trailera. No ale to R*, więc tutaj nigdy nie ma nic pewnego. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...