Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym momencie myślałem, że chapter 4 się konczy ze względu na walkę z waznymi postaciami, a to dopiero połowa była :gayos:

Fabularnie to tu nic nie wiadomo oprocz rzeczy, ktore specjalnie nam rzucają. Konsul N i M, o ktorych slyszymy juz w ch2, a tego pierwszego widzimy juz wtedy, ciekawe kim są hmmm, nawet im mord nie zasłaniają w pelni. Tylko frosti by sie nie domyslił :kekw: xenogears vibes

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tego się własnie odrobine obawiam, że ostatecznie fabuła przestanie być nawet odrobinę nieprzywidywalna i wszystko będzie wiadomo na długo przed koncem. Zostaną tylko jakies ostatnie małe gówna związane z motywacją niektórych postaci zeby robić to co robią. U mnie 4 rozdział. Postanowiłem pobiegac trochę i w koncu porobic side questy. Skonczyłem grac w połowie przypadkowo odkrytego Hero Questa ale bohater zapowiada się spoko i w koncu nie bedzie to healer/tank więc docisnę z wielką przyjemnością. Nabiłem troche ponad 22h i mam 38lvl.

 

Pora powoli pomysleć o ustawieniu jakichs akesoriów (w ogole dopiero sie zorientowałem ze juz mam 2 slot ale walki sie wyrgywają same więc nawet nie zauwazyłem) oraz Gemów. Te ostatnie mam ze 4 ogolnie i wszystko na lvl 1 lub 2. Walki się dłużą więc to może być ten moment na odrobinę optymalizacji.

Odnośnik do komentarza

No, ale nic nie wiadomo tak na prawde. Mozesz w spoilerze napisac czemu według ciebie ten świat tak funkcjonuje jeżeli jestes w stanie to wydedukować z dostępnych informacji, bo dla mnie nic tu nie jest przewidywalne.

1 minutę temu, Shen napisał:

Ja właśnie walczyłem z bossem w 3 chapterze i miałem 12lvl przewagi :dafuq:

No i po co uzywasz bonus xp! Jak kilka lvli temu sprawdzałem to podskoczyloby mi o 8. Wole byc na tym samym lvl i dostawac cp.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

A robiłes Hero questa o nazwie chyba Grey Matter? Mogłem pomylic lekko coś w nazwie bo późno było jak konczyłem grac wczoraj.

To właśnie on, przypadkiem trafiłem na niego jak leciałem po supply drop. Lipa z tankami na ten moment, mam nadzieje, ze pozniej daja wiecej, nie ma specjalnego wyboru teraz.

 

Spoiler

Przechwytywanie.JPG.fd38cd18def190cec31768ae26b4e0e8.JPG

:obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, 20inchDT napisał:

No, ale nic nie wiadomo tak na prawde. Mozesz w spoilerze napisac czemu według ciebie ten świat tak funkcjonuje jeżeli jestes w stanie to wydedukować z dostępnych informacji, bo dla mnie nic tu nie jest przewidywalne.

Na razie to bardziej zgaduje więc byłoby to raczej strzelanie. Tak jak napisałem: obawiam się tylko, że mogę trafić. Zwłaszcza scenka z Eunie w 3 rozdziale mocno trafiła w to co przypuszczałem od prologu. Sam wygląda świata i okładka gry tez mocno sugeruje dlaczego mapa jest jaka jest ale to juz mega strzelanie i teoria z dupy lekko więc odpuszczę sobie pisanie farmazonów. Bardzo chcce zeby wszytko było bardziej złozone niz mi sie wydaje. I żeby byo jasne: sama fabuła bardzo mi się podoba. Jest powazniej i momentami naprawde ciezko. Kusi mnie olać wszystko co poboczne żeby poznać losyw wszystkich i zobaczyc jak to się skonczy. Tylko no zeby na koncu nie było banałów :(

Odnośnik do komentarza

Muszę w weekend nadrobić bo kurde porobiliście jakieś rzeczy których nie widziałem i mi przykro, bo się boję otwierać spoilery xD

 

U mnie wczoraj latanie wokół gruzowiska po walce z 3 chapteru i zwiedzanie okolic, te wodospady trochę mnie denerwują, ale fajnie bo aż dwa czy trzy elitarne mobki pobiłem, mimo że wyższe poziomem.

 

Co do ouroboros orderów z 3 poziomem, to teraz już rozumiem po co są: odpala się od razu opcja Ouroborosa, robimy jednego, a potem bonusowo wchodzi jeszcze drugi, więc mamy dwa silne specjale jeden po drugim, więc mobki i exp się ładnie nabija. Jednak polecam :fsg:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ogqozo napisał:

 

 

A w trójce, no kurde, strasznie na razie potraktowali te nopony. Mało mówią, zazwyczaj tylko w krótkich tekstach a nie w scenkach, a jak już coś mówią, to jakimś takim normalnym głosem, który kompletnie nie pasuje.

 

NIE USŁYSZAŁEM JESZCZE ANI JEDNEGO "MEH"!

 

 

 

Ok, a gdzie wady?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Sam wygląda świata i okładka gry tez mocno sugeruje dlaczego mapa jest jaka jest

No to jest oczywiste, bo od pierwszych scenek pokazują łączenie się światów, a i nazwy lokacji są z obu gier + ten mechonis sword i uraya.

3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Zwłaszcza scenka z Eunie w 3 rozdziale mocno trafiła w to co przypuszczałem od prologu.

?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szwed napisał:

Muszę w weekend nadrobić bo kurde porobiliście jakieś rzeczy których nie widziałem i mi przykro, bo się boję otwierać spoilery xD

 

Ja sie w weekend odcinam i napierdalam, w tygodniu nie mialem za duzo czasu grac, wczoraj jeszcze goty szmatławiec wyszedł to czytałem głownie.

Dobrze, ze mam w kolejce jeszcze kilka rpgowych sztosów, bo czułbym pustke po xeno3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@20inchDT

Spoiler

Recycling postaci tak jak by były bladami z 10 letnim cyklem zycia. Eunie widziała swoją smierc, był memory wipe i powrót do "puli" żołnierzy. W prologu było pokzane jak Królowa hoduje nowych wojowników. Dodatkowo patrząc jak połowa ludzi ma jakies kryształy wbudowane w ciało itd to obstawiam, że wszyscy w ekipie do pewnego stopnia sa czymś jakby Blade'ami. Ale mam nadzieje, że jakos ktoś to wyjasni. Zwłaszcza biorąc pod uwagę Konsula N i to, że chyba każdy na forum obstawiam ze to Noah (no mam nadzieje ze ne tylko ja tak stawiam xDDDDD)

 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Nie pomyślałem o porównaniu ich do bladeów, bo tylko Mio i Sena mają kryształy, ale tak, to też (wydaje mi się) oczywista rzecz i tego nie ukrywają. To są rzeczy, które specjalnie chcą nam pokazać i rzucają kość. Pytanie jest jak działa ta reinkarnacja i dlaczego Noah jest x2 i wydaje się wyjątkiem (nie do konca tutaj ;)) i po cholere muszą siebie zabijać. I dlaczego dwie dobre postacie z dwóch poprzednich części są królowymi i zachowują się jak bad guye.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

Tak w skrócie: chce dostac własnie takim jakims poteznym jebnięciem w ryj które wytłumaczy te oczywistości w sposób jakiego bym się nie spodziewał. Tylko i aż tyle koledzy.

zacytuje klasyka, ktorym nie katowali przy dwojce "jeszcze nic nie widziałeś"

Spoiler

tam musialem czekac do zakonczenia

:kekw:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Serio break robi tylko ta pierwsza klasa bohatera? 

 

Jedna z wielu rzeczy, które tak krytykowałem w dwójce, a tutaj powracają. Niby można eksperymentować, składać, jest masa opcji, ALE tak naprawdę większość z nich nie ma kompletnie sensu i jest po prostu słabsza i to nie w sensie cyferek, ale że w ogóle nie możesz rozpętać całej kuli śnieżnej bez tego.

W tym przypadku - masz masę klas z masą technik do wyboru każda, ale tak naprawdę jedną klasę i jedną jej technikę po prostu musisz mieć, inaczej ominie cię cały duży aspekt gry (a z komba wynika masa rzeczy, inne techniki, ładowanie się chain attacku itd.).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potem dochodzą kolejne, ja już mam jedną, która też robi Break, więc liczę, że będzie ich jeszcze kilka. I zgadza się, trochę to słabo pomyślane, powinni dać chociaż możliwość ustawiania tych komend pod krzyżaka, a nie, że z każdej klasy można po jednym ataku wybrać (czy to się później jeszcze jakoś masteruje i można więcej?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...