Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

O jezu tak samo jej nienawidze. jeszcze opcjonalna postac z ch 4

Spoiler

Ashera i jej quest. Eunie mowi jak jest, ze sa pojebani, ze chcieliby zabijac ludzi z wlasnej woli, a caly team oburzony, ze przesadziła. WTF xD przeciez kurwy chcecie zmienic ten swiat zeby tak nie bylo, a nie jak lewak gadanie, ze kazdy moze zyc jak chce.

Ogólnie to poziom hero questow jest bardzo nierówny. Zupełnie jakby inne osoby pisały dialogi.

16 minut temu, Szwed napisał:

Hmm, kurde, jeszcze odnośnie tej postaci, którą możemy odblokować w chap 5

Pierdolę tę klasę przepraszam że tak napisałem. Ta klasa powinna byc jako jedna z pierwszych, a nie teraz na sam koniec gry masa grindu. To prawdopodobnie najsilnieszy attacker, ale za duzo roboty, szczegolnie z upgradem artow i bardzo nie podoba mi sie design i bron. Ja zostaje przy pozostałych 22 klasach :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja szukam własnie brakujących Herosów. Nie mam jeszcze 3 jak dobrze patrzę. Najgorsze ze nie mam pomysłu gdzie one są więc odrobine łazenia będzie. Zostały mi dwie postacie z głównej ekipy bez opcji na lvl 20 ale jedna juz dostała Hero Questa więc zrobie to pewnie dziś. Potem nie wiem czy nie docisne juz fabuły do konca bo nie wiem czy za bardzo nie jestem powoli OP. Początek 7 rozdziału i level równo 60 z opcją podniesienia o 6 z bonus xp.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, pawelgr5 napisał:

Potem nie wiem czy nie docisne juz fabuły do konca bo nie wiem czy za bardzo nie jestem powoli OP. Początek 7 rozdziału i level równo 60 z opcją podniesienia o 6 z bonus xp.

 

Eh, ja mam 72 level, bonus musiałbym sprawdzić i też jestem w 7. Chyba za bardzo się bawiłem w ataki na przeciwników powyżej 70 levelu

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, funditto napisał:

 

Eh, ja mam 72 level, bonus musiałbym sprawdzić i też jestem w 7. Chyba za bardzo się bawiłem w ataki na przeciwników powyżej 70 levelu

Ja się staram pilnowac zeby nie przekraczac wiecej niz 2-3 od fabularnych bossów bo troche samograj sie robi. Problem obecni ebardziej taki ze mają miliony HP i walki trwają odrobinę za długo, robienie kilku chain attacków podczas jednego starcia jest po prostu nudne. Moze coś robie źle ale ostatniego bossa klepałem z 15 minut i to mocno sklejając komba jak tylko sie da.

Odnośnik do komentarza

Też mnie dziwi, że nie pomyśleli o czymś tak oczywistym jak ich skipowanie albo chociaż skrócenia do informacji o obrażeniach. Square wiedziało, że ludzie nie chcą za każdym razem widzieć całej animacji summonów już w czasach ps2.

Odnośnik do komentarza

Chyba bym wolał, żeby w nastepnej czesci to w ogole zlikwidowano. Overkille sa fajne, ale chainy jako główny najlepszy sposób zadawania obrażeń to meh-meh. Już wolałbym, żeby po wbiciu kółeczka mozna było wybrać co chce się odpalić i tyle. Powiedzmy, że chain meter jest na maksa, a postac ma linka na 3lvl to może wybrać atak ouroboros. Szybka animacja i koniec zabawy. To wybieranie postaci, żeby dobić do 200 tp nie jest jakies super taktyczne i tak, a trzeba sie przebić przez te wszystkie ataki x5.

Odnośnik do komentarza

Znając ich pewnie DLC będzie wyglądało inaczej albo mocno rozbudują elementy walki. Kij wie co po trójce będą robić z serią. Równie dobrze będzie zupełnie inny system może jakieś Xeno Tactics?

4 minuty temu, Shen napisał:

Ja i tak tego chyba nie łapie do końca, bo 200% nigdy nie wbiłem tylko 150% i nie wiem od czego zalezy, czy sie w chainie pojawi ouroboros:balon:

Od tego czy w chainie użyjesz pary postaci, które się łączą w danego Ouroborosa np Noah+Mio. Możesz też wbić Interlink na 3 lvl, odpalić transformację a potem chain.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Shen napisał:

Ja i tak tego chyba nie łapie do końca, bo 200% nigdy nie wbiłem tylko 150% i nie wiem od czego zalezy, czy sie w chainie pojawi ouroboros:balon:

Zacznijmy od tego, ze każdy chain order podstawowego teamu zabiera 1/3 z kółeczka z naładowaniem chaina. Wybierając ordery jednej z 6 defaultowych postaci możemy odpalić maksymalnie 3 ordery, ale jak dobrze nam się trafi i będziemy wybierać odpowiednie postacie to mozna to przedłużyć do 5. Ordery herosów nie zabierają nic paska chaina, wiec są darmowe. No i ouroboros też jest za friko.

 

Żeby w chainie pojawił sie ouroboros musisz odpalić ordery osób, które są w parze i łączą się w evangeliona. Czyli jak wybierzesz order noah, a potem mio to w kolejnej rundzie będziesz miał ourobors tej pary do wyboru. Ordery nie muszą nastepować po sobie, czyli możesz odpalić np. Noah -> Sena -> Mio, a w kolejnej będziesz miał ouroboros.

 

Z tym tp to chyba najłatwiej jest zaczynać od attackera, a konczyc defenderem. Dlatego według mnie Taion jest super jako defender ze wzgledu na to, że ma jeden z najwyzszych startowych tp (35?). Bierzesz w pierwszej rundzie niebieski order, wybierasz jakiegos attackera z duzym tp, a jako ze leci pierwszy to dostaje boosta, potem np. healer, żeby dobic do 99% i lecisz z taionem, ktory powinen walnąć ~ 50tp i dobić do 150 dzieki czemu zwraca 2 herosów z najwyzszym tp z poprzedniej rundy. Dzieki temu w 3 rundzie będziesz miał defendera/attackera na 80+ i mozna walic po 200.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po ponad 70 godzinach gry, dzisiaj po raz pierwszy przydały mi się do czegokolwiek pieniądze. Po co komu złoto w RPG-u, oczywiście zapłaciłem noponowi żeby wywołał deszcz.

 

Tego też mi zresztą brakuje z czasów pre-Switchowych, efektów pogodowych które zmieniają znacząco charakter miejscówki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...