Skocz do zawartości

Dragon Age: Dreadwolf aka Veilguard


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mugen napisał(a):

 

Raczej, że graczykowie jak zwykle przedwcześnie się zesrali.

Ja gra okaże się ok i ten gameplay dzisiaj też, dalej to nie zmienia nic, że trailer zrobiony jak Fortnite, a nie Dragon Age. Trochę podobna sytuacja jak z pierwszym gameplay trailerem Silent Hilla 2, który zepsuł pierwsze wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mugen napisał(a):

 

Raczej, że graczykowie jak zwykle przedwcześnie się zesrali.

Nie no wiadomo, że beznadziejnie zmontowany trailer zapowiadający gimbusiarskie RPG, to nie jest wcale powód do obaw, że cała gra tak będzie wyglądać. Cholerni graczykowie i ich dziwne pomysły!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostaliśmy też niepokojąca informacje o drużynie składającej się z 3 postaci co powoduje dodatkowe wątpliwości co do rozgrywki wymagającej chociaż odrobiny zaangażowania szarych komórek w walce. Po to wychodzą materiały żebyśmy je komentowali i hajpowali/hejtowali. Jeśli wśród graczy rozległ się taki smród to znaczy, że niepotrzebnie próbowali uderzyć w grupę zagrajmerow młodego pokolenia z ADHD :dunno:

Odnośnik do komentarza

Co ja właściwie obejrzałem ? Liczne porównania do Hogwarts Legacy chyba jak najbardziej zasadne. Przestawili franczyzę na tory action rpg czy to się komuś będzie podobać czy nie. Mimo wszystko nie skreślam całkowicie gry, bo wiadomo, że drugiego origins nie można się było spodziewać, ale tutaj walka poszła w jeszcze bardziej efekciarskie tony niż w Inkwizycji. Jest jakieś uproszczone menu umiejętności, wiec jakieś ubogie kolejkowanie komend się znajdzie. Dla mnie świat DA stoi ciekawa fabuła, jak dowiaza ciekawą historię to i gameplay przeboleje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...