Skocz do zawartości

Dragon Age: Dreadwolf aka Veilguard


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby to powiedzieć... Nie kupił mnie ten gameplay. Wszystko wygląda płytko i jakoś kompletnie nie przyciąga. Miejmy nadzieję, że pełna produkcja będzie wyglądała zupełnie inaczej. Przeboli się ten gameplay, jeśli dowiozą pod kątem fabularnym. A czy tak będzie? Któż to wie, stary BioWare by to zrobił, ten... Mam wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza

Wywalam grę z listy życzeń, ale pozostawiam "obserwuję". Gierka nie prezentuje się źle, animacje ma poprawną, twarze też są ładnie zrobione. Ciekawe jakie jeszcze elementy z rozgrywki skrywa. Zapowiada się na kolejny rpg akcji jakich wiele. Poczekam wiec na recenzje, pooglądam lets playe i kupię kiedyś tam edycję goty, w promo, tak jak to było z inkwizycją. Hype opadł.

Odnośnik do komentarza

Nie porwał mnie ten gameplay, walka jakaś bez wyrazy (jeszcze ten co grał nie ogarniał chyba systemu), a na dodatek dzień wcześniej obejrzałem gameplay Phantom Blade 0 - no mialem wrażenie różnicy generacji, i to na niekorzyść Dragon Age.

Ech, czasy jedynki już nie wrócą - z nowych NPC mało która postać zachęca. Styl graficzny do mnie nie trafia, jakoś dziwnie się to ogląda.

Na razie gra trafia na listę „kupię za stówę”.

Odnośnik do komentarza

Podsumujmy:

- gra robiona przez jakieś transy, które na 99,9% powrzucają do niej swoje dziwne fantazje 

- pastelowa grafika z postaciami wyciągniętymi z bajek Disneja

- walka dla idiotów, bo jakikolwiek element strategii zapewne przerósłby współczesnych odbiorców

- zamiast zrobić jakieś ładne, duże krainy jak przystało na RPGa będą misje w rynnach

- premiera za kilka miesięcy, więc kompletny brak czasu na większe poprawki

- twórcy gry mają w dupie oczekiwania graczy, więc nawet jakby mieli więcej czasu to i tak nic by nie zmienili

 

RIP Dragon Age

2009-2014 [*]

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bielik napisał(a):

Wiecie co, mimo wszystko stawiam, że ta gra będzie miała wyższa średnią niż takie Avowed :kekw:

 

 

Nie wiem, nie wiem. Czytając detale ma to rację bytu i zapowiada się dobrze, a potem widzi się gameplay i zapala się lampka ostrzegawcza.

A mission based sugeruje, że schemat gry będzie przypominał Dragon Age 2 - co nie oznacza, że jest to złe, oby tylko nie były lokacje w kółko te same jak w zrobionym w 1,5 roku sequelu :lul:

Odnośnik do komentarza

Zrobią podział na misje jak w DMC 5 i pora na CS'a. Jeśli już pogodzimy się z faktem, że to nie będzie RPG, tylko action/adventure to jest szansa że coś z tego wyjdzie. Może to i lepiej, bo tam nie ma komu robić gier z ciekawym systemem i rozbudowaną rozgrywką. A tak to będzie kolorowo, dynamicznie, na licencji znanej marki, z inkluzywną obsadą - wszystkie kwadraciki odhaczone. :frog:

Odnośnik do komentarza

Kurde, obejrzałem i stwierdzam że szykuje się kopodup, goty jednym słowem. Cudowna grafika, animacje, zdumiewająca ilość klatek na sekundę, głowny bohater poprawny politycznie, nasze ukochane korytarzyki i skrypty..

 

A tak poważnie - wyjebane mam w tego Dragon Ejdża. Jak zobaczyłem walkę i niemilców stojących i czekających aby im zayebać strzała to cała nadzieja upadła. Szkoda bo liczyłem na mechanicznie bardziej dopracowany tytuł. Niby to trailer, jakaś pokazówka ale nie zachęciła mnie do gry ani trochę.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shankor napisał(a):

Zrobią podział na misje jak w DMC 5 i pora na CS'a. Jeśli już pogodzimy się z faktem, że to nie będzie RPG, tylko action/adventure to jest szansa że coś z tego wyjdzie. Może to i lepiej, bo tam nie ma komu robić gier z ciekawym systemem i rozbudowaną rozgrywką. A tak to będzie kolorowo, dynamicznie, na licencji znanej marki, z inkluzywną obsadą - wszystkie kwadraciki odhaczone. :frog:

A na końcu i tak nikt tego nie kupi, bo oni robią tę grę właśnie dla nikogo. Fani DA oczekiwali normalnego erpega, nastoletnie cymbały lubiące kolorowe samograje nawet nie będą wiedziały, że taka gra istnieje, bo już mają podobnych produkcji na pęczki. 

 

Zawsze bawi, kiedy korpo są tak mocno oderwane od rzeczywistości, że nawet nie potrafią ogarnąć targetu dla danej produkcji. Później będzie szok i niedowierzanie, że gra się nie sprzedaje, jak to miało miejsce chociażby w Rocksteady po premierze Legionu samobójców. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...