Skocz do zawartości

Dragon Age: Veilguard


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, UberAdi napisał(a):

Od jakiegoś czasu połowa nowych gier wygląda jak mody do fortnnajta i ma ten beznadziejny styl graficzny. Obstawiam, że we wtorek zobaczymy to samo 

received_870323254907091.png

 

Tak ogólnie wygląda współczesny  amerykański realistyczniejszy proporcjami cartoon.

spiderverse_nap175.1011_lm_v2-h_2018_0.j

Odnośnik do komentarza

Pasuje do animacji i forntajtowychgównogierek, do serii osadzonych w klimatach dark fantasy już niekoniecznie. Ciekawe komu oni w ogóle chcieli to opchnąć, bo gimby w takie gry nie pykają, a bardziej świadomi i wymagający gracze co najwyżej na taki styl spluną, jak zresztą widać po naszym forum i w zasadzie każdym innym miejscu w internecie. Definicja strzału we własne kolano.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Josh napisał(a):

Pasuje do animacji i forntajtowychgównogierek, do serii osadzonych w klimatach dark fantasy już niekoniecznie. Ciekawe komu oni w ogóle chcieli to opchnąć, bo gimby w takie gry nie pykają, a bardziej świadomi i wymagający gracze co najwyżej na taki styl spluną, jak zresztą widać po naszym forum i w zasadzie każdym innym miejscu w internecie. Definicja strzału we własne kolano.

 

Po tym co zrobili z mordami w Andromedzie może lepiej, żeby nie próbowali iść w kierunku realizmu.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pójdzie to już więcej nie będą mieli nawet okazji, żeby pójść w jakimkolwiek kierunku. Bioware do zamknięcia, tam już chyba nie pozostał nikt kompetentny, niech tylko sprzedadzą swoje marki jakiemuś deweloperowi, któremu chce się robić dobre gry, np. Larian lub Obsidian. 

Odnośnik do komentarza

Może być tak, że wyjdzie z tego bardzo dobry RPG. Nie ukrywam jednak, że brud, beznadzieja, mrok znany z Orgins (świetna gra) nadawał grze odpowiedniego tonu, co rzutowało bezpośrednio na klimat.:drag: Klasyczne grimdark fantasy. Grałem w tę część 14 lat temu i do dziś pamiętam znakomicie napisane postacie (Loghain) oraz kilka mocnych fragmentów - bitwa pod Ostagarem. :notlikethis: 

Przeszedłem wszystkie części Dragon Age. Seria bardzo mi się podoba. Przeczytałem też kilka książek z tego świata (tu już, niestety, jest gorzej).

Trzymam kciuki, bo nikt nie obrazi się za kolejną grę 8/10 (oby), kolejną pozycję gatunku RPG, która będzie cieszyła się uznaniem i będzie chwalona za fabułę, system. Ale jak mają zrobić grę z prosta historią i skupią się nad tym jakimi zaimkami ma być dana postać opisana, a nie na szkielecie gry, to... :pechowiec:


 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Przestańcie panikować i poczekajmy na gameplay. To co teraz pokazali to tylko cgi. Ludzie co grali w testach twierdzą że gra inaczej wygląda. Intro z da2 też prezentuje się inaczej niż sam gameplay. A jedynka miała chu.jową grafikę. Wg mnie mroczna nie była, a po walce postacie wyglądały, jakby ktoś ich obrzucił krwawą sraczką rozbryzgową. Grałem w każdą część, jestem fanem serii. DA stoi fajnymi postaciami i rozgrywką (grafa to już kwestia gustu, ale mi się nie podoba). Więc poczekajmy. Bioware wie, że jak dadzą tu ciała to pakują walizki. Więc chill...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bielik napisał(a):

Ja grałem na PC w origins i nie przypominam sobie, żeby grafika była bardzo słaba. Może ogrywając wersję konsolowe mógłbym się z tym zgodzić bo pewnie była sraka 720p, ale jak na swoje czasy tytuł wyglądał w porządku i w sumie nawet dziś by jakość szczególnie nie gryzł w oczy.

Wersja PC i konsola Origins to można powiedzieć dwie różne gry :). 

 

Zmiany nie tylko w grafice i sterowaniu, ale i poziom trudnosci był niższy, mniej przeciwników, to nie była identyczna gra. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...