Skocz do zawartości

Dragon Age: Veilguard


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to z chęcią bym obejrzał materiały o tym bardziej skondensowanym świecie gry, bo nie do końca wiem czego się spodziewać. 

Lokacji w stylu ME 1-3 czy jakiegoś prostszego korytarzyku? W tym drugim przypadku mocno mogłyby ucierpieć zadania poboczne. 

Tak jak przedmówca napisał, największą padaką jest ten styl graficzny opierający się na barwach fioletu.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tego co na razie oglądam, to wg mnie gra nie wygląda źle. Podoba mi się styl graficzny, świat. Lore był i jest bogaty. System walki idzie wraz z modą w kierunku gry akcji. Może to dobrze, może nie, czas pokaże. Nie biorę na premierę bo będę ogrywał Metaphor, ale jak tylko recenzje będą pozytywne to kupię. Przy każdej poprzedniej części świetnie się bawiłem i gra wciągała jak bagno ( tak, nawet przy najsłabszej dwójce).

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ogółem opinie z tych pierwszych godzin wszędzie pozytywne, nawet bardzo. Fani zadowoleni z RPG-owania i FABUŁY (potwierdzają się wspomniane przez mnie zapowiedzi, że wybory gracza i to jaką postać stworzył w sensie rasy/pochodzenia itp. będzie miało spore znaczenie i konsekwencje przez CAŁĄ grę), gra podobno jest bardzo ładna ("przynajmniej na PC-tach jakie nam dali"). Pojawiają się już trochę no spoilery, bo już w pierwszym akcie gry trzeba dokonywać bardzo trudnych wyborów typu "obie opcje będą przykre".

 

Pojawiła się krytyka co do koślawego sterowania, ale w wielkim RPG to chyba obowiązkowe lol.

 

 

Kilka dużych mediów pisze, że to będzie jedna z najlepszych gier roku... nawet jeśli w zdaniu takim jak zakończył The Gamer: "to będzie jedna z największych gier 2024, wielki sukces Bioware, i może nawet kandydat do 2024... ale to nie jest to, na co ja liczyłem" lol. (Nie podobała mu się liniowa konstrukcja "jak przejażdżka w Disneylandzie", walka typu akcji i ogólnie mówi że to "ubiedzone" wydanie RPG i też porównuje do God of War).

 

Odnośnik do komentarza

na resetcweli pewnie się spodoba

 

Może nie będzie zła gierka, z tym że po BG3 wszystkie takie RPG aspekty to będzie tutaj beka wnusiu. Już widzę te ich wybory i konsekwencje xD Z GoWem akurat może być spoko, że wyjdzie z tego taki lajtowy akcyjniako-erpeg. Poważne podejście do gatunku tylko u Lariana.

Odnośnik do komentarza

Można się przypierdalać do designu, który jest bardzo kontrowersyjny, ale po obejrzeniu kilku preview na przestrzeni miesiąca całość prezentuje się półka wyżej niż taki Dragon Age 2 i wydaje się to mniej nudne niż bardzo MMOrpgowy Inquisition, dla mnie to wystarczy, by ograć jakiś czas po premierze, bo na premierę raczej nie wyrobię po rzece hitów październikowych.

 

Wiadomo nie ma powrotu do korzeni, ale od tego mamy Larianka :). 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jestem rozdarty. Z jednej strony Inkwizycja mi się podobała i tą część też bym chętnie ograł. Z drugiej odrzuca mnie natężenie różów i fioletów i totalnie bezjajeczne postaci. I jeszcze to, że gra ma liniowe etapy a i tak na ekranie widać (pipi)itny znacznik gdzie iść. Jak nie będzie można go wyłączyć to beka.

Odnośnik do komentarza

Conmi się póki co podoba? Jedynie kreator postaci - jest fajny, dość rozbudowany ale po kiego chuya te zaimki znowu? Drugi Kąkord że się helikopterem będzie grało? Na resetcweli pewnie peany pochwalne i spuszczanko, dla mnie to spory fakap. Ciekawe czy dadzą always online w celu sejwowania w chmurze i instant updejtów..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...