Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

The Last of US Part I Remake będą dodawać do bundli z tymi nowymi rewizjami konsol, które już produkuje sony. Coś tam zbili z wagi PS5 i podobno już wersja z napędem waży poniżej 4 kilo. Tak jak to robiło sony z Horizon II, gdzie ciężko było kupić Horizona II bez konsoli przyczepionej do pudełka z grą :pawel:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, darkos napisał:

The Last of US Part I Remake będą dodawać do bundli z tymi nowymi rewizjami konsol, które już produkuje sony. Coś tam zbili z wagi PS5 i podobno już wersja z napędem waży poniżej 4 kilo. Tak jak to robiło sony z Horizon II, gdzie ciężko było kupić Horizona II bez konsoli przyczepionej do pudełka z grą :pawel:

Czyli jest szansa na 150 zł na premierę :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Ten moment, gdy w chwili wybuchu granatu widac te kilka klatek animacji gdzie modele przeciwnikow po prostu znikaja by zostac podmienione na wersje "rozczlonkowane" :dynia:

 

Nie no, z przyjemnoscia ogra sie ta wersje za jakies 2-3 lata w ramach odswiezenia gry. Natomiast z pewnoscia zazdroszcze tym, ktorzy doswiadcza TLOU po raz pierwszy za sprawa tego Remastera.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem gameplay ze szkoły. Widzę tę samą grę. Ogrywałem remaster jakiś rok temu i może mam zbyt świeże wspomnienia i grę zapamiętałem ładniejszą niż jest w rzeczywistości. Hajpu by ograć nie mam w ogóle. Jeszcze mam czas do namysłu, ale lepiej chyba zrobię jak ogram gdy stanieje o połowę, a ja zwróce się do zaległości zamiast ogrywać znów to samo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jedynym powodem by brać tę grę na premierę jest gdy się w to nigdy nie grało. Sam ogrywałem ostatnio na PS3 i strasznie mnie telepie by kupić, ale jednak to nie Returnal albo Horizon 2 by 300 zł poszło na ladę. Pociesza mnie że przylożę się do małego bojkotu tytułu, oby był  znaczący i zaraz cena spadła na 159.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, mario10 said:

Pytanie czy są ludzie ,którzy nie ograli jeszcze TLOU :)

 

Chyba kompletnie nie masz pojęcia o sprzedaży konsol i gier. Ale ok, wyjaśniam. TLOU na PS4 poszło w niecałych 12 milionach, co jest świetnym wynikiem. Jednocześnie sprzedało się na świecie 117 milionów konsol. Czyli 10% posiadaczy PS4 kupiło TLOU. Czyli 90% wszystkich posiadaczy Playstation 4 NIE kupiło The Last of Us. Ilu z tych 90% posiadaczy PS4 kupiło PS5? Strzelam, że sporo. Do tego dodaj osoby, które słyszały o grze, teraz słysza o serialu, chciałyby może ograć dwójkę, ale bez ogrania jedynki trochę bezsens. I już masz całkiem pokaźna liczbę, nie? Ja wiem, że bycie częścia społeczności graczy wypacza trochę myślenie. Ale jak już coś piszesz globalnie to spójrz na sprawę globalnie. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie macie dużo racji, ale wersję na PS4 pierwszy raz ograłem chyba jako 10 w kolejce bo  jedna kopia okrążyła chyba wszystkich znajomych, ale sęk w tym, że każdy kto był zainteresowany to pewnie po nią sięgnął to nie jakiś indyk tylko znana gra w branży więc wydaje mi się, że kto miał sięgnąć po ten tytuł to już to zrobił. Zobaczymy jak się sprzeda remake :)

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, mario10 said:

Pewnie macie dużo racji, ale wersję na PS4 pierwszy raz ograłem chyba jako 10 w kolejce bo  jedna kopia okrążyła chyba wszystkich znajomych, ale sęk w tym, że każdy kto był zainteresowany to pewnie po nią sięgnął to nie jakiś indyk tylko znana gra w branży więc wydaje mi się, że kto miał sięgnąć po ten tytuł to już to zrobił. Zobaczymy jak się sprzeda remake :)

 

Nie tak to działa. 95%, a może nawet więcej, posiadaczy konsol to sa osoby niezaangażowane, grajace w jedna czy dwie gry i tyle. Uwierz mi, ogromna, ogromna większość ludzi nie słyszała o The Last of Us. Przy okazji serialu więcej osób usłyszy. Może część będzie chciała zagrać. I co im Sony powie. "No tak, jest gra, ma 10 lat, ale zestarzała się super!" Ci ludzie nie będa mieli pojęcia, że to remake, remaster, jak zwał. Będa widzieć nowa grę. Przeceniasz wiedzę i zaangażowanie ludzi, serio. Niedawno głośno było o głównym aktorze z serialu Resident Evil, który nawet nie wiedział, że to universium z gier. Ile z milionów osób które kupiło Wiedźmina wiedziało, że to ksiażkowe universium. Ile było filmików na youtube o szoku ze ścięcia Neda Starka w pierwszym sezonie Gry o Tron. The Last of Us Part 1 NIE jest dla graczy, którzy skończyli oryginał i nie chca do niego wracać. Czyli jakiegoś odsetka z tych 12 milionów. Dla całej reszty jest. Ale tak się składa, że ten odsetek z 12 milionów to jednocześnie spora większość graczy zaangażowanych w to hobby. Stad mylne wrażenie, że ludzie sa niezadowoleni z TLOU Part 1.

Co do 10 osoby na jednej kopii - w moich wyliczeniach pominałem fakt, że nie każdy kto kupił skończył. Ale sadzę, że ten odsetek jest spory, skoro dwójkę skończyło bardzo imponujace 60%

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...