Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, messer88 napisał(a):

co tam miałeś ciężkiego? 

 

Głównie przemierzanie świata, ciężko było o te ferrystones jak nie chciało ci się biegać z miejsca na miejsce a nie wszędzie cartem się da a teraz obniżyli ceny tych itemków no i druga sprawa zarządzanie ekwipunkiem to była jakby integralna i bardzo ważna część rozgrywki, żeby ciągle zerkać aby nie było przeciążenia a teraz z tego co czytam to nie trzeba będzie się o to martwić. Mówię oczywiście cały czas o tym casual mode.

Odnośnik do komentarza

A no tak travel jak w 1. Ja szybko kamyki postawiałem w ważnych miejscach a w postgame leciało tego tyle że można bez oszczędzania sobie podróżować. Wkurzające tylko było chyba ze stolicy do takiej małej wioski nad morzem zawsze biegać i po drodze z 10min napierdalać się co chwile z krokodylami. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał(a):

A no tak travel jak w 1. Ja szybko kamyki postawiałem w ważnych miejscach a w postgame leciało tego tyle że można bez oszczędzania sobie podróżować. Wkurzające tylko było chyba ze stolicy do takiej małej wioski nad morzem zawsze biegać i po drodze z 10min napierdalać się co chwile z krokodylami. 

Harve village i kilka questów w ta i spowrotem do stolicy. 

Też mnie to wkurzało 

Odnośnik do komentarza

Widzę dużo poprawili w tym ostatnim patchu na ps5, przyjemnie się teraz gra. Mam wszystkie ustawienia na max z odblokowanymi klatkażem + 120 FPS i trzyma około 45 klatek, czy to przy większych walkach czy w Wentworth to nie ma mowy o żadnych ścinkach czy spadkach.

 

Ostatni raz uruchamiałem gre jakiś  miesiąc temu i dla mnie te 30 FPS były zbyt odczuwalne i stwierdziłem że poczekam na patch. Jeśli by się ktoś zastanawiał to tv pokazuje że vrr cały czas włączony i że jest od 48-55fps ale ja tym licznikom w tv nie ufam jakoś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...