Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi


Wciśnij Start (konkretnie @Azi91) w Bez dyskusji. Czy fakt, że w jednej podcastowej przestrzeni spotyka się dwóch maniaków wyścigów, oznacza coś większego dla całego kanału? Chciałbym wierzyć, że tak. Drugi odcinek, który zadebiutuje za kilka dłuższych tygodni, mamy zresztą już nagrany :) 

 

Endżoj, nie bójcie się puścić dalej, jeśli trafiliśmy w Wasz sentyment. Need for Speed to nie jakaś tam randomowa, nikogo nieobchodząca rzecz wszakże.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Piechota napisał(a):


Wciśnij Start (konkretnie @Azi91) w Bez dyskusji. Czy fakt, że w jednej podcastowej przestrzeni spotyka się dwóch maniaków wyścigów, oznacza coś większego dla całego kanału? Chciałbym wierzyć, że tak. Drugi odcinek, który zadebiutuje za kilka dłuższych tygodni, mamy zresztą już nagrany :) 

 

Endżoj, nie bójcie się puścić dalej, jeśli trafiliśmy w Wasz sentyment. Need for Speed to nie jakaś tam randomowa, nikogo nieobchodząca rzecz wszakże.

Daj znać jak będziesz miał ma tapecie dobre wyścigi, ridge racer albo wipeout ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Piechota napisał(a):

Warunek jest taki, by można było zacząć serię od pierwszej odsłony, a zdecydowanie chętniej przyjmiemy tytuły bez żadnych kontynuacji :reggie:

Dobrze że NFS to jedna gierka xd
Z jakich generacji mają to być gry? Jak starsze gierki to może Speed Freaks jak nowsze to Motorstorm (3 części ale każda całkiem inna).

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Piechota napisał(a):

A właśnie - jeśli ktoś ma jakieś życzenia co do tytułów, to warto podsunąć, ustalimy kolejność pod Was również. Warunek jest taki, by można było zacząć serię od pierwszej odsłony, a zdecydowanie chętniej przyjmiemy tytuły bez żadnych kontynuacji :reggie:

Do PSX-a byś coś napisał :) 

  • Haha 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Piechota napisał(a):

A właśnie - jeśli ktoś ma jakieś życzenia co do tytułów, to warto podsunąć, ustalimy kolejność pod Was również. Warunek jest taki, by można było zacząć serię od pierwszej odsłony, a zdecydowanie chętniej przyjmiemy tytuły bez żadnych kontynuacji :reggie:

Tylko ścigałki czy np. Driver też się łapie?

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Konsolite napisał(a):

Jeszcze miesiąc się nie skończył, a mamy dla Was nowy odcinek

miłego oglądania / słuchania

 

 

 

Odsłuchane. Wnioski? Konsolajte szybko się upija. Na początku odcinka mówi ładnie i do rzeczy, jak piątkowy uczeń na maturze z polskiego. A po 90 minutach jest już najebany jak wujek Rysiek na weselu, który opowiada wszystkim sprośne dowcipy, ale tak mu się język w gębie plącze, że  w sumie to nikt ich nawet nie rozumie. Nigdy się nie zmieniaj chłopaku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Pix napisał(a):

Odsłuchane. Wnioski? Konsolajte szybko się upija. Na początku odcinka mówi ładnie i do rzeczy, jak piątkowy uczeń na maturze z polskiego. A po 90 minutach jest już najebany jak wujek Rysiek na weselu, który opowiada wszystkim sprośne dowcipy, ale tak mu się język w gębie plącze, że  w sumie to nikt ich nawet nie rozumie. Nigdy się nie zmieniaj chłopaku.

Oi tam, oj tam ;)

image.png.aee29b16176bcf7266c998e386f2005e.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2024 o 08:15, Piechota napisał(a):


„Jedynka” tylko i wyłącznie, 1996, most we mgle, ciasna droga, jazda na guźcu, te sprawy… :reggie:

Dzięki, kolejny fantastyczny odcinek. Cieszę się, że Crash zawitał w końcu do Encyklopedii Platformerów. Czekam zwłaszcza na omówienie późniejszych odsłon (konkretnie te z ery PS2), bo moja przygoda z jamrajem skończyła się na podstawowej trylogii + Team Racing i Crash Bash. 

Ale żeby nie było za słodko, to przyczepię się tylko do jednej rzeczy. Absolutnie zgadzam się z Twoją opinią, że The Last of Us, przy całej mojej miłości do jedynki, zrobiło dużo złego studiom first party Sony. Fascynacja third person cinematic experience trwa do dzisiaj, można jedynie mieć nadzieję, że nowy Astrobot to pierwsze wiatry zmian.

Nie zgadzam się natomiast z Twoim postrzeganiem gościnnego występu Crasha w Uncharted 4. Czy większość ludzi pracujących przy Crashu już dzisiaj w Naughty Dog nie pracuje? Oczywiście. Szybki rzut oka na mobygames.com wskazuje, że są to całe 2 osoby. Niejaki Pan Justin Monast i Pani Charlotte Francis. 

Czy dzisiejsze ND nie potrafiłoby zrobić dobrego platformera? Pewnie nie, chociaż wiele osób powiedziałoby 15 lat temu, że Guerilla Games nie potrafiłoby zrobić rpga w otwartym świecie.

Czy widzę coś złego w pojawieniu się Crasha w ostatniej przygodzie Nathana Drake'a? Absolutnie nie. Cóż z tego, że Naughty Dog już takich gier nie robi? Widziałem w tym fragmencie piękne celebrowanie niezwykle bogatej historii studia. Mogli tego nie robić, a jednak postanowili wejść w to koszmarne licencyjne bagno, żeby dać nam coś, co mnie autentycznie wzruszyło. Może po prostu jestem dziwny. 

Także uważam, że tu wyszedł z Ciebie trochę Dario Pasturczak i narzekasz dla samego narzekania ;)

No nic, czekam na kolejne odcinki. Dzięki, że dalej ciągniesz ten projekt. Rozbudziłeś w ostatnich miesiącach moją miłość do platformerów, którą zakopałem wiele lat temu, kiedy żegnałem dzieciństwo i wchodziłem w burzliwe życie nastolatka. Wtedy przecież jesteś już och taki dorosły i nie wypada Ci grać w kolorowe przygody skaczących po platformach uroczych zwierzaków. 

Dzisiaj odświeżam sobie trylogię Spyro,  chcę też wrócić do Banjo i Crasha. Odkrywam też nowe tytuły, głównie dzięki Tobie (Corn Kidz 64! :wub:). Po przekroczeniu trzydziestki uświadamiasz sobie, że jednak możesz na godzinę lub dwie znów stać się dzieckiem.  Twoje zdrowie, Adasiu :drinks:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...