Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szermac napisał:

Wiem, że zabrzmi to banalnie, ale żonka ziomka z pracy, pracuje w blooberze.(są fanami marki od początku) Widział buildy jakieś co nieco. Mówi, że moc jest z nami :dafuq:

Z każdego wywiadu z nimi to wynika, dlatego zajmują się tylko horrorami. Pewnie dla nich to duże wyróżnienie jako teamu. 

1 minutę temu, balon napisał:

No i w końcu będzie pierwszy Silent po polsku. A może nie? :Coolface:

Będzie, już jest info na Steam image.thumb.png.950aa802918e5e281e0de5651d3dd610.png

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rtooj napisał:

Myślę że największym wyróżnieniem by było gdyby dostali nowego SH, a tak to trochę na zasadzie "widzimy że czujecie klimaty, ale na razie swoje pomysły wsadźcie do szuflady, macie tu grę i do roboty".

Na wszystko przyjdzie czas, albo i nie przyjdzie :P. Sprzedaż na pewno będzie na poziomie, jak nie będzie to crap, już 1,1 mln wyświetleń trailera na YT PlayStation, na pewno poleci też sporo preorderów :D.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Czoperrr napisał:

Chłopaki nie żartujmy, że będziemy ukrywać teraz informacje bo ktoś nie grał w grę mającą 20 lat :gayos:

Grałem w to 20lat temu, dla mnie to będzie niemal jak tytuł w który pierwszy raz będę grał. Coś tam pamiętam, ale jak przez mgłę i to taka gęsta, next genową ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Sądzę że nie uda się tego spieprzyć, bloober umiejętności ma, czas mają, materiał który kochają miliony ludzi, podejrzewam że to będzie remake na miarę TLOU, tylko przyjęty ze zrozumieniem przez klientów.

Z tymi umiejętnościami to byłbym ostrożny, goście jeszcze nie zrobili ani jednej bardzo grywalnej produkcji. Oczywiście nie znaczy to, że nie potrafią, ale szkoda, że akurat na SH2 został wytypowany jako obiekt testowy ich umiejętności, ja bym im najpierw dał do zrobienia jakiś spinoff, a nie od razu grę-legendę do odrestaurowania. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Josh napisał:

Z tymi umiejętnościami to byłbym ostrożny, goście jeszcze nie zrobili ani jednej bardzo grywalnej produkcji. Oczywiście nie znaczy to, że nie potrafią, ale szkoda, że akurat na SH2 został wytypowany jako obiekt testowy ich umiejętności, ja bym im najpierw dał do zrobienia jakiś spinoff, a nie od razu grę-legendę do odrestaurowania. 

Ale co tam w tym SH2 było takiego grywalnego, ten system chodzenia  i uderzania rurką to chyba tylko można poprawić :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

pierdoli przyćpany, niektórzy powinni zluzować

Nie no mówi to co tutaj wiele osób pisało czyli dziwi się, że taki dev jak Bloober dostał SH do zrobienia ale lepsze to niż nic i śmieje się z Konami i ich deskorolek.

Więc w sumie nie wiem gdzie on tu kogoś "wyjaśnił". Tzn nazwał Blooberów "random european gringos", może o to chodziło @smoo

 

Ja patrzę na to podobnie, może i lepiej by było gdyby robił to ktoś bardziej doświadczony niż polskie studio z portfolio pełnym średniaków i optymalizacyjnym potworkiem pod tytułem Medium ale chociaż coś się wreszcie dzieje z serią która była zamrożona od lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, UberAdi napisał:

Nie no mówi to co tutaj wiele osób pisało czyli dziwi się, że taki dev jak Bloober dostał SH do zrobienia ale lepsze to niż nic i śmieje się z Konami i ich deskorolek.

Więc w sumie nie wiem gdzie on tu kogoś "wyjaśnił". Tzn nazwał Blooberów "random european gringos", może o to chodziło @smoo

 

Ja patrzę na to podobnie, może i lepiej by było gdyby robił to ktoś bardziej doświadczony niż polskie studio z portfolio pełnym średniaków i optymalizacyjnym potworkiem pod tytułem Medium ale chociaż coś się wreszcie dzieje z serią która była zamrożona od lat.

 

Chodziło mi właśnie o dobór studia i to trafne porównanie do Mona Lisy.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Figuś napisał:

Lepsze studia mają swoje projekty na oryginalnych IP i mało kto chciałby się podjąć tego Remaku ze smyczą Konami.

Dziwne bo pan chinczyk wczoraj powiedzial, ze co roku dostawali propozycje od roznych studiow co do tematu SH. Ale to pewnie od samych wyrobnikow wiec wybrali najlepszego z nich :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...