Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Pix napisał(a):

Myślę, że 85 na meta powinno dobić. Dostanie im się za słaby system walki, jakieś może problemy z grafą i od psychofanów, że Silent Hill to świętość, nie wolno ruszać, tylko oryginał. 

Kwestia jaki recenzent. Jak się napali, że TO NIE REZIDENT MAO SZCZELANIA. Albo jakiś purysta. Od obu oberwie. Dla mnie - czy jest klimat i czy ze szczelaniem nei przesadzą.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mugen napisał(a):

Ale nie w ciemno, jakieś materiały i opinie oglądałeś więc co najwyżej półmroczno, ewentualnie mgliście.

 

Doceniam zabawną grę słów, ale dalej będę się upierał, że kupowanie gry przed premierą to zawsze branie jej w ciemno, niezależnie od tego ile materiałów obejrzysz. Cyberpunk też wyglądał super na trailerach.  

  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Josh napisał(a):

 

Doceniam zabawną grę słów, ale dalej będę się upierał, że kupowanie gry przed premierą to zawsze branie jej w ciemno, niezależnie od tego ile materiałów obejrzysz. Cyberpunk też wyglądał super na trailerach.  

 

Cyberpunk? Wziąłem w ciemno na premierę, grało mi się super, choć na początku kraszował co pół godziny, ale dzięki mocy SSD i częstym autosejwom szybko wracało się do zabawy. Podziwiam za to tych co naoglądali się trailerów z PC i kupili na PS4amator.

Odnośnik do komentarza

Kupowanie gier zawsze jest w ciemno.

 

Kupiłem Zeldę BOTW i mi się podobała, 120h, kupiłem TOTK i mi się nie podoba, 3 podejścia łącznie 30h czy coś i yebac.

 

Kupiłem AitD 2024, a gdybym czekał na opinie, to może bym nie kupił. A siadło jak cholera.

 

Kupuje się w ciemno i można ewentualnie odsiac totalne wtopy (Cyberpunk na premierę), ale przede wszystkim trzeba oceniać po dostępnych materiałach (i wnioskach z recenzji czy previewsow), czy to gra dla nas. Bo jak dla nas, to siódemka może być dziewiątka, a jak nie dla nas, to dyszka szóstką.

 

Myślę, że tutaj możemy być dość pewni, że gierka będzie dobra, bo sporo materiałów z niej wyszło, szacunek do oryginału wylewa się z ekranu, previewsy są mocne, wszystko bangla, nie ma Red flagow. Może po prostu kogoś zawieść gra całościowo, ale tego się nie dowie z metacritic 75 czy 88.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MGS2, DMC2, Callisto Protocol, Forespoken, Resident Evil 6, Aliens Colonial Marines, No man's Sky, The Day Before- tak na szybko giereczki, które zapowiadały się świetnie przed premierą i które można by "brać w ciemno" sugerując się materiałami, a które po premierze okazały się średniakami, niewypałami albo po prostu jedną wielką ściemą daleką od tego co nam obiecywano. ZAWSZE można się naciąć. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Josh said:

MGS2, DMC2, Callisto Protocol, Forespoken, Resident Evil 6, Aliens Colonial Marines, No man's Sky, The Day Before- tak na szybko giereczki, które zapowiadały się świetnie przed premierą i które można by "brać w ciemno" sugerując się materiałami, a które po premierze okazały się średniakami, niewypałami albo po prostu jedną wielką ściemą daleką od tego co nam obiecywano. ZAWSZE można się naciąć. 

Lol stawiać MGS2 obok tych innych tytułów 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Też lubię i wracam od czasu do czasu do tej gry, ale do szuflady z napisem "ściema" pasuje dobrze, bo na trailerach wyglądało to znacznie lepiej i nic nie zapowiadało aż takich baboli.

 

Cytat

Lol stawiać MGS2 obok tych innych tytułów

Leciutko. Granie tym blond-ćwokiem zamiast Snejkiem, totalne kretynizmy z grubasem jeżdżącym na rolkach i podkładającym bomby włącznie czy przegięta ilość pierdololo przez codec. A trailery były takie piękne i do kościoła chodziły i dzień dobry codziennie mówiły sąsiadom... 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...