Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Rtooj napisał(a):

Po podejrzeniu walki z bossem w klatce, i porównaniu tego do oryginału, mam już pewność że bloober dokonał nie tylko cudów graficznych, ale też świetnie przearanżował i ulepszył rozgrywkę. Warto było złożyć preordera, czekam na pudełeczko.

Bardzo delikatnie podejrzałem opinie o grze i lecą praktycznie same pozytywy, a wręcz spusty, Polska znowu wygrała tą grę, cały świat w nich nie wierzył i liczono na co najwyżej średniaczka na poziomie hitu 2012 od Vatra Games xD. 

Spoiler

 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
schowałem, w spojlerze link do spojlera z walki z remake'u gry z roku 2001, a w miniaturke jakaś blond dziewczynka
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Bardzo delikatnie podejrzałem opinie o grze i lecą praktycznie same pozytywy, a wręcz spusty, Polska znowu wygrała tą grę, cały świat w nich nie wierzył i liczono na co najwyżej średniaczka na poziomie hitu 2012 od Vatra Games xD. 

 

 

 

Nie obejrzałem do końca, ale forma "pająka" daje po głowie, genialny pomysł. 100 razy lepsze niż oryginalne wiszące łóżeczka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SlimShady napisał(a):

No dobra, ale bądźmy uczciwi, bo wymyśleć całą grę od nowa, to jednak trochę inna para kaloszy. Ich zadaniem było nie spierdolić, i dostosować do współczesnych czasów.

No fakt, mogli się przestraszyć i zrobić remake na poziomie MGS 3, który to jest tak wierny PS2, że aż boli...  tymczasem tutaj jest ambicja, polot, głębia, a materiał źródłowy chyba nawet trudniejszy, niż MGS. 

 

Porównując pracę włożoną w oba remake'i różnica jest fundamentalna, a przecież to gry z podobnej ery/okresu. Kudos do Bloobera, że to poskładali. 

Odnośnik do komentarza

Weź jeszcze z sześć razy napisz jakby ktoś przypadkiem nie zauważył.

 

Ja jebię, kto wypuszcza takich ludzi z getta Polityka Wars :/ Akurat tak się składa, że omijałem spoilery z Rebirth żeby samemu zagrać to nie, wejdą takie mistrze intelektu do kompletnie innego tematu i walą jak z AK. Serio, nie umiecie korzystać z guziczka spoiler to lepiej nie piszcie nic.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Dwójkę znam na pamięć, przechodzę kilka razy rocznie od 20 lat i chodzi o to, że chciałbym się zaskoczyć zmianami które zastosował Bloober.

 

Nie wchodzę do tematu dopóki sam nie ogram, nara.

 

 

Wiesz co, jeśli chcesz być kompletnie zaskoczony absolutnie wszystkim, co w ogóle dotyczy gry, to niewchodzenie do tematu służącego do rozmawiania o tej grze może faktycznie znacznie to ułatwić.

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, Rtooj said:

 

Łżesz jak mops, nikt nie przechodzi żadnej gry kilka razy rocznie od 20 lat.

Masz dowód że nie? Gram w silenty 1-3 i residenty co roku.

 

W tym roku 2 razy skończyłem SH2 i SH3, raz z kolekcji HD a drugi raz na decku. Możesz sobie sprawdzić w profilu bo mam retroachievements.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...