Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MEVEK napisał(a):

@Szermac to kiedy startujesz?

 

Wersja delux pozwala na early access ale kiedy dokladnie? Jest szansa na Piatkowa noc i lupanie przez caly weekend ? Skoro juz placisz to jak to wychodzi ? Oplaca to sie ?

Na ps store spojrzalem to wypada chyba z soboty na niedzielę od 12 w nocy możesz łupać 

Early Access o dwie doby przesuwa premierę 

Odnośnik do komentarza

Na Decku stabilne 3fps, na reszcie może jakoś uda się dobić do 30, tak strzelam. Blubery z optymalizacji nie słyną, ale takiego małpiszona wulonga na decku da się w 30fps ograć więc UE5 na handheldach nie jest jakieś superniemożliwe.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Tralalala napisał(a):

Super, że w ogóle majstrowali przy zagadkach i zostawili wybór poziomu trudności puzzli - pysznie. Hard + hard to coś więcej niż konieczność :banderas:

Hard w przypadku walki to zdecydowanie konieczność w survival horrorze, inaczej nie mamy nawet co rozmawiać o klimacie zaszczucia. Co do zagadek, to mam pewne wątpliwości, bo SH3 pod tym względem był fatalnie zrobiony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak poziom zaszczucia będzie wysoki przy poziomie Hard akcji, to tym bardziej Hard na zagadki co by jeszcze bardziej potęgowało beznadzieje xD Mam nadzieję, że będą właśnie zrobione jak w SH2, w końcu to rimejk tejże części xD Oby poszlaki były w miarę logiczne i trochę podchwytliwe i dało się próbować różnych rozwiązań.
Ciekawe jak z zagadką w labiryncie z wisielcami, czy jak się źle odpowie to czy znowu korytarz będzie pełen maszkar :cool:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szermac napisał(a):

Jak poziom zaszczucia będzie wysoki przy poziomie Hard akcji, to tym bardziej Hard na zagadki co by jeszcze bardziej potęgowało beznadzieje xD 

Nom, jak się zatniesz na zagadce wymagającej znajomości twórczości Szekspira i nie przejdziesz jej dopóki nie przeczytasz wszystkich jego książek, to na pewno będzie trochę beznadziejnie. 

 

Jestem fanem łamigłówek w grach, również tych trudnych i zawsze staram się je rozwiązywać samemu. W 99% się udaje, ale bardzo rzadko trafiają się właśnie takie kwiatki jak ten przytoczony wyżej, no i jest to cholernie słabe, kiedy po wielu zmarnowanych godzinach okazuje się, że nie jesteś w stanie takiej zagadki rozwiązać, bo po prostu wskazówki potrzebnej do jej rozwikłania nie ma w grze. Mam nadzieję, że Bloober dobrze je przemyślał. 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Tormented Souls, Signalis, Song of Horror i pierwsze Daymare absolutny top łamigłówek w survival horroach. Chociaż Song of Horror też miało ładnego kwiatka, kiedy to po wydaniu ostatniego chapteru (gra była wypuszczana w odcinkach) NIKT nie mógł rozwiązać finałowej zagadki i twórcy musieli ją znerfić, czytaj: zrobić w taki sposób, żebyś nie musiał porwać dewelopera za nią odpowiedzialnego by po długich torturach zdradził ci jej rozwiązanie. Zresztą, nawet po znerfieniu dalej była strasznie głupia i myląca. Cała reszta miodzio, przy niektórych siedziałem pół dnia, polecam :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...