Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Josh napisał(a):

Nom, jak się zatniesz na zagadce wymagającej znajomości twórczości Szekspira i nie przejdziesz jej dopóki nie przeczytasz wszystkich jego książek, to na pewno będzie trochę beznadziejnie. 

 

Szekspir w trzeciej części był chwytem poniżej pasa. Wiedza spoza gry i to wcale nie licha wiedza potrzebna do jej rozwiązania była mega słabą zagrywką i mi też się to nie podobało choć znam ludzi, którzy ten motyw mocno chwalili. 
Mam nadzieję, ba, jestem wręcz przekonany, że takich kwiatków nie uświadczymy bo to by zwyczajnie nie przeszło w tych czasach. Myślę, że poziom zagadek z Tormented Souls i wszyscy będziemy content. 

Odnośnik do komentarza

Puzzle w SH3 na normalu

 

spacer.png

 

Puzzle w SH3 na hardzie

 

spacer.png

 

Tak chyba w skrócie można to podsumować :)

 

Dobrze, że zagram dopiero we wtorek. Liczę, że do tego czasu forumkowi burżuje kupujący grę z wyprzedzeniem porządnie przetestują wszystko i napiszą jak się sprawy mają i jak najlepiej grać. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Josh napisał(a):

Liczę, że do tego czasu forumkowi burżuje kupujący grę z wyprzedzeniem porządnie przetestują wszystko i napiszą jak się sprawy mają i jak najlepiej grać. 

Ja tam daje se bana do wtorku na forum, bo mój foruming od niedzieli by wyglądał tak: NIE JESTEŚCIE GOTOWI NA TO CO ODJEBALI TUTAJ, ALBO TUTAJ, ALBO TEN MOTYW WAS ROZJEBIE 

xD

Odnośnik do komentarza

Dobła, widzimy się w niedzielkę. Napiszę pierwsze wrażenia.

 

Mój mały czelendż polega na tym, żeby do niedzieli, do pierwszych 5h granka nie wchodzić do internetu. Nie chcę widzieć ocen i jakiegokolwiek szumu, natknąć się na spoilery z ewentualnych niespodzianek, nie chce widzieć ani zachwytów i oczekiwać mesjasza, ani średnich ocen i już wstępnie się ostudzić ani znać wad pełniła, ani nic. Chcę żeby budować swoją opinię na podstawie grania, bez autosugestii i jakichś migawek z tyłu głowy.

 

Tyle, co znam, to oficjalne trailery (launcha też odpuszczam), pierwszy gameplay i te kilka nagłówków na reddicie, że gra się raczej podoba... ale to kilka osób.

 

A piszę o tym, bo polecam tak zrobić, a przede wszystkim dlatego, że mi łatwiej będzie po deklaracji dotrzymać. Zero forum, portali, reddita, googli, no nic, zero internetu po prostu.

 

Widzimy się w naszym wyjątkowym miejscu!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...